Bejkovna 2019 - Master I, II, Ženy 14.09.2019 (start závodu 13:00)

 

Master I (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 701 Vopálenský Martin JH Cycling 1975 Master I 4 00:53:15.16 00:00:00.00 00:13:18.79 00:12:25.77 00:12:25.77 00:13:48.75 00:13:33.36 00:13:27.28
2 716 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott team 1979 Master I 4 00:53:15.81 00:00:00.64 00:13:18.95 00:12:29.34 00:12:29.34 00:13:44.11 00:13:35.39 00:13:26.97
3 708 Novák Luboš AMCykl Humpolec 1979 Master I 4 00:54:34.43 00:01:19.26 00:13:38.60 00:13:08.48 00:13:08.48 00:13:49.66 00:13:55.40 00:13:40.89
4 703 Záhorec Standa Fenix Ski Team 1971 Master I 4 00:54:48.45 00:01:33.28 00:13:42.11 00:13:09.92 00:13:09.92 00:13:34.91 00:14:07.13 00:13:56.49
5 704 Pleticha Karel Cyklo Hobby Rynárec 1978 Master I 4 00:59:23.68 00:06:08.52 00:14:50.92 00:13:42.62 00:13:42.62 00:15:05.02 00:15:09.35 00:15:26.69
6 709 Stejskal Bedřich AMCykl Humpolec 1977 Master I 4 00:59:53.23 00:06:38.07 00:14:58.30 00:14:15.16 00:14:15.16 00:14:54.54 00:15:23.49 00:15:20.04
7 702 Koutek Petr Štoky 1973 Master I 4 01:00:54.03 00:07:38.87 00:15:13.50 00:14:13.19 00:14:13.19 00:15:23.03 00:15:52.32 00:15:25.49
8 715 Koukol Martin Pelhřimov 1971 Master I 4 01:01:21.12 00:08:05.96 00:15:20.28 00:14:10.88 00:14:10.88 00:15:26.66 00:15:46.28 00:15:57.30
9 714 Havel Viktor Jindřichův Hradec 1979 Master I 4 01:03:37.43 00:10:22.27 00:15:54.35 00:15:31.07 00:15:37.65 00:15:31.07 00:16:39.08 00:15:49.63
10 705 Hostička Petr Taekwondo Lacek 1976 Master I 4 01:05:03.51 00:11:48.35 00:16:15.87 00:15:49.84 00:15:49.84 00:16:35.26 00:16:26.04 00:16:12.37
11 706 Kadlec Luboš CT Saunabar Horní Cerekev 1970 Master I 4 01:06:22.91 00:13:07.75 00:16:35.72 00:15:35.96 00:15:35.96 00:16:42.45 00:16:45.74 00:17:18.76
12 712 Poleščuk Robert Zajíčkov 1974 Master I 4 01:09:17.43 00:16:02.27 00:17:19.35 00:16:39.14 00:16:39.14 00:17:28.61 00:17:28.66 00:17:41.02
13 700 Kunc Aleš Jihlava 1977 Master I 4 01:10:01.66 00:16:46.50 00:17:30.41 00:16:10.46 00:16:10.46 00:17:17.41 00:17:47.02 00:18:46.76
14 707 Gráf Jiří PSK Znojmo 1976 Master I 4 01:10:10.76 00:16:55.59 00:17:32.69 00:16:31.58 00:16:31.58 00:17:33.98 00:18:02.64 00:18:02.55
15 710 Vrábel Libor MST Jihlava 1977 Master I 4 01:14:16.11 00:21:00.94 00:18:34.02 00:17:49.73 00:17:49.73 00:18:46.56 00:19:05.99 00:18:33.81
16 713 Zinek Kamil Ždírec 1971 Master I 4 01:26:47.93 00:33:32.76 00:21:41.98 00:18:52.26 00:18:52.26 00:22:24.05 00:22:24.62 00:23:06.99
