Bejkovna Junioři, Elite, Expert 08.09.2018 (start závodu 14:58)

 

Junioři (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 800 Stehlík Mikuláš JH Cycling 2001 Junioři 4 01:02:31.80 00:00:00.00 00:15:37.95 00:13:59.05 00:13:59.05 00:15:59.21 00:16:16.64 00:16:16.89
2 801 Váňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 Junioři 4 01:23:17.99 00:20:46.19 00:20:49.49 00:12:23.87 00:19:03.64 00:21:04.16 00:12:23.87 00:30:46.31
3 802 Vokůrka Jan Cyklo Hobby Rynárec 2004 Junioři 3 01:01:56.79 00:15:41.88 00:20:38.93 00:19:06.85 00:19:06.85 00:21:05.06 00:21:44.87 00:00:00.00

 

Elite (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 4 Moravec Karel Velosport Valenta Scott Team 1996 Elite 5 01:00:37.49 00:00:00.00 00:12:07.49 00:11:24.95 00:11:24.95 00:12:15.48 00:12:22.31 00:12:18.03 00:12:16.70
2 9 Mikolášek Jan Velosport Valenta Scott Team 1993 Elite 5 01:01:04.14 00:00:26.64 00:12:12.82 00:11:37.74 00:11:37.74 00:12:16.74 00:12:18.24 00:12:23.10 00:12:28.30
3 6 Velíšek Petr Pekárna Velíšek 1999 Elite 5 01:02:06.87 00:01:29.38 00:12:25.37 00:11:39.62 00:11:39.62 00:12:13.70 00:12:24.40 00:12:29.59 00:13:19.54
4 7 Luňáček Jakub Uniqa Jihlava 1998 Elite 5 01:05:35.90 00:04:58.40 00:13:07.18 00:12:09.20 00:12:09.20 00:13:02.55 00:13:21.80 00:13:07.72 00:13:54.61
5 3 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Elite 5 01:06:16.63 00:05:39.13 00:13:15.32 00:12:08.53 00:12:08.53 00:13:02.32 00:13:21.94 00:13:32.07 00:14:11.77
6 5 Veselý Tomáš Uniqa Jihlava 1989 Elite 5 01:07:11.79 00:06:34.29 00:13:26.35 00:12:26.56 00:12:26.56 00:13:44.19 00:13:30.34 00:13:59.70 00:13:30.99
7 2 Kukla Josef Velosport Valenta Scott Team 1998 Elite 5 01:13:13.83 00:12:36.33 00:14:38.76 00:13:15.80 00:13:15.80 00:14:00.68 00:14:45.97 00:15:01.76 00:16:09.60
8 1 Bartoň Václav Kola Bakus Cycling Team 1995 Elite 4 01:06:29.93 00:18:09.14 00:16:37.48 00:15:08.43 00:15:08.43 00:17:00.86 00:16:55.44 00:17:25.19 00:00:00.00
9 8 Marousek Petr Nemojov 1993 Elite 4 01:13:52.42 00:25:31.63 00:18:28.10 00:18:17.33 00:18:27.76 00:18:29.29 00:18:38.03 00:18:17.33 00:00:00.00

 

