Bejkovna 2019 Mladší žáci - start 11:30 14.09.2019 (start závodu 11:30)

 

Mladší žáci (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 265 Kotačka Robin Vysočina Cycling Budíkovice 2008 Mladší žáci 4 00:14:15.23 00:00:00.00 00:03:33.80 00:03:01.30 00:03:01.30 00:03:41.16 00:03:43.90 00:03:48.87
2 261 Šalanda Adam Patry Cycling Team Trěšť 2010 Mladší žáci 4 00:14:24.17 00:00:08.94 00:03:36.04 00:03:13.17 00:03:13.17 00:03:40.65 00:03:42.75 00:03:47.60
3 269 Šašek Martin Kamenice nad Lipou 2007 Mladší žáci 4 00:15:08.34 00:00:53.10 00:03:47.08 00:03:28.23 00:03:28.23 00:03:52.28 00:03:52.67 00:03:55.15
4 264 Leška Adam Humpolec 2007 Mladší žáci 4 00:15:22.14 00:01:06.91 00:03:50.53 00:03:29.95 00:03:29.95 00:03:52.11 00:03:52.67 00:04:07.41
5 262 Kunc Tomáš Jihlava 2008 Mladší žáci 4 00:15:40.84 00:01:25.60 00:03:55.21 00:03:31.22 00:03:31.22 00:03:56.77 00:04:04.83 00:04:08.02
6 266 Pelíšek Adam Rynárec 2007 Mladší žáci 4 00:16:49.45 00:02:34.22 00:04:12.36 00:03:47.26 00:03:47.26 00:04:16.65 00:04:13.17 00:04:32.37
7 271 Vilímek Jakub Horní Cerekev 2008 Mladší žáci 4 00:17:29.07 00:03:13.84 00:04:22.26 00:03:44.61 00:03:44.61 00:04:17.71 00:04:40.26 00:04:46.49
8 263 Čakovský Martin Rynárec 2007 Mladší žáci 4 00:17:36.52 00:03:21.29 00:04:24.13 00:03:42.71 00:03:42.71 00:04:24.03 00:04:40.82 00:04:48.96
9 260 Janáček Matyáš Rynárec 2008 Mladší žáci 4 00:18:56.21 00:04:40.98 00:04:44.05 00:04:02.35 00:04:02.35 00:04:49.03 00:05:02.61 00:05:02.22
10 272 Kokeš Christian Rynárec 2007 Mladší žáci 2 00:08:53.63 00:02:11.17 00:04:26.81 00:03:58.20 00:03:58.20 00:04:55.43 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Mladší žákyně (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 268 Koutková Aneta Triatlon Štoky 2008 Mladší žákyně 4 00:15:48.63 00:00:00.00 00:03:57.15 00:03:23.54 00:03:23.54 00:04:06.06 00:04:05.19 00:04:13.84
2 267 Voráčková Natálie Žďár 2008 Mladší žákyně 4 00:16:35.56 00:00:46.93 00:04:08.89 00:03:40.96 00:03:40.96 00:04:19.24 00:04:11.11 00:04:24.25
3 259 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 Mladší žákyně 4 00:17:51.27 00:02:02.63 00:04:27.81 00:03:51.98 00:03:51.98 00:04:34.18 00:04:45.49 00:04:39.62
4 270 Krejčí Magdaléna Pelhřimov 2008 Mladší žákyně 4 00:18:33.03 00:02:44.40 00:04:38.25 00:04:03.50 00:04:03.50 00:04:42.70 00:04:49.77 00:04:57.05

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 265 Kotačka Robin Vysočina Cycling Budíkovice 2008 Mladší žáci 4 00:14:15.23 00:00:00.00 00:03:33.80 00:03:01.30 00:03:01.30 00:03:41.16 00:03:43.90 00:03:48.87
2 261 Šalanda Adam Patry Cycling Team Trěšť 2010 Mladší žáci 4 00:14:24.17 00:00:08.94 00:03:36.04 00:03:13.17 00:03:13.17 00:03:40.65 00:03:42.75 00:03:47.60
3 269 Šašek Martin Kamenice nad Lipou 2007 Mladší žáci 4 00:15:08.34 00:00:53.10 00:03:47.08 00:03:28.23 00:03:28.23 00:03:52.28 00:03:52.67 00:03:55.15
4 264 Leška Adam Humpolec 2007 Mladší žáci 4 00:15:22.14 00:01:06.91 00:03:50.53 00:03:29.95 00:03:29.95 00:03:52.11 00:03:52.67 00:04:07.41
5 262 Kunc Tomáš Jihlava 2008 Mladší žáci 4 00:15:40.84 00:01:25.60 00:03:55.21 00:03:31.22 00:03:31.22 00:03:56.77 00:04:04.83 00:04:08.02
6 268 Koutková Aneta Triatlon Štoky 2008 Mladší žákyně 4 00:15:48.63 00:01:33.40 00:03:57.15 00:03:23.54 00:03:23.54 00:04:06.06 00:04:05.19 00:04:13.84
7 267 Voráčková Natálie Žďár 2008 Mladší žákyně 4 00:16:35.56 00:02:20.33 00:04:08.89 00:03:40.96 00:03:40.96 00:04:19.24 00:04:11.11 00:04:24.25
8 266 Pelíšek Adam Rynárec 2007 Mladší žáci 4 00:16:49.45 00:02:34.22 00:04:12.36 00:03:47.26 00:03:47.26 00:04:16.65 00:04:13.17 00:04:32.37
9 271 Vilímek Jakub Horní Cerekev 2008 Mladší žáci 4 00:17:29.07 00:03:13.84 00:04:22.26 00:03:44.61 00:03:44.61 00:04:17.71 00:04:40.26 00:04:46.49
10 263 Čakovský Martin Rynárec 2007 Mladší žáci 4 00:17:36.52 00:03:21.29 00:04:24.13 00:03:42.71 00:03:42.71 00:04:24.03 00:04:40.82 00:04:48.96
11 259 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 Mladší žákyně 4 00:17:51.27 00:03:36.04 00:04:27.81 00:03:51.98 00:03:51.98 00:04:34.18 00:04:45.49 00:04:39.62
12 270 Krejčí Magdaléna Pelhřimov 2008 Mladší žákyně 4 00:18:33.03 00:04:17.80 00:04:38.25 00:04:03.50 00:04:03.50 00:04:42.70 00:04:49.77 00:04:57.05
13 260 Janáček Matyáš Rynárec 2008 Mladší žáci 4 00:18:56.21 00:04:40.98 00:04:44.05 00:04:02.35 00:04:02.35 00:04:49.03 00:05:02.61 00:05:02.22
14 272 Kokeš Christian Rynárec 2007 Mladší žáci 2 00:08:53.63 00:02:11.17 00:04:26.81 00:03:58.20 00:03:58.20 00:04:55.43 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
-2 272 Kokeš Christian Rynárec 2007 Mladší žáci 2 00:08:53.63 00:02:11.17 00:04:26.81 00:03:58.20 00:03:58.20 00:04:55.43 00:00:00.00 00:00:00.00