17 711 Blecha Jan JIHOPE Včelnička 1978 Master I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Master II (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 55 Lepič Martin Prodoli Hobby team 1968 Master II 4 00:54:39.38 00:00:00.00 00:13:39.84 00:13:06.76 00:13:06.76 00:13:49.79 00:13:58.56 00:13:44.27
2 60 Štěpánek Libor Uniqa Jihlava MTB 1968 Master II 4 00:58:14.55 00:03:35.17 00:14:33.63 00:13:58.97 00:13:58.97 00:14:43.75 00:14:47.99 00:14:43.84
3 53 Hrabal Petr Velosport Valenta Scott team 1964 Master II 4 00:59:38.40 00:04:59.02 00:14:54.60 00:14:05.13 00:14:05.13 00:15:02.23 00:15:23.79 00:15:07.25
4 52 Michálek Zdeněk JT Cycling 1969 Master II 4 00:59:51.55 00:05:12.17 00:14:57.88 00:14:03.84 00:14:03.84 00:15:02.57 00:15:23.75 00:15:21.39
5 56 Čejka Vladimír Batelov 1969 Master II 4 01:02:19.04 00:07:39.66 00:15:34.76 00:14:46.84 00:14:46.84 00:15:50.40 00:15:50.99 00:15:50.80
6 58 Pechek Vladimír Vlásenice 1957 Master II 4 01:04:03.66 00:09:24.28 00:16:00.91 00:15:42.09 00:16:05.45 00:16:17.83 00:15:58.28 00:15:42.09
7 51 Dvořáček Roman Banner Power 2 You, Klenov 1968 Master II 4 01:04:08.93 00:09:29.55 00:16:02.23 00:15:08.59 00:15:08.59 00:16:10.87 00:16:19.53 00:16:29.93
8 59 Trkal Karel Banner 2 you 1967 Master II 4 01:05:30.42 00:10:51.04 00:16:22.60 00:15:12.44 00:15:12.44 00:16:27.46 00:16:50.10 00:17:00.42
9 57 Švec Karel CT Saunabar Horní Cerekev 1967 Master II 4 01:13:15.35 00:18:35.96 00:18:18.83 00:17:00.07 00:17:00.07 00:18:22.02 00:19:20.66 00:18:32.59
10 54 Hlásek Jiří Lidmáňka 1963 Master II 3 01:00:11.88 00:19:16.77 00:20:03.96 00:18:48.71 00:18:48.71 00:20:41.54 00:20:41.63 00:00:00.00

 

Ženy (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 604 Němcová Zdeňka Uniqa Jihlava 1982 Ženy 4 01:04:56.65 00:00:00.00 00:16:14.16 00:15:47.10 00:15:47.10 00:16:07.33 00:16:21.59 00:16:40.63
2 602 Čejková Šárka Eurofoam Sport Team 2000 Ženy 4 01:06:47.51 00:01:50.85 00:16:41.87 00:15:39.58 00:15:39.58 00:16:37.01 00:16:42.66 00:17:48.25
3 605 Němcová Michaela Vepřová 2003 Ženy 4 01:10:39.96 00:05:43.30 00:17:39.99 00:16:48.21 00:16:48.21 00:17:26.82 00:18:06.29 00:18:18.61
4 601 Stejskalová Andrea Humpolec 1983 Ženy 4 01:13:29.55 00:08:32.89 00:18:22.38 00:17:08.70 00:17:08.70 00:18:29.76 00:19:03.02 00:18:48.06
5 600 Kuncová Zuzana Jihlava 1980 Ženy 4 01:13:59.28 00:09:02.62 00:18:29.82 00:17:10.49 00:17:10.49 00:18:30.90 00:19:11.10 00:19:06.78
6 603 Přibylová Martina Mezná 1990 Ženy 3 01:16:53.05 00:28:37.02 00:25:37.68 00:23:58.91 00:23:58.91 00:25:43.78 00:27:10.35 00:00:00.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 701 Vopálenský Martin JH Cycling 1975 Master I 4 00:53:15.16 00:00:00.00 00:13:18.79 00:12:25.77 00:12:25.77 00:13:48.75 00:13:33.36 00:13:27.28