Expert (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 156 Kníže David Prodoli Rading Team 1982 Expert 5 01:00:47.85 00:00:00.00 00:12:09.57 00:11:26.92 00:11:26.92 00:12:24.09 00:12:25.16 00:12:18.04 00:12:13.62
2 153 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 Expert 5 01:07:21.83 00:06:33.98 00:13:28.36 00:12:38.68 00:12:38.68 00:13:35.30 00:13:35.10 00:13:55.59 00:13:37.14
3 154 Nevoral Jiří Cyklo Galík 1983 Expert 5 01:09:03.21 00:08:15.36 00:13:48.64 00:12:52.03 00:12:52.03 00:13:44.89 00:13:54.26 00:14:02.61 00:14:29.39
4 155 Novák Luboš Amcykl Humpolec 1979 Expert 5 01:11:40.77 00:10:52.92 00:14:20.15 00:13:15.31 00:13:15.31 00:14:29.63 00:14:51.33 00:14:36.70 00:14:27.78
5 157 Musil Radek Club Xanadu Cycling Team 1979 Expert 5 01:14:34.41 00:13:46.56 00:14:54.88 00:14:36.78 00:14:47.64 00:14:50.73 00:15:13.88 00:14:36.78 00:15:05.36
6 152 Pádivý Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1987 Expert 5 01:28:20.08 00:27:32.23 00:17:40.01 00:15:31.10 00:15:31.10 00:16:43.17 00:17:30.00 00:19:07.84 00:19:27.94
7 151 Beran Jan Pelhřimov 1980 Expert 5 01:28:31.32 00:27:43.47 00:17:42.26 00:15:57.97 00:15:57.97 00:17:38.10 00:17:59.38 00:18:09.62 00:18:46.22
8 158 Zápařka Miroslav Equipe Sans Limites Humpolec 1981 Expert 4 01:12:13.50 00:23:39.27 00:18:03.37 00:17:17.83 00:17:17.83 00:18:29.55 00:17:54.77 00:18:31.33 00:00:00.00
9 150 Svoboda Milan Čelistná 1986 Expert 2 01:05:28.57 00:41:37.56 00:32:44.28 00:26:12.33 00:26:12.33 00:39:16.24 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 800 Stehlík Mikuláš JH Cycling 2001 Junioři 4 01:02:31.80 00:00:00.00 00:15:37.95 00:13:59.05 00:13:59.05 00:15:59.21 00:16:16.64 00:16:16.89
2 801 Váňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 Junioři 4 01:23:17.99 00:20:46.19 00:20:49.49 00:12:23.87 00:19:03.64 00:21:04.16 00:12:23.87 00:30:46.31
3 802 Vokůrka Jan Cyklo Hobby Rynárec 2004 Junioři 3 01:01:56.79 00:15:41.88 00:20:38.93 00:19:06.85 00:19:06.85 00:21:05.06 00:21:44.87 00:00:00.00

 

