Bejkovna 2019 žáci - start 11:00 14.09.2019 (start závodu 11:01)

 

Žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 405 Šalanda Adam Patry Cycling Team Třešť 2010 Žáci 3 00:10:28.34 00:00:00.00 00:03:29.44 00:03:11.21 00:03:11.21 00:03:35.58 00:03:41.54
2 412 Záhorec Jonáš Fenix Ski Team 2009 Žáci 3 00:11:02.37 00:00:34.03 00:03:40.79 00:03:09.62 00:03:09.62 00:03:54.89 00:03:57.85
3 402 Musil David Praha 2010 Žáci 3 00:12:06.20 00:01:37.85 00:04:02.06 00:03:33.91 00:03:33.91 00:04:13.01 00:04:19.28
4 409 Vopálenský Dan Myslotín 2010 Žáci 3 00:12:11.02 00:01:42.68 00:04:03.67 00:03:35.35 00:03:35.35 00:04:15.12 00:04:20.54
5 411 Váňa Adam Dubovice 2010 Žáci 3 00:13:30.14 00:03:01.80 00:04:30.04 00:03:58.71 00:03:58.71 00:04:38.53 00:04:52.90
6 403 Bulant Matěj Rynárec 2010 Žáci 3 00:14:26.38 00:03:58.04 00:04:48.79 00:04:16.29 00:04:16.29 00:05:06.21 00:05:03.88
7 410 Pelíšek Vít Rynárec 2010 Žáci 3 00:14:35.74 00:04:07.40 00:04:51.91 00:04:30.29 00:04:30.29 00:05:02.93 00:05:02.52
8 414 Kuklík Sebastian Premium Mikulovice u Znojma 2010 Žáci 3 00:14:40.88 00:04:12.54 00:04:53.62 00:04:06.54 00:04:06.54 00:05:04.32 00:05:30.01
9 400 Novák Adam Cyklo Hobby Rynárec 2011 Žáci 3 00:14:43.43 00:04:15.09 00:04:54.47 00:04:23.44 00:04:23.44 00:05:19.55 00:05:00.44
10 401 Jelínek Viktor Cyklo Hobby Rynárec 2010 Žáci 3 00:15:33.59 00:05:05.25 00:05:11.19 00:04:43.00 00:04:43.00 00:05:15.15 00:05:35.44
11 408 Jirák Daniel Rynárec 2010 Žáci 2 00:11:47.91 00:05:01.11 00:05:53.95 00:05:25.97 00:05:25.97 00:06:21.94 00:00:00.00

 

Žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 407 Fortelná Ella MM Auto MTB Team 2009 Žákyně 3 00:12:56.90 00:00:00.00 00:04:18.96 00:03:59.61 00:03:59.61 00:04:25.40 00:04:31.89
2 413 Březinová Lenka Floorball Pelhřimov 2009 Žákyně 3 00:14:09.40 00:01:12.50 00:04:43.13 00:04:14.01 00:04:14.01 00:04:58.52 00:04:56.87
3 404 Výborná Adéla Ski Klub Pelhřimov 2010 Žákyně 3 00:14:27.37 00:01:30.47 00:04:49.12 00:04:26.89 00:04:26.89 00:04:56.86 00:05:03.62
4 406 Trkolová Zuzana Eurofoam Sport Team Počátky 2010 Žákyně 3 00:14:36.96 00:01:40.06 00:04:52.32 00:04:32.05 00:04:32.05 00:05:08.55 00:04:56.36

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 405 Šalanda Adam Patry Cycling Team Třešť 2010 Žáci 3 00:10:28.34 00:00:00.00 00:03:29.44 00:03:11.21 00:03:11.21 00:03:35.58 00:03:41.54
2 412 Záhorec Jonáš Fenix Ski Team 2009 Žáci 3 00:11:02.37 00:00:34.03 00:03:40.79 00:03:09.62 00:03:09.62 00:03:54.89 00:03:57.85
3 402 Musil David Praha 2010 Žáci 3 00:12:06.20 00:01:37.85 00:04:02.06 00:03:33.91 00:03:33.91 00:04:13.01 00:04:19.28
4 409 Vopálenský Dan Myslotín 2010 Žáci 3 00:12:11.02 00:01:42.68 00:04:03.67 00:03:35.35 00:03:35.35 00:04:15.12 00:04:20.54
5 407 Fortelná Ella MM Auto MTB Team 2009 Žákyně 3 00:12:56.90 00:02:28.56 00:04:18.96 00:03:59.61 00:03:59.61 00:04:25.40 00:04:31.89
6 411 Váňa Adam Dubovice 2010 Žáci 3 00:13:30.14 00:03:01.80 00:04:30.04 00:03:58.71 00:03:58.71 00:04:38.53 00:04:52.90
7 413 Březinová Lenka Floorball Pelhřimov 2009 Žákyně 3 00:14:09.40 00:03:41.06 00:04:43.13 00:04:14.01 00:04:14.01 00:04:58.52 00:04:56.87
8 403 Bulant Matěj Rynárec 2010 Žáci 3 00:14:26.38 00:03:58.04 00:04:48.79 00:04:16.29 00:04:16.29 00:05:06.21 00:05:03.88
9 404 Výborná Adéla Ski Klub Pelhřimov 2010 Žákyně 3 00:14:27.37 00:03:59.03 00:04:49.12 00:04:26.89 00:04:26.89 00:04:56.86 00:05:03.62
10 410 Pelíšek Vít Rynárec 2010 Žáci 3 00:14:35.74 00:04:07.40 00:04:51.91 00:04:30.29 00:04:30.29 00:05:02.93 00:05:02.52
11 406 Trkolová Zuzana Eurofoam Sport Team Počátky 2010 Žákyně 3 00:14:36.96 00:04:08.62 00:04:52.32 00:04:32.05 00:04:32.05 00:05:08.55 00:04:56.36
12 414 Kuklík Sebastian Premium Mikulovice u Znojma 2010 Žáci 3 00:14:40.88 00:04:12.54 00:04:53.62 00:04:06.54 00:04:06.54 00:05:04.32 00:05:30.01
13 400 Novák Adam Cyklo Hobby Rynárec 2011 Žáci 3 00:14:43.43 00:04:15.09 00:04:54.47 00:04:23.44 00:04:23.44 00:05:19.55 00:05:00.44
14 401 Jelínek Viktor Cyklo Hobby Rynárec 2010 Žáci 3 00:15:33.59 00:05:05.25 00:05:11.19 00:04:43.00 00:04:43.00 00:05:15.15 00:05:35.44
15 408 Jirák Daniel Rynárec 2010 Žáci 2 00:11:47.91 00:05:01.11 00:05:53.95 00:05:25.97 00:05:25.97 00:06:21.94 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
-1 408 Jirák Daniel Rynárec 2010 Žáci 2 00:11:47.91 00:05:01.11 00:05:53.95 00:05:25.97 00:05:25.97 00:06:21.94 00:00:00.00