2 716 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott team 1979 Master I 4 00:53:15.81 00:00:00.64 00:13:18.95 00:12:29.34 00:12:29.34 00:13:44.11 00:13:35.39 00:13:26.97
3 708 Novák Luboš AMCykl Humpolec 1979 Master I 4 00:54:34.43 00:01:19.26 00:13:38.60 00:13:08.48 00:13:08.48 00:13:49.66 00:13:55.40 00:13:40.89
4 55 Lepič Martin Prodoli Hobby team 1968 Master II 4 00:54:39.38 00:01:24.21 00:13:39.84 00:13:06.76 00:13:06.76 00:13:49.79 00:13:58.56 00:13:44.27
5 703 Záhorec Standa Fenix Ski Team 1971 Master I 4 00:54:48.45 00:01:33.28 00:13:42.11 00:13:09.92 00:13:09.92 00:13:34.91 00:14:07.13 00:13:56.49
6 60 Štěpánek Libor Uniqa Jihlava MTB 1968 Master II 4 00:58:14.55 00:04:59.39 00:14:33.63 00:13:58.97 00:13:58.97 00:14:43.75 00:14:47.99 00:14:43.84
7 704 Pleticha Karel Cyklo Hobby Rynárec 1978 Master I 4 00:59:23.68 00:06:08.52 00:14:50.92 00:13:42.62 00:13:42.62 00:15:05.02 00:15:09.35 00:15:26.69
8 53 Hrabal Petr Velosport Valenta Scott team 1964 Master II 4 00:59:38.40 00:06:23.24 00:14:54.60 00:14:05.13 00:14:05.13 00:15:02.23 00:15:23.79 00:15:07.25
9 52 Michálek Zdeněk JT Cycling 1969 Master II 4 00:59:51.55 00:06:36.39 00:14:57.88 00:14:03.84 00:14:03.84 00:15:02.57 00:15:23.75 00:15:21.39
10 709 Stejskal Bedřich AMCykl Humpolec 1977 Master I 4 00:59:53.23 00:06:38.07 00:14:58.30 00:14:15.16 00:14:15.16 00:14:54.54 00:15:23.49 00:15:20.04
11 702 Koutek Petr Štoky 1973 Master I 4 01:00:54.03 00:07:38.87 00:15:13.50 00:14:13.19 00:14:13.19 00:15:23.03 00:15:52.32 00:15:25.49
12 715 Koukol Martin Pelhřimov 1971 Master I 4 01:01:21.12 00:08:05.96 00:15:20.28 00:14:10.88 00:14:10.88 00:15:26.66 00:15:46.28 00:15:57.30
13 56 Čejka Vladimír Batelov 1969 Master II 4 01:02:19.04 00:09:03.88 00:15:34.76 00:14:46.84 00:14:46.84 00:15:50.40 00:15:50.99 00:15:50.80
14 714 Havel Viktor Jindřichův Hradec 1979 Master I 4 01:03:37.43 00:10:22.27 00:15:54.35 00:15:31.07 00:15:37.65 00:15:31.07 00:16:39.08 00:15:49.63
15 58 Pechek Vladimír Vlásenice 1957 Master II 4 01:04:03.66 00:10:48.50 00:16:00.91 00:15:42.09 00:16:05.45 00:16:17.83 00:15:58.28 00:15:42.09
16 51 Dvořáček Roman Banner Power 2 You, Klenov 1968 Master II 4 01:04:08.93 00:10:53.77 00:16:02.23 00:15:08.59 00:15:08.59 00:16:10.87 00:16:19.53 00:16:29.93
17 604 Němcová Zdeňka Uniqa Jihlava 1982 Ženy 4 01:04:56.65 00:11:41.49 00:16:14.16 00:15:47.10 00:15:47.10 00:16:07.33 00:16:21.59 00:16:40.63