Počet kol: 5

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 4 Moravec Karel Velosport Valenta Scott Team 1996 Elite 5 01:00:37.49 00:00:00.00 00:12:07.49 00:11:24.95 00:11:24.95 00:12:15.48 00:12:22.31 00:12:18.03 00:12:16.70
2 156 Kníže David Prodoli Rading Team 1982 Expert 5 01:00:47.85 00:00:10.35 00:12:09.57 00:11:26.92 00:11:26.92 00:12:24.09 00:12:25.16 00:12:18.04 00:12:13.62
3 9 Mikolášek Jan Velosport Valenta Scott Team 1993 Elite 5 01:01:04.14 00:00:26.64 00:12:12.82 00:11:37.74 00:11:37.74 00:12:16.74 00:12:18.24 00:12:23.10 00:12:28.30
4 6 Velíšek Petr Pekárna Velíšek 1999 Elite 5 01:02:06.87 00:01:29.38 00:12:25.37 00:11:39.62 00:11:39.62 00:12:13.70 00:12:24.40 00:12:29.59 00:13:19.54
5 7 Luňáček Jakub Uniqa Jihlava 1998 Elite 5 01:05:35.90 00:04:58.40 00:13:07.18 00:12:09.20 00:12:09.20 00:13:02.55 00:13:21.80 00:13:07.72 00:13:54.61
6 3 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Elite 5 01:06:16.63 00:05:39.13 00:13:15.32 00:12:08.53 00:12:08.53 00:13:02.32 00:13:21.94 00:13:32.07 00:14:11.77
7 5 Veselý Tomáš Uniqa Jihlava 1989 Elite 5 01:07:11.79 00:06:34.29 00:13:26.35 00:12:26.56 00:12:26.56 00:13:44.19 00:13:30.34 00:13:59.70 00:13:30.99
8 153 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 Expert 5 01:07:21.83 00:06:44.33 00:13:28.36 00:12:38.68 00:12:38.68 00:13:35.30 00:13:35.10 00:13:55.59 00:13:37.14
9 154 Nevoral Jiří Cyklo Galík 1983 Expert 5 01:09:03.21 00:08:25.71 00:13:48.64 00:12:52.03 00:12:52.03 00:13:44.89 00:13:54.26 00:14:02.61 00:14:29.39
10 155 Novák Luboš Amcykl Humpolec 1979 Expert 5 01:11:40.77 00:11:03.27 00:14:20.15 00:13:15.31 00:13:15.31 00:14:29.63 00:14:51.33 00:14:36.70 00:14:27.78
11 2 Kukla Josef Velosport Valenta Scott Team 1998 Elite 5 01:13:13.83 00:12:36.33 00:14:38.76 00:13:15.80 00:13:15.80 00:14:00.68 00:14:45.97 00:15:01.76 00:16:09.60
12 157 Musil Radek Club Xanadu Cycling Team 1979 Expert 5 01:14:34.41 00:13:56.91 00:14:54.88 00:14:36.78 00:14:47.64 00:14:50.73 00:15:13.88 00:14:36.78 00:15:05.36
13 152 Pádivý Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1987 Expert 5 01:28:20.08 00:27:42.58 00:17:40.01 00:15:31.10 00:15:31.10 00:16:43.17 00:17:30.00 00:19:07.84 00:19:27.94
14 151 Beran Jan Pelhřimov 1980 Expert 5 01:28:31.32 00:27:53.82 00:17:42.26 00:15:57.97 00:15:57.97 00:17:38.10 00:17:59.38 00:18:09.62 00:18:46.22
15 1 Bartoň Václav Kola Bakus Cycling Team 1995 Elite 4 01:06:29.93 00:18:09.14 00:16:37.48 00:15:08.43 00:15:08.43 00:17:00.86 00:16:55.44 00:17:25.19 00:00:00.00
16 158 Zápařka Miroslav Equipe Sans Limites Humpolec 1981 Expert 4 01:12:13.50 00:23:52.71 00:18:03.37 00:17:17.83 00:17:17.83 00:18:29.55 00:17:54.77 00:18:31.33 00:00:00.00
17 8 Marousek Petr Nemojov 1993 Elite 4 01:13:52.42 00:25:31.63 00:18:28.10 00:18:17.33 00:18:27.76 00:18:29.29 00:18:38.03 00:18:17.33 00:00:00.00
18 150 Svoboda Milan Čelistná 1986 Expert 2 01:05:28.57 00:41:48.13 00:32:44.28 00:26:12.33 00:26:12.33 00:39:16.24 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
-1 1 Bartoň Václav Kola Bakus Cycling Team 1995 Elite 4 01:06:29.93 00:18:09.14 00:16:37.48 00:15:08.43 00:15:08.43 00:17:00.86 00:16:55.44 00:17:25.19 00:00:00.00
-1 8 Marousek Petr Nemojov 1993 Elite 4 01:13:52.42 00:25:31.63 00:18:28.10 00:18:17.33 00:18:27.76 00:18:29.29 00:18:38.03 00:18:17.33 00:00:00.00
-1 158 Zápařka Miroslav Equipe Sans Limites Humpolec 1981 Expert 4 01:12:13.50 00:23:52.71 00:18:03.37 00:17:17.83 00:17:17.83 00:18:29.55 00:17:54.77 00:18:31.33 00:00:00.00
-3 150 Svoboda Milan Čelistná 1986 Expert 2 01:05:28.57 00:41:48.13 00:32:44.28 00:26:12.33 00:26:12.33 00:39:16.24 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 802 Vokůrka Jan Cyklo Hobby Rynárec 2004 Junioři 3 01:01:56.79 00:25:54.04 00:20:38.93 00:19:06.85 00:19:06.85 00:21:05.06 00:21:44.87 00:00:00.00 00:00:00.00