Žáci a žákyně

BEJKOVNA 2018 08.09.2018 (start závodu 10:46)

 

ŽÁCI + ŽÁKYNĚ (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 111 Kotačka Robin Budíkovice 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:11:24.39 00:00:00.00 00:03:48.13 00:03:18.20 00:03:18.20 00:03:59.89 00:04:06.28
2 103 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:12:07.64 00:00:43.24 00:04:02.54 00:03:44.76 00:03:44.76 00:04:10.01 00:04:12.86
3 109 Havetta Luboš Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:12:29.76 00:01:05.36 00:04:09.92 00:03:42.88 00:03:42.88 00:04:17.71 00:04:29.16
4 113 Koutková Aneta Štoky 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:12:33.31 00:01:08.91 00:04:11.10 00:03:41.20 00:03:41.20 00:04:25.33 00:04:26.77
5 114 Vlímek Jakub Horní cerekev 2018 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:13:12.89 00:01:48.49 00:04:24.29 00:03:52.66 00:03:52.66 00:04:37.41 00:04:42.81
6 106 Bartoň Kryštof Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:14:14.06 00:02:49.67 00:04:44.68 00:04:02.46 00:04:02.46 00:05:02.54 00:05:09.05
7 105 Janáček Matyáš Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:14:53.14 00:03:28.75 00:04:57.71 00:04:26.40 00:04:26.40 00:05:09.12 00:05:17.61
8 104 Kuřitka Vojtěch Brno 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:21.87 00:03:57.47 00:05:07.29 00:04:37.71 00:04:37.71 00:05:06.58 00:05:37.57
9 110 Laštovička Prokop Rynárec 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:36.92 00:04:12.53 00:05:12.30 00:04:35.71 00:04:35.71 00:05:19.25 00:05:41.95
10 108 Škeřík Jan Vesce, Počátky 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:47.85 00:04:23.46 00:05:15.95 00:04:41.38 00:04:41.38 00:05:36.97 00:05:29.49
11 112 Březinová Lenka Pelhřimov 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:53.12 00:04:28.72 00:05:17.70 00:05:10.94 00:05:23.24 00:05:18.93 00:05:10.94
12 107 Vojáková Nella Sázava 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 2 00:13:43.17 00:06:25.06 00:06:51.58 00:05:46.24 00:05:46.24 00:07:56.92 00:00:00.00

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 111 Kotačka Robin Budíkovice 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:11:24.39 00:00:00.00 00:03:48.13 00:03:18.20 00:03:18.20 00:03:59.89 00:04:06.28
2 103 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:12:07.64 00:00:43.24 00:04:02.54 00:03:44.76 00:03:44.76 00:04:10.01 00:04:12.86
3 109 Havetta Luboš Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:12:29.76 00:01:05.36 00:04:09.92 00:03:42.88 00:03:42.88 00:04:17.71 00:04:29.16
4 113 Koutková Aneta Štoky 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:12:33.31 00:01:08.91 00:04:11.10 00:03:41.20 00:03:41.20 00:04:25.33 00:04:26.77
5 114 Vlímek Jakub Horní cerekev 2018 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:13:12.89 00:01:48.49 00:04:24.29 00:03:52.66 00:03:52.66 00:04:37.41 00:04:42.81
6 106 Bartoň Kryštof Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:14:14.06 00:02:49.67 00:04:44.68 00:04:02.46 00:04:02.46 00:05:02.54 00:05:09.05
7 105 Janáček Matyáš Rynárec 2008 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:14:53.14 00:03:28.75 00:04:57.71 00:04:26.40 00:04:26.40 00:05:09.12 00:05:17.61
8 104 Kuřitka Vojtěch Brno 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:21.87 00:03:57.47 00:05:07.29 00:04:37.71 00:04:37.71 00:05:06.58 00:05:37.57
9 110 Laštovička Prokop Rynárec 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:36.92 00:04:12.53 00:05:12.30 00:04:35.71 00:04:35.71 00:05:19.25 00:05:41.95
10 108 Škeřík Jan Vesce, Počátky 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:47.85 00:04:23.46 00:05:15.95 00:04:41.38 00:04:41.38 00:05:36.97 00:05:29.49
11 112 Březinová Lenka Pelhřimov 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 3 00:15:53.12 00:04:28.72 00:05:17.70 00:05:10.94 00:05:23.24 00:05:18.93 00:05:10.94
12 107 Vojáková Nella Sázava 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 2 00:13:43.17 00:06:25.06 00:06:51.58 00:05:46.24 00:05:46.24 00:07:56.92 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
-1 107 Vojáková Nella Sázava 2009 ŽÁCI + ŽÁKYNĚ 2 00:13:43.17 00:06:25.06 00:06:51.58 00:05:46.24 00:05:46.24 00:07:56.92 00:00:00.00