Bejkovka Kadeti, Kadetky, Juniorky, Ženy, Master I, Master II 08.09.2018 (start závodu 13:00)

 

Kadeti (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 235 Vopálenský Lukáš Specialized 2002 Kadeti 3 00:45:01.59 00:00:00.00 00:15:00.53 00:13:55.20 00:13:55.20 00:15:28.48 00:15:37.91
2 239 Vilímek Štěpán Horní Cerekev 2003 Kadeti 3 00:46:02.83 00:01:01.23 00:15:20.94 00:14:36.61 00:14:36.61 00:15:47.19 00:15:39.03
3 238 Bartoška Martin Liga Atletů Pelhřimov 2004 Kadeti 3 00:49:20.55 00:04:18.95 00:16:26.85 00:15:35.29 00:15:35.29 00:16:36.91 00:17:08.34
4 240 Poleščuk Robert ml. Zajíčkov 2004 Kadeti 3 00:49:21.15 00:04:19.55 00:16:27.05 00:15:37.98 00:15:37.98 00:16:36.17 00:17:06.98
5 236 Váňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 Kadeti 3 00:49:49.24 00:04:47.64 00:16:36.41 00:15:34.60 00:15:34.60 00:17:20.60 00:16:54.03
6 237 Petruška Marek Pelhřimov 2003 Kadeti 3 00:53:11.27 00:08:09.67 00:17:43.75 00:16:43.87 00:16:43.87 00:17:38.02 00:18:49.37
7 233 Jelínek Tomáš Cyklo Hobby Rynárec 2005 Kadeti 3 00:55:43.56 00:10:41.96 00:18:34.52 00:16:20.48 00:16:20.48 00:18:50.55 00:20:32.52
8 522 Škeřík Vojtěch Vesce Počátky 2003 Kadeti 3 00:57:14.19 00:12:12.59 00:19:04.73 00:17:28.53 00:17:28.53 00:18:23.05 00:21:22.59

 

Kadetky (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 523 Šašková Silvie Kamenice n/L 2003 Kadetky 2 00:36:01.74 00:00:00.00 00:18:00.87 00:17:43.92 00:17:43.92 00:18:17.81
2 524 Poleščuková Anna Zajíčkov 2005 Kadetky 2 00:39:42.05 00:03:40.30 00:19:51.02 00:19:07.50 00:19:07.50 00:20:34.54
3 234 Jirková Nicol Pelhřimov 2002 Kadetky 2 00:41:44.89 00:05:43.15 00:20:52.44 00:19:44.65 00:19:44.65 00:22:00.24

 

Juniorky (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 317 Bakusová Monika Kola Bakus Cycling team 2001 Juniorky 3 00:47:52.10 00:00:00.00 00:15:57.36 00:15:16.18 00:15:16.18 00:16:14.40 00:16:21.51
2 318 Hazová Michaela Kola Bakus Cycling team 2001 Juniorky 3 00:50:25.32 00:02:33.21 00:16:48.44 00:15:40.14 00:15:40.14 00:16:59.26 00:17:45.91
3 319 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 Juniorky 3 01:05:09.18 00:17:17.08 00:21:43.06 00:20:12.03 00:20:12.03 00:22:24.13 00:22:33.00

 

Ženy (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 400 Žáková Trpáková Lenka Fitness bikers team Nuzbely 1985 Ženy 4 01:11:50.79 00:00:00.00 00:17:57.69 00:16:58.90 00:16:58.90 00:18:01.62 00:18:07.91 00:18:42.35
2 402 Pivoňková Marie Pinguin Team Jihlava 1985 Ženy 4 01:14:40.46 00:02:49.66 00:18:40.11 00:17:25.88 00:17:25.88 00:18:44.94 00:19:30.63 00:18:58.99
3 401 Váchová Petra Extrem Team Vystrkov 1974 Ženy 4 01:18:27.90 00:06:37.10 00:19:36.97 00:19:14.65 00:19:14.65 00:19:43.94 00:20:01.00 00:19:28.30

 

