Mladší žáci a žákyně 08.09.2018 (start závodu 11:13)

 

mladší žáci (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 410 Valenta Tadeáš Velosport Valenta Scott Team 2006 mladší žáci 4 00:15:06.12 00:00:00.00 00:03:46.53 00:03:21.70 00:03:21.70 00:03:57.42 00:03:53.48 00:03:53.50
2 416 Kotačka Robin Budíkovice 2008 mladší žáci 4 00:15:06.40 00:00:00.28 00:03:46.60 00:03:26.07 00:03:26.07 00:03:52.18 00:03:51.94 00:03:56.20
3 417 Březina Michal Pelhřimov 2006 mladší žáci 4 00:17:19.66 00:02:13.53 00:04:19.91 00:03:49.12 00:03:49.12 00:04:19.03 00:04:37.96 00:04:33.52
4 415 Jedlička Adam Rynárec 2007 mladší žáci 4 00:17:32.30 00:02:26.17 00:04:23.07 00:03:57.43 00:03:57.43 00:04:28.25 00:04:30.28 00:04:36.32
5 413 Výborný Vojtěch Ski Klib Pelhřimov 2006 mladší žáci 4 00:17:46.60 00:02:40.48 00:04:26.65 00:03:48.06 00:03:48.06 00:04:37.07 00:04:42.12 00:04:39.33
6 412 Čakovský Martin Rynárec 2007 mladší žáci 4 00:17:47.02 00:02:40.90 00:04:26.75 00:03:56.12 00:03:56.12 00:04:37.26 00:04:40.04 00:04:33.59
7 411 Pelíšek Adam Rynárec 2007 mladší žáci 4 00:17:47.99 00:02:41.87 00:04:26.99 00:03:58.80 00:03:58.80 00:04:33.57 00:04:39.65 00:04:35.95
8 414 Leška Adam Humpolec 2007 mladší žáci 4 00:18:08.60 00:03:02.48 00:04:32.15 00:03:51.55 00:03:51.55 00:04:34.59 00:04:44.39 00:04:58.06

 

mladší žákyně (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 418 Dvořáková Anna Otín - Jindřichův Hradec 2006 mladší žákyně 4 00:17:03.98 00:00:00.00 00:04:15.99 00:03:53.39 00:03:53.39 00:04:17.55 00:04:26.25 00:04:26.77

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 410 Valenta Tadeáš Velosport Valenta Scott Team 2006 mladší žáci 4 00:15:06.12 00:00:00.00 00:03:46.53 00:03:21.70 00:03:21.70 00:03:57.42 00:03:53.48 00:03:53.50
2 416 Kotačka Robin Budíkovice 2008 mladší žáci 4 00:15:06.40 00:00:00.28 00:03:46.60 00:03:26.07 00:03:26.07 00:03:52.18 00:03:51.94 00:03:56.20
3 418 Dvořáková Anna Otín - Jindřichův Hradec 2006 mladší žákyně 4 00:17:03.98 00:01:57.85 00:04:15.99 00:03:53.39 00:03:53.39 00:04:17.55 00:04:26.25 00:04:26.77
4 417 Březina Michal Pelhřimov 2006 mladší žáci 4 00:17:19.66 00:02:13.53 00:04:19.91 00:03:49.12 00:03:49.12 00:04:19.03 00:04:37.96 00:04:33.52
5 415 Jedlička Adam Rynárec 2007 mladší žáci 4 00:17:32.30 00:02:26.17 00:04:23.07 00:03:57.43 00:03:57.43 00:04:28.25 00:04:30.28 00:04:36.32
6 413 Výborný Vojtěch Ski Klib Pelhřimov 2006 mladší žáci 4 00:17:46.60 00:02:40.48 00:04:26.65 00:03:48.06 00:03:48.06 00:04:37.07 00:04:42.12 00:04:39.33
7 412 Čakovský Martin Rynárec 2007 mladší žáci 4 00:17:47.02 00:02:40.90 00:04:26.75 00:03:56.12 00:03:56.12 00:04:37.26 00:04:40.04 00:04:33.59
8 411 Pelíšek Adam Rynárec 2007 mladší žáci 4 00:17:47.99 00:02:41.87 00:04:26.99 00:03:58.80 00:03:58.80 00:04:33.57 00:04:39.65 00:04:35.95
9 414 Leška Adam Humpolec 2007 mladší žáci 4 00:18:08.60 00:03:02.48 00:04:32.15 00:03:51.55 00:03:51.55 00:04:34.59 00:04:44.39 00:04:58.06

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4