Bejkovna 2019 start 10:20 14.09.2019 (start závodu 10:20)      
 
Potěr kluci (2 kola)  
 
Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 142 Smrčka Matyáš Eurofoam Žirovnice 2013 Potěr kluci 2 00:03:58.60 00:00:00.00 00:01:59.30 00:01:53.76 00:01:53.76 00:02:04.84
2 141 Bednář Vít Pacov 2013 Potěr kluci 2 00:05:27.62 00:01:29.01 00:02:43.81 00:02:35.09 00:02:35.09 00:02:52.52
3 147 Boháč Matěj Praha 2014 Potěr kluci 2 00:06:02.91 00:02:04.30 00:03:01.45 00:03:01.17 00:03:01.74 00:03:01.17
4 154 Bulant Marek Rynárec 2014 Potěr kluci 2 00:06:06.02 00:02:07.41 00:03:03.01 00:02:45.45 00:02:45.45 00:03:20.57
5 149 David Pavel Rynárec 2013 Potěr kluci 2 00:06:11.04 00:02:12.43 00:03:05.52 00:02:58.13 00:02:58.13 00:03:12.91
6 146 Kůrka Luděk Rynárec 2014 Potěr kluci 2 00:06:14.72 00:02:16.11 00:03:07.36 00:02:54.07 00:02:54.07 00:03:20.65
7 156 Šaláta Ondřej Rynárec 2013 Potěr kluci 2 00:06:22.69 00:02:24.08 00:03:11.34 00:03:09.26 00:03:09.26 00:03:13.43
8 155 Čečák Lukáš Přáslavice 2015 Potěr kluci 2 00:06:25.49 00:02:26.88 00:03:12.74 00:03:02.48 00:03:02.48 00:03:23.01
9 139 Musil Jakub Praha 2015 Potěr kluci 2 00:06:59.15 00:03:00.54 00:03:29.57 00:03:26.12 00:03:26.12 00:03:33.03
10 144 Vokůrka Matěj Rynárec 2015 Potěr kluci 2 00:08:17.76 00:04:19.15 00:04:08.88 00:04:03.57 00:04:03.57 00:04:14.18
 
Potěr holky (2 kola)  
 
Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 145 Mácová Adéla Pelhřimov 2013 Potěr holky 2 00:05:52.50 00:00:00.00 00:02:56.25 00:02:47.84 00:02:47.84 00:03:04.66
2 157 Šebestová Sabina Rynárec 2014 Potěr holky 2 00:05:58.90 00:00:06.39 00:02:59.45 00:02:51.47 00:02:51.47 00:03:07.42
3 140 Musilová Zuzana Praha 2013 Potěr holky 2 00:06:08.14 00:00:15.63 00:03:04.07 00:03:03.40 00:03:03.40 00:03:04.73
4 150 Tůmová Barbora Rynárec Junior 2013 Potěr holky 2 00:06:17.22 00:00:24.71 00:03:08.61 00:03:04.95 00:03:12.26 00:03:04.95
5 153 Čelikovská Rosálie Praha Jižní Město 2015 Potěr holky 2 00:06:18.23 00:00:25.72 00:03:08.62 00:03:04.96 00:03:13.27 00:03:04.96
6 143 Smrčková Natálie Eurofoam Žirovnice 2014 Potěr holky 2 00:06:20.04 00:00:27.53 00:03:10.02 00:02:59.78 00:02:59.78 00:03:20.26
7 158 Křížová Beáta Vokov 2015 Potěr holky 2 00:07:03.32 00:01:10.81 00:03:31.66 00:03:30.85 00:03:30.85 00:03:32.46
8 151 Tůmová Magdaléna Rynárec Junior 2016 Potěr holky 2 00:07:07.10 00:01:14.60 00:03:33.55 00:03:23.09 00:03:23.09 00:03:44.01
9 148 Šmerglová Eliška Rynárec 2015 Potěr holky 2 00:07:25.80 00:01:33.29 00:03:42.90 00:03:38.68 00:03:38.68 00:03:47.12
10 152 Čelikovská Kristýna Praha Jižní Město 2013 Potěr holky 2 00:07:33.83 00:01:41.33 00:03:46.91 00:03:33.10 00:04:00.73 00:03:33.10
11 159 Pádivá Markéta Cyklo Hobby Rynárec 2015 Potěr holky 2 00:09:08.74 00:03:16.23 00:04:34.37 00:04:27.46 00:04:27.46 00:04:41.28
 