Masters I (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 54 Zavadil Libor Velo Dvořák 1975 Masters I 4 00:53:25.94 00:00:00.00 00:13:21.48 00:13:04.83 00:13:04.83 00:13:15.72 00:13:26.30 00:13:39.07
2 50 Koutek Petr Štoky 1973 Masters I 4 00:59:18.12 00:05:52.17 00:14:49.53 00:14:01.04 00:14:01.04 00:14:39.04 00:15:02.94 00:15:35.08
3 51 Koukol Martin Pelhřimov 1971 Masters I 4 01:02:47.98 00:09:22.03 00:15:41.99 00:14:00.39 00:14:00.39 00:16:07.12 00:16:12.11 00:16:28.34
4 52 Michálek Zdeněk Banner Power 2 you 1969 Masters I 4 01:04:32.21 00:11:06.27 00:16:08.05 00:15:23.59 00:15:23.59 00:16:01.82 00:16:19.44 00:16:47.34
5 53 Hostička Petr Taekwondo Lacek 1976 Masters I 4 01:04:46.25 00:11:20.31 00:16:11.56 00:15:31.64 00:15:31.64 00:16:15.76 00:16:32.77 00:16:26.08
6 100 Dvořák Radek Otín Jindřichúv Hradec 1972 Masters I 4 01:11:18.82 00:17:52.87 00:17:49.70 00:16:59.90 00:16:59.90 00:18:10.34 00:18:13.80 00:17:54.77
7 55 Poleščuk Robert Zajíčkov 1974 Masters I 4 01:13:37.04 00:20:11.10 00:18:24.26 00:16:32.14 00:19:06.09 00:20:37.61 00:16:32.14 00:17:21.18

 

Masters II (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 104 Lepič Martin Prodoly Racing Team 1968 Masters II 4 00:54:10.43 00:00:00.00 00:13:32.60 00:13:06.00 00:13:06.00 00:13:21.55 00:13:48.21 00:13:54.65
2 101 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 Masters II 4 01:01:43.70 00:07:33.26 00:15:25.92 00:14:07.68 00:14:07.68 00:15:26.20 00:15:47.79 00:16:22.01
3 103 Pechek Vladimír Pechek Tým Vlásenice 1957 Masters II 4 01:03:57.82 00:09:47.39 00:15:59.45 00:15:28.48 00:15:28.48 00:15:55.61 00:16:07.36 00:16:26.36
4 102 Trkal Karel Banner Power 2 you 1967 Masters II 4 01:10:56.24 00:16:45.81 00:17:44.06 00:16:36.28 00:16:36.28 00:17:20.70 00:18:00.30 00:18:58.95

 

Počet kol: 2

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 523 Šašková Silvie Kamenice n/L 2003 Kadetky 2 00:36:01.74 00:00:00.00 00:18:00.87 00:17:43.92 00:17:43.92 00:18:17.81
2 524 Poleščuková Anna Zajíčkov 2005 Kadetky 2 00:39:42.05 00:03:40.30 00:19:51.02 00:19:07.50 00:19:07.50 00:20:34.54
3 234 Jirková Nicol Pelhřimov 2002 Kadetky 2 00:41:44.89 00:05:43.15 00:20:52.44 00:19:44.65 00:19:44.65 00:22:00.24