18 705 Hostička Petr Taekwondo Lacek 1976 Master I 4 01:05:03.51 00:11:48.35 00:16:15.87 00:15:49.84 00:15:49.84 00:16:35.26 00:16:26.04 00:16:12.37
19 59 Trkal Karel Banner 2 you 1967 Master II 4 01:05:30.42 00:12:15.26 00:16:22.60 00:15:12.44 00:15:12.44 00:16:27.46 00:16:50.10 00:17:00.42
20 706 Kadlec Luboš CT Saunabar Horní Cerekev 1970 Master I 4 01:06:22.91 00:13:07.75 00:16:35.72 00:15:35.96 00:15:35.96 00:16:42.45 00:16:45.74 00:17:18.76
21 602 Čejková Šárka Eurofoam Sport Team 2000 Ženy 4 01:06:47.51 00:13:32.34 00:16:41.87 00:15:39.58 00:15:39.58 00:16:37.01 00:16:42.66 00:17:48.25
22 712 Poleščuk Robert Zajíčkov 1974 Master I 4 01:09:17.43 00:16:02.27 00:17:19.35 00:16:39.14 00:16:39.14 00:17:28.61 00:17:28.66 00:17:41.02
23 700 Kunc Aleš Jihlava 1977 Master I 4 01:10:01.66 00:16:46.50 00:17:30.41 00:16:10.46 00:16:10.46 00:17:17.41 00:17:47.02 00:18:46.76
24 707 Gráf Jiří PSK Znojmo 1976 Master I 4 01:10:10.76 00:16:55.59 00:17:32.69 00:16:31.58 00:16:31.58 00:17:33.98 00:18:02.64 00:18:02.55
25 605 Němcová Michaela Vepřová 2003 Ženy 4 01:10:39.96 00:17:24.79 00:17:39.99 00:16:48.21 00:16:48.21 00:17:26.82 00:18:06.29 00:18:18.61
26 57 Švec Karel CT Saunabar Horní Cerekev 1967 Master II 4 01:13:15.35 00:20:00.18 00:18:18.83 00:17:00.07 00:17:00.07 00:18:22.02 00:19:20.66 00:18:32.59
27 601 Stejskalová Andrea Humpolec 1983 Ženy 4 01:13:29.55 00:20:14.38 00:18:22.38 00:17:08.70 00:17:08.70 00:18:29.76 00:19:03.02 00:18:48.06
28 600 Kuncová Zuzana Jihlava 1980 Ženy 4 01:13:59.28 00:20:44.11 00:18:29.82 00:17:10.49 00:17:10.49 00:18:30.90 00:19:11.10 00:19:06.78
29 710 Vrábel Libor MST Jihlava 1977 Master I 4 01:14:16.11 00:21:00.94 00:18:34.02 00:17:49.73 00:17:49.73 00:18:46.56 00:19:05.99 00:18:33.81
30 713 Zinek Kamil Ždírec 1971 Master I 4 01:26:47.93 00:33:32.76 00:21:41.98 00:18:52.26 00:18:52.26 00:22:24.05 00:22:24.62 00:23:06.99
31 54 Hlásek Jiří Lidmáňka 1963 Master II 3 01:00:11.88 00:20:24.00 00:20:03.96 00:18:48.71 00:18:48.71 00:20:41.54 00:20:41.63 00:00:00.00
32 603 Přibylová Martina Mezná 1990 Ženy 3 01:16:53.05 00:37:05.16 00:25:37.68 00:23:58.91 00:23:58.91 00:25:43.78 00:27:10.35 00:00:00.00
33 711 Blecha Jan JIHOPE Včelnička 1978 Master I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
-4 711 Blecha Jan JIHOPE Včelnička 1978 Master I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 54 Hlásek Jiří Lidmáňka 1963 Master II 3 01:00:11.88 00:20:24.00 00:20:03.96 00:18:48.71 00:18:48.71 00:20:41.54 00:20:41.63 00:00:00.00
-1 603 Přibylová Martina Mezná 1990 Ženy 3 01:16:53.05 00:37:05.16 00:25:37.68 00:23:58.91 00:23:58.91 00:25:43.78 00:27:10.35 00:00:00.00