Počet kol: 2  
 
Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 142 Smrčka Matyáš Eurofoam Žirovnice 2013 Potěr kluci 2 00:03:58.60 00:00:00.00 00:01:59.30 00:01:53.76 00:01:53.76 00:02:04.84
2 141 Bednář Vít Pacov 2013 Potěr kluci 2 00:05:27.62 00:01:29.01 00:02:43.81 00:02:35.09 00:02:35.09 00:02:52.52
3 145 Mácová Adéla Pelhřimov 2013 Potěr holky 2 00:05:52.50 00:01:53.90 00:02:56.25 00:02:47.84 00:02:47.84 00:03:04.66
4 157 Šebestová Sabina Rynárec 2014 Potěr holky 2 00:05:58.90 00:02:00.29 00:02:59.45 00:02:51.47 00:02:51.47 00:03:07.42
5 147 Boháč Matěj Praha 2014 Potěr kluci 2 00:06:02.91 00:02:04.30 00:03:01.45 00:03:01.17 00:03:01.74 00:03:01.17
6 154 Bulant Marek Rynárec 2014 Potěr kluci 2 00:06:06.02 00:02:07.41 00:03:03.01 00:02:45.45 00:02:45.45 00:03:20.57
7 140 Musilová Zuzana Praha 2013 Potěr holky 2 00:06:08.14 00:02:09.53 00:03:04.07 00:03:03.40 00:03:03.40 00:03:04.73
8 149 David Pavel Rynárec 2013 Potěr kluci 2 00:06:11.04 00:02:12.43 00:03:05.52 00:02:58.13 00:02:58.13 00:03:12.91
9 146 Kůrka Luděk Rynárec 2014 Potěr kluci 2 00:06:14.72 00:02:16.11 00:03:07.36 00:02:54.07 00:02:54.07 00:03:20.65
10 150 Tůmová Barbora Rynárec Junior 2013 Potěr holky 2 00:06:17.22 00:02:18.61 00:03:08.61 00:03:04.95 00:03:12.26 00:03:04.95
11 143 Čelikovská Rosálie Praha Jižní Město 2015 Potěr holky 2 00:06:18.23 00:00:25.72 00:03:08.62 00:03:04.96 00:03:13.27 00:03:04.96
12 156 Smrčková Natálie Eurofoam Žirovnice 2014 Potěr holky 2 00:06:20.04 00:02:21.43 00:03:10.02 00:02:59.78 00:02:59.78 00:03:20.26
13 155 Šaláta Ondřej Rynárec 2013 Potěr kluci 2 00:06:22.69 00:02:24.08 00:03:11.34 00:03:09.26 00:03:09.26 00:03:13.43
14 139 Čečák Lukáš Přáslavice 2015 Potěr kluci 2 00:06:25.49 00:02:26.88 00:03:12.74 00:03:02.48 00:03:02.48 00:03:23.01
15 158 Musil Jakub Praha 2015 Potěr kluci 2 00:06:59.15 00:03:00.54 00:03:29.57 00:03:26.12 00:03:26.12 00:03:33.03
16 151 Křížová Beáta Vokov 2015 Potěr holky 2 00:07:03.32 00:03:04.71 00:03:31.66 00:03:30.85 00:03:30.85 00:03:32.46
17 148 Tůmová Magdaléna Rynárec Junior 2016 Potěr holky 2 00:07:07.10 00:03:08.50 00:03:33.55 00:03:23.09 00:03:23.09 00:03:44.01
18 152 Šmerglová Eliška Rynárec 2015 Potěr holky 2 00:07:25.80 00:03:27.19 00:03:42.90 00:03:38.68 00:03:38.68 00:03:47.12
19 144 Čelikovská Kristýna Praha Jižní Město 2013 Potěr holky 2 00:07:33.83 00:03:35.23 00:03:46.91 00:03:33.10 00:04:00.73 00:03:33.10
20 159 Vokůrka Matěj Rynárec 2015 Potěr kluci 2 00:08:17.76 00:04:19.15 00:04:08.88 00:04:03.57 00:04:03.57 00:04:14.18
21 153 Pádivá Markéta Cyklo Hobby Rynárec 2015 Potěr holky 2 00:09:08.74 00:05:10.13 00:04:34.37 00:04:27.46 00:04:27.46 00:04:41.28
                       
Nedojeli závod  
 
Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
-2 153 Čelikovská Rosálie Praha Jižní Město 2015 Potěr holky 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00