Bejkovna 2019 Nejmladší žáci - start 10:40 14.09.2019 (start závodu 10:41)

 

Nejmladší žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 503 Hric Matěj Velosport Valenta Scott Team 2012 Nejmladší žáci 3 00:06:38.02 00:00:00.00 00:02:12.67 00:01:46.67 00:01:46.67 00:02:22.79 00:02:28.55
2 506 Kunc Martin Jihlava 2011 Nejmladší žáci 3 00:06:52.10 00:00:14.07 00:02:17.36 00:01:56.09 00:01:56.09 00:02:28.92 00:02:27.09
3 504 Wiener Vojtěch Pelhřimov 2011 Nejmladší žáci 3 00:07:02.24 00:00:24.21 00:02:20.74 00:02:01.09 00:02:01.09 00:02:30.24 00:02:30.90
4 502 Smrčka Matyáš Eurofoam Žirovnice 2013 Nejmladší žáci 3 00:07:13.84 00:00:35.81 00:02:24.61 00:02:20.70 00:02:20.70 00:02:26.25 00:02:26.89
5 500 Novák Adam Cyklo Hobby Rynárec 2011 Nejmladší žáci 3 00:07:21.82 00:00:43.79 00:02:27.27 00:02:18.71 00:02:18.71 00:02:29.93 00:02:33.17
6 510 Čečák David Přáslavice 2012 Nejmladší žáci 3 00:07:29.32 00:00:51.30 00:02:29.77 00:02:04.81 00:02:04.81 00:02:39.66 00:02:44.85
7 505 Máca Lukáš Pelhřimov 2011 Nejmladší žáci 3 00:07:36.50 00:00:58.47 00:02:32.16 00:02:08.24 00:02:08.24 00:02:44.62 00:02:43.64
8 509 Kotačka Šimon Budíkovice 2012 Nejmladší žáci 3 00:08:19.01 00:01:40.98 00:02:46.33 00:02:24.74 00:02:24.74 00:02:55.29 00:02:58.98
9 508 Šmergl Šimon Rynárec 2012 Nejmladší žáci 3 00:08:34.89 00:01:56.86 00:02:51.63 00:02:32.05 00:02:32.05 00:02:57.93 00:03:04.91
10 511 Váňa Šimon Dubovice 2012 Nejmladší žáci 3 00:08:45.22 00:02:07.20 00:02:55.07 00:02:34.76 00:02:34.76 00:03:09.94 00:03:00.51

 

Nejmladší žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 516 Havettová Tereza Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:09.70 00:00:00.00 00:02:43.23 00:02:15.36 00:02:15.36 00:02:56.23 00:02:58.10
2 515 Šašková Daniela Kamenice nad Lipou 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:16.15 00:00:06.45 00:02:45.38 00:02:27.87 00:02:27.87 00:02:54.44 00:02:53.84
3 512 Šebestová Darina Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:09:26.31 00:01:16.61 00:03:08.77 00:02:41.71 00:02:41.71 00:03:13.99 00:03:30.61
4 514 Hurdová Barbora Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:09:33.45 00:01:23.75 00:03:11.15 00:02:47.41 00:02:47.41 00:03:20.37 00:03:25.66
5 501 Fousová Doubravka Rynárec 2012 Nejmladší žákyně 3 00:09:52.82 00:01:43.12 00:03:17.60 00:02:44.94 00:02:44.94 00:03:34.42 00:03:33.46
6 507 Kůrková Nela Rynárec 2012 Nejmladší žákyně 3 00:11:33.18 00:03:23.48 00:03:51.06 00:03:29.25 00:03:29.25 00:03:50.61 00:04:13.31
7 513 Křížová Agáta Vokov 2012 Nejmladší žákyně 3 00:11:35.21 00:03:25.51 00:03:51.73 00:03:47.99 00:03:47.99 00:03:52.15 00:03:55.07

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 503 Hric Matěj Velosport Valenta Scott Team 2012 Nejmladší žáci 3 00:06:38.02 00:00:00.00 00:02:12.67 00:01:46.67 00:01:46.67 00:02:22.79 00:02:28.55
2 506 Kunc Martin Jihlava 2011 Nejmladší žáci 3 00:06:52.10 00:00:14.07 00:02:17.36 00:01:56.09 00:01:56.09 00:02:28.92 00:02:27.09
3 504 Wiener Vojtěch Pelhřimov 2011 Nejmladší žáci 3 00:07:02.24 00:00:24.21 00:02:20.74 00:02:01.09 00:02:01.09 00:02:30.24 00:02:30.90
4 502 Smrčka Matyáš Eurofoam Žirovnice 2013 Nejmladší žáci 3 00:07:13.84 00:00:35.81 00:02:24.61 00:02:20.70 00:02:20.70 00:02:26.25 00:02:26.89
5 500 Novák Adam Cyklo Hobby Rynárec 2011 Nejmladší žáci 3 00:07:21.82 00:00:43.79 00:02:27.27 00:02:18.71 00:02:18.71 00:02:29.93 00:02:33.17
6 510 Čečák David Přáslavice 2012 Nejmladší žáci 3 00:07:29.32 00:00:51.30 00:02:29.77 00:02:04.81 00:02:04.81 00:02:39.66 00:02:44.85
7 505 Máca Lukáš Pelhřimov 2011 Nejmladší žáci 3 00:07:36.50 00:00:58.47 00:02:32.16 00:02:08.24 00:02:08.24 00:02:44.62 00:02:43.64
8 516 Havettová Tereza Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:09.70 00:01:31.67 00:02:43.23 00:02:15.36 00:02:15.36 00:02:56.23 00:02:58.10
9 515 Šašková Daniela Kamenice nad Lipou 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:16.15 00:01:38.13 00:02:45.38 00:02:27.87 00:02:27.87 00:02:54.44 00:02:53.84
10 509 Kotačka Šimon Budíkovice 2012 Nejmladší žáci 3 00:08:19.01 00:01:40.98 00:02:46.33 00:02:24.74 00:02:24.74 00:02:55.29 00:02:58.98
11 508 Šmergl Šimon Rynárec 2012 Nejmladší žáci 3 00:08:34.89 00:01:56.86 00:02:51.63 00:02:32.05 00:02:32.05 00:02:57.93 00:03:04.91
12 511 Váňa Šimon Dubovice 2012 Nejmladší žáci 3 00:08:45.22 00:02:07.20 00:02:55.07 00:02:34.76 00:02:34.76 00:03:09.94 00:03:00.51
13 512 Šebestová Darina Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:09:26.31 00:02:48.29 00:03:08.77 00:02:41.71 00:02:41.71 00:03:13.99 00:03:30.61
14 514 Hurdová Barbora Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:09:33.45 00:02:55.42 00:03:11.15 00:02:47.41 00:02:47.41 00:03:20.37 00:03:25.66
15 501 Fousová Doubravka Rynárec 2012 Nejmladší žákyně 3 00:09:52.82 00:03:14.80 00:03:17.60 00:02:44.94 00:02:44.94 00:03:34.42 00:03:33.46
16 507 Kůrková Nela Rynárec 2012 Nejmladší žákyně 3 00:11:33.18 00:04:55.16 00:03:51.06 00:03:29.25 00:03:29.25 00:03:50.61 00:04:13.31
17 513 Křížová Agáta Vokov 2012 Nejmladší žákyně 3 00:11:35.21 00:04:57.19 00:03:51.73 00:03:47.99 00:03:47.99 00:03:52.15 00:03:55.07

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3