Bejkovna 2019 - Junioři, Elite, Expert 14.09.2019 (start závodu 15:00)

 

Junioři (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 204 Němec Patrik Cyklo Bendl 2001 Junioři 4 00:50:37.73 00:00:00.00 00:12:39.43 00:11:26.07 00:11:26.07 00:13:01.98 00:13:08.72 00:13:00.95
2 203 Poleščuk Robert ml. Zajíčkov 2004 Junioři 4 00:56:22.39 00:05:44.65 00:14:05.59 00:12:53.37 00:12:53.37 00:14:47.29 00:14:37.07 00:14:04.64
3 205 Stehlík Mikuláš JH Cycling 2001 Junioři 4 00:57:07.96 00:06:30.23 00:14:16.99 00:13:01.58 00:13:01.58 00:14:38.08 00:14:40.89 00:14:47.39
4 201 Boháček Lukáš Cyklo Hobby Rynárec 2001 Junioři 4 01:00:19.88 00:09:42.14 00:15:04.97 00:14:10.33 00:14:10.33 00:15:18.75 00:15:25.60 00:15:25.18
5 202 Petrák Pavel Pelhřimov 2003 Junioři 4 01:00:20.26 00:09:42.52 00:15:05.06 00:14:09.45 00:14:09.45 00:15:16.61 00:15:30.36 00:15:23.82
6 206 Bartoška Martin Liga atletů Pelhřimov 2004 Junioři 4 01:01:24.74 00:10:47.01 00:15:21.18 00:14:05.95 00:14:05.95 00:15:25.07 00:15:29.09 00:16:24.62
7 207 Tomšů Vojtěch Pelhřimov 2002 Junioři 4 01:05:47.19 00:15:09.46 00:16:26.79 00:15:18.72 00:15:18.72 00:16:24.33 00:16:52.11 00:17:12.01
8 200 Vokůrka Jan Mutyněves 2004 Junioři 4 01:26:52.85 00:36:15.12 00:21:43.21 00:18:19.91 00:18:19.91 00:20:58.31 00:22:30.99 00:25:03.62
9 208 Vilímek Štěpán Symbio Plus, Horní Cerekev 2003 Junioři 2 00:31:50.85 00:07:22.79 00:15:55.42 00:14:41.72 00:14:41.72 00:17:09.13 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Elite (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 4 Kadlec Jakub Velosport Valenta Scott Team 1997 Elite 5 01:00:28.21 00:00:00.00 00:12:05.64 00:11:19.96 00:11:19.96 00:12:10.15 00:12:06.43 00:13:16.20 00:11:35.45
2 2 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Elite 5 01:03:45.43 00:03:17.22 00:12:45.08 00:12:04.90 00:12:04.90 00:12:58.11 00:12:51.85 00:12:47.90 00:13:02.65
3 7 Brož Marek Eurofoam Sport Team 1997 Elite 5 01:03:55.48 00:03:27.26 00:12:47.09 00:11:41.53 00:11:41.53 00:12:56.49 00:13:04.20 00:13:05.72 00:13:07.52
4 9 Velíšek Petr Pekárna Velíšek 1999 Elite 5 01:05:19.56 00:04:51.34 00:13:03.91 00:12:06.35 00:12:06.35 00:13:08.62 00:13:16.51 00:13:25.69 00:13:22.36
5 5 Grošek Filip Prodoli Racing Team 1994 Elite 5 01:05:27.81 00:04:59.59 00:13:05.56 00:12:23.91 00:12:23.91 00:13:16.97 00:13:26.26 00:13:18.59 00:13:02.06
6 1 Kukla Josef Volosport Valenta Scott Team 1998 Elite 5 01:06:18.24 00:05:50.03 00:13:15.64 00:12:26.30 00:12:26.30 00:13:11.46 00:13:26.32 00:13:25.57 00:13:48.57
7 8 Ira Tomáš Velosport Valenta Scott Team 1997 Elite 5 01:08:45.80 00:08:17.59 00:13:45.16 00:12:31.43 00:12:31.43 00:13:39.45 00:13:56.01 00:13:59.67 00:14:39.23
8 6 Helus Martin Ostrava 1996 Elite 5 01:20:41.40 00:20:13.18 00:16:08.28 00:14:16.75 00:14:16.75 00:16:02.18 00:16:32.93 00:16:42.43 00:17:07.09
9 3 Pacner Jaroslav Pelhřimov 1991 Elite 4 01:21:06.19 00:32:13.42 00:20:16.54 00:17:32.23 00:17:32.23 00:21:58.11 00:20:28.36 00:21:07.48 00:00:00.00

 