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 235 Vopálenský Lukáš Specialized 2002 Kadeti 3 00:45:01.59 00:00:00.00 00:15:00.53 00:13:55.20 00:13:55.20 00:15:28.48 00:15:37.91
2 239 Vilímek Štěpán Horní Cerekev 2003 Kadeti 3 00:46:02.83 00:01:01.23 00:15:20.94 00:14:36.61 00:14:36.61 00:15:47.19 00:15:39.03
3 317 Bakusová Monika Kola Bakus Cycling team 2001 Juniorky 3 00:47:52.10 00:02:50.50 00:15:57.36 00:15:16.18 00:15:16.18 00:16:14.40 00:16:21.51
4 238 Bartoška Martin Liga Atletů Pelhřimov 2004 Kadeti 3 00:49:20.55 00:04:18.95 00:16:26.85 00:15:35.29 00:15:35.29 00:16:36.91 00:17:08.34
5 240 Poleščuk Robert ml. Zajíčkov 2004 Kadeti 3 00:49:21.15 00:04:19.55 00:16:27.05 00:15:37.98 00:15:37.98 00:16:36.17 00:17:06.98
6 236 Váňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 Kadeti 3 00:49:49.24 00:04:47.64 00:16:36.41 00:15:34.60 00:15:34.60 00:17:20.60 00:16:54.03
7 318 Hazová Michaela Kola Bakus Cycling team 2001 Juniorky 3 00:50:25.32 00:05:23.72 00:16:48.44 00:15:40.14 00:15:40.14 00:16:59.26 00:17:45.91
8 237 Petruška Marek Pelhřimov 2003 Kadeti 3 00:53:11.27 00:08:09.67 00:17:43.75 00:16:43.87 00:16:43.87 00:17:38.02 00:18:49.37
9 233 Jelínek Tomáš Cyklo Hobby Rynárec 2005 Kadeti 3 00:55:43.56 00:10:41.96 00:18:34.52 00:16:20.48 00:16:20.48 00:18:50.55 00:20:32.52
10 522 Škeřík Vojtěch Vesce Počátky 2003 Kadeti 3 00:57:14.19 00:12:12.59 00:19:04.73 00:17:28.53 00:17:28.53 00:18:23.05 00:21:22.59
11 319 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 Juniorky 3 01:05:09.18 00:20:07.58 00:21:43.06 00:20:12.03 00:20:12.03 00:22:24.13 00:22:33.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 54 Zavadil Libor Velo Dvořák 1975 Masters I 4 00:53:25.94 00:00:00.00 00:13:21.48 00:13:04.83 00:13:04.83 00:13:15.72 00:13:26.30 00:13:39.07
2 104 Lepič Martin Prodoly Racing Team 1968 Masters II 4 00:54:10.43 00:00:44.48 00:13:32.60 00:13:06.00 00:13:06.00 00:13:21.55 00:13:48.21 00:13:54.65
3 50 Koutek Petr Štoky 1973 Masters I 4 00:59:18.12 00:05:52.17 00:14:49.53 00:14:01.04 00:14:01.04 00:14:39.04 00:15:02.94 00:15:35.08
4 101 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 Masters II 4 01:01:43.70 00:08:17.75 00:15:25.92 00:14:07.68 00:14:07.68 00:15:26.20 00:15:47.79 00:16:22.01
5 51 Koukol Martin Pelhřimov 1971 Masters I 4 01:02:47.98 00:09:22.03 00:15:41.99 00:14:00.39 00:14:00.39 00:16:07.12 00:16:12.11 00:16:28.34
6 103 Pechek Vladimír Pechek Tým Vlásenice 1957 Masters II 4 01:03:57.82 00:10:31.88 00:15:59.45 00:15:28.48 00:15:28.48 00:15:55.61 00:16:07.36 00:16:26.36
7 52 Michálek Zdeněk Banner Power 2 you 1969 Masters I 4 01:04:32.21 00:11:06.27 00:16:08.05 00:15:23.59 00:15:23.59 00:16:01.82 00:16:19.44 00:16:47.34
8 53 Hostička Petr Taekwondo Lacek 1976 Masters I 4 01:04:46.25 00:11:20.31 00:16:11.56 00:15:31.64 00:15:31.64 00:16:15.76 00:16:32.77 00:16:26.08
9 102 Trkal Karel Banner Power 2 you 1967 Masters II 4 01:10:56.24 00:17:30.29 00:17:44.06 00:16:36.28 00:16:36.28 00:17:20.70 00:18:00.30 00:18:58.95
10 100 Dvořák Radek Otín Jindřichúv Hradec 1972 Masters I 4 01:11:18.82 00:17:52.87 00:17:49.70 00:16:59.90 00:16:59.90 00:18:10.34 00:18:13.80 00:17:54.77
11 400 Žáková Trpáková Lenka Fitness bikers team Nuzbely 1985 Ženy 4 01:11:50.79 00:18:24.85 00:17:57.69 00:16:58.90 00:16:58.90 00:18:01.62 00:18:07.91 00:18:42.35
12 55 Poleščuk Robert Zajíčkov 1974 Masters I 4 01:13:37.04 00:20:11.10 00:18:24.26 00:16:32.14 00:19:06.09 00:20:37.61 00:16:32.14 00:17:21.18
13 402 Pivoňková Marie Pinguin Team Jihlava 1985 Ženy 4 01:14:40.46 00:21:14.52 00:18:40.11 00:17:25.88 00:17:25.88 00:18:44.94 00:19:30.63 00:18:58.99
14 401 Váchová Petra Extrem Team Vystrkov 1974 Ženy 4 01:18:27.90 00:25:01.96 00:19:36.97 00:19:14.65 00:19:14.65 00:19:43.94 00:20:01.00 00:19:28.30

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4