Expert (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 308 Hunal Martin Velosport Valenta Scott Team 1989 Expert 5 01:01:56.37 00:00:00.00 00:12:23.27 00:11:24.27 00:11:24.27 00:12:04.00 00:12:09.97 00:13:06.21 00:13:11.90
2 305 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 Expert 5 01:03:22.32 00:01:25.95 00:12:40.46 00:11:27.51 00:11:27.51 00:12:46.03 00:12:55.18 00:13:04.30 00:13:09.28
3 302 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 Expert 5 01:06:19.14 00:04:22.77 00:13:15.82 00:12:21.84 00:12:21.84 00:13:18.54 00:13:25.61 00:13:27.90 00:13:45.23
4 300 Jurda Michal Moravské Budějovice 1985 Expert 5 01:12:13.20 00:10:16.83 00:14:26.64 00:13:31.86 00:13:31.86 00:14:24.76 00:14:36.44 00:14:44.58 00:14:55.53
5 303 Albert Radek Etic Sport Mikulovice u Znojma 1981 Expert 5 01:15:29.72 00:13:33.35 00:15:05.94 00:13:34.81 00:13:34.81 00:14:50.75 00:15:13.29 00:15:33.28 00:16:17.57
6 306 Janák Jan JH Cycling 1989 Expert 5 01:21:27.57 00:19:31.20 00:16:17.51 00:14:45.12 00:14:45.12 00:16:01.31 00:16:25.80 00:16:55.73 00:17:19.58
7 304 Bareš Lukáš BBT Jiřice 1984 Expert 5 01:22:56.80 00:21:00.43 00:16:35.36 00:15:12.14 00:15:12.14 00:16:43.59 00:16:49.87 00:17:20.49 00:16:50.70
8 301 Pádivý Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1987 Expert 5 01:25:02.69 00:23:06.32 00:17:00.53 00:15:24.74 00:15:24.74 00:16:30.37 00:16:44.74 00:17:25.64 00:18:57.18
9 307 Modrý Jan Humpolec 1981 Expert 1 00:13:54.54 00:02:30.26 00:13:54.54 00:13:54.54 00:13:54.54 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 204 Němec Patrik Cyklo Bendl 2001 Junioři 4 00:50:37.73 00:00:00.00 00:12:39.43 00:11:26.07 00:11:26.07 00:13:01.98 00:13:08.72 00:13:00.95
2 203 Poleščuk Robert ml. Zajíčkov 2004 Junioři 4 00:56:22.39 00:05:44.65 00:14:05.59 00:12:53.37 00:12:53.37 00:14:47.29 00:14:37.07 00:14:04.64
3 205 Stehlík Mikuláš JH Cycling 2001 Junioři 4 00:57:07.96 00:06:30.23 00:14:16.99 00:13:01.58 00:13:01.58 00:14:38.08 00:14:40.89 00:14:47.39
4 201 Boháček Lukáš Cyklo Hobby Rynárec 2001 Junioři 4 01:00:19.88 00:09:42.14 00:15:04.97 00:14:10.33 00:14:10.33 00:15:18.75 00:15:25.60 00:15:25.18
5 202 Petrák Pavel Pelhřimov 2003 Junioři 4 01:00:20.26 00:09:42.52 00:15:05.06 00:14:09.45 00:14:09.45 00:15:16.61 00:15:30.36 00:15:23.82
6 206 Bartoška Martin Liga atletů Pelhřimov 2004 Junioři 4 01:01:24.74 00:10:47.01 00:15:21.18 00:14:05.95 00:14:05.95 00:15:25.07 00:15:29.09 00:16:24.62
7 207 Tomšů Vojtěch Pelhřimov 2002 Junioři 4 01:05:47.19 00:15:09.46 00:16:26.79 00:15:18.72 00:15:18.72 00:16:24.33 00:16:52.11 00:17:12.01
8 200 Vokůrka Jan Mutyněves 2004 Junioři 4 01:26:52.85 00:36:15.12 00:21:43.21 00:18:19.91 00:18:19.91 00:20:58.31 00:22:30.99 00:25:03.62
9 208 Vilímek Štěpán Symbio Plus, Horní Cerekev 2003 Junioři 2 00:31:50.85 00:07:22.79 00:15:55.42 00:14:41.72 00:14:41.72 00:17:09.13 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 5

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 4 Kadlec Jakub Velosport Valenta Scott Team 1997 Elite 5 01:00:28.21 00:00:00.00 00:12:05.64 00:11:19.96 00:11:19.96 00:12:10.15 00:12:06.43 00:13:16.20 00:11:35.45
2 308 Hunal Martin Velosport Valenta Scott Team 1989 Expert 5 01:01:56.37 00:01:28.15 00:12:23.27 00:11:24.27 00:11:24.27 00:12:04.00 00:12:09.97 00:13:06.21 00:13:11.90
3 305 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 Expert 5 01:03:22.32 00:02:54.10 00:12:40.46 00:11:27.51 00:11:27.51 00:12:46.03 00:12:55.18 00:13:04.30 00:13:09.28
4 2 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Elite 5 01:03:45.43 00:03:17.22 00:12:45.08 00:12:04.90 00:12:04.90 00:12:58.11 00:12:51.85 00:12:47.90 00:13:02.65
5 7 Brož Marek Eurofoam Sport Team 1997 Elite 5 01:03:55.48 00:03:27.26 00:12:47.09 00:11:41.53 00:11:41.53 00:12:56.49 00:13:04.20 00:13:05.72 00:13:07.52
6 9 Velíšek Petr Pekárna Velíšek 1999 Elite 5 01:05:19.56 00:04:51.34 00:13:03.91 00:12:06.35 00:12:06.35 00:13:08.62 00:13:16.51 00:13:25.69 00:13:22.36
7 5 Grošek Filip Prodoli Racing Team 1994 Elite 5 01:05:27.81 00:04:59.59 00:13:05.56 00:12:23.91 00:12:23.91 00:13:16.97 00:13:26.26 00:13:18.59 00:13:02.06
8 1 Kukla Josef Volosport Valenta Scott Team 1998 Elite 5 01:06:18.24 00:05:50.03 00:13:15.64 00:12:26.30 00:12:26.30 00:13:11.46 00:13:26.32 00:13:25.57 00:13:48.57
9 302 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 Expert 5 01:06:19.14 00:05:50.93 00:13:15.82 00:12:21.84 00:12:21.84 00:13:18.54 00:13:25.61 00:13:27.90 00:13:45.23
10 8 Ira Tomáš Velosport Valenta Scott Team 1997 Elite 5 01:08:45.80 00:08:17.59 00:13:45.16 00:12:31.43 00:12:31.43 00:13:39.45 00:13:56.01 00:13:59.67 00:14:39.23
11 300 Jurda Michal Moravské Budějovice 1985 Expert 5 01:12:13.20 00:11:44.99 00:14:26.64 00:13:31.86 00:13:31.86 00:14:24.76 00:14:36.44 00:14:44.58 00:14:55.53
12 303 Albert Radek Etic Sport Mikulovice u Znojma 1981 Expert 5 01:15:29.72 00:15:01.50 00:15:05.94 00:13:34.81 00:13:34.81 00:14:50.75 00:15:13.29 00:15:33.28 00:16:17.57
13 6 Helus Martin Ostrava 1996 Elite 5 01:20:41.40 00:20:13.18 00:16:08.28 00:14:16.75 00:14:16.75 00:16:02.18 00:16:32.93 00:16:42.43 00:17:07.09
14 306 Janák Jan JH Cycling 1989 Expert 5 01:21:27.57 00:20:59.35 00:16:17.51 00:14:45.12 00:14:45.12 00:16:01.31 00:16:25.80 00:16:55.73 00:17:19.58
15 304 Bareš Lukáš BBT Jiřice 1984 Expert 5 01:22:56.80 00:22:28.59 00:16:35.36 00:15:12.14 00:15:12.14 00:16:43.59 00:16:49.87 00:17:20.49 00:16:50.70
16 301 Pádivý Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1987 Expert 5 01:25:02.69 00:24:34.48 00:17:00.53 00:15:24.74 00:15:24.74 00:16:30.37 00:16:44.74 00:17:25.64 00:18:57.18
17 3 Pacner Jaroslav Pelhřimov 1991 Elite 4 01:21:06.19 00:32:21.72 00:20:16.54 00:17:32.23 00:17:32.23 00:21:58.11 00:20:28.36 00:21:07.48 00:00:00.00
18 307 Modrý Jan Humpolec 1981 Expert 1 00:13:54.54 00:02:34.57 00:13:54.54 00:13:54.54 00:13:54.54 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
-1 3 Pacner Jaroslav Pelhřimov 1991 Elite 4 01:21:06.19 00:32:21.72 00:20:16.54 00:17:32.23 00:17:32.23 00:21:58.11 00:20:28.36 00:21:07.48 00:00:00.00
-4 307 Modrý Jan Humpolec 1981 Expert 1 00:13:54.54 00:02:34.57 00:13:54.54 00:13:54.54 00:13:54.54 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-2 208 Vilímek Štěpán Symbio Plus, Horní Cerekev 2003 Junioři 2 00:31:50.85 00:08:22.57 00:15:55.42 00:14:41.72 00:14:41.72 00:17:09.13 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00