BEJKOVNA 2018 08.09.2018 (start závodu 10:20)

 

Nejmladší žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 167 Výborná Adéla Ski Klub Pelhřimov 2010 Nejmladší žákyně 3 00:07:46.22 00:00:00.00 00:02:35.40 00:02:16.99 00:02:16.99 00:02:45.04 00:02:44.18
2 158 Trkolová Zuzana Eurofoam Sport Počátky 2010 Nejmladší žákyně 3 00:08:16.86 00:00:30.64 00:02:45.62 00:02:20.34 00:02:20.34 00:03:00.48 00:02:56.04
3 164 Šašková Daniela Kamenice n./L. 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:33.93 00:00:47.70 00:02:51.31 00:02:41.68 00:02:41.68 00:03:02.43 00:02:49.81
4 168 Havettová Tereza Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:55.02 00:01:08.79 00:02:58.34 00:02:36.67 00:02:36.67 00:03:11.79 00:03:06.55
5 162 Tůmová Leontýna Rynárec 2010 Nejmladší žákyně 3 00:09:07.95 00:01:21.72 00:03:02.65 00:02:47.12 00:02:47.12 00:03:05.03 00:03:15.79
6 170 Steinhauser María Rosa Křemešník 2010 Nejmladší žákyně 3 00:10:18.23 00:02:32.00 00:03:26.07 00:03:06.26 00:03:06.26 00:03:28.60 00:03:43.36

 

Nejmladší žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 160 Musil David Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:00.01 00:00:00.00 00:02:20.00 00:02:01.15 00:02:01.15 00:02:29.36 00:02:29.49
2 163 Vopálenský Dan Myslotín 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:05.87 00:00:05.86 00:02:21.95 00:02:04.56 00:02:04.56 00:02:31.16 00:02:30.15
3 165 Váňa Adam Dubovice 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:18.95 00:00:18.93 00:02:26.31 00:02:07.95 00:02:07.95 00:02:36.88 00:02:34.12
4 157 Žák Martin Fitness Bikers Team Nuzbely 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:25.05 00:00:25.03 00:02:28.35 00:02:14.82 00:02:14.82 00:02:37.57 00:02:32.64
5 155 Jelínek Viktor Cyklo hobby Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:43.82 00:00:43.80 00:02:34.60 00:02:13.90 00:02:13.90 00:02:45.96 00:02:43.94
6 156 Novák Adam Cyklo Hobby Rynárec 2011 Nejmladší žáci 3 00:08:24.36 00:01:24.35 00:02:48.12 00:02:27.21 00:02:27.21 00:02:58.25 00:02:58.89
7 169 Slabý Vojtěch BTPP Pelhřimov 2011 Nejmladší žáci 3 00:08:31.02 00:01:31.01 00:02:50.34 00:02:29.64 00:02:29.64 00:03:03.25 00:02:58.13
8 161 Pelíšek Vít Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:09:19.21 00:02:19.20 00:03:06.40 00:02:52.07 00:02:52.07 00:03:08.92 00:03:18.21
9 159 Kubů Lukáš Rynárec 2011 Nejmladší žáci 3 00:10:00.85 00:03:00.84 00:03:20.28 00:02:57.76 00:02:57.76 00:03:31.17 00:03:31.92
10 166 Svoboda Kryštof Starý Pelhřimov 2010 Nejmladší žáci 3 00:10:57.70 00:03:57.69 00:03:39.23 00:02:52.64 00:02:52.64 00:03:28.37 00:04:36.69

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 160 Musil David Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:00.01 00:00:00.00 00:02:20.00 00:02:01.15 00:02:01.15 00:02:29.36 00:02:29.49
2 163 Vopálenský Dan Myslotín 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:05.87 00:00:05.86 00:02:21.95 00:02:04.56 00:02:04.56 00:02:31.16 00:02:30.15
3 165 Váňa Adam Dubovice 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:18.95 00:00:18.93 00:02:26.31 00:02:07.95 00:02:07.95 00:02:36.88 00:02:34.12
4 157 Žák Martin Fitness Bikers Team Nuzbely 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:25.05 00:00:25.03 00:02:28.35 00:02:14.82 00:02:14.82 00:02:37.57 00:02:32.64
5 155 Jelínek Viktor Cyklo hobby Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:07:43.82 00:00:43.80 00:02:34.60 00:02:13.90 00:02:13.90 00:02:45.96 00:02:43.94
6 167 Výborná Adéla Ski Klub Pelhřimov 2010 Nejmladší žákyně 3 00:07:46.22 00:00:46.21 00:02:35.40 00:02:16.99 00:02:16.99 00:02:45.04 00:02:44.18
7 158 Trkolová Zuzana Eurofoam Sport Počátky 2010 Nejmladší žákyně 3 00:08:16.86 00:01:16.85 00:02:45.62 00:02:20.34 00:02:20.34 00:03:00.48 00:02:56.04
8 156 Novák Adam Cyklo Hobby Rynárec 2011 Nejmladší žáci 3 00:08:24.36 00:01:24.35 00:02:48.12 00:02:27.21 00:02:27.21 00:02:58.25 00:02:58.89
9 169 Slabý Vojtěch BTPP Pelhřimov 2011 Nejmladší žáci 3 00:08:31.02 00:01:31.01 00:02:50.34 00:02:29.64 00:02:29.64 00:03:03.25 00:02:58.13
10 164 Šašková Daniela Kamenice n./L. 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:33.93 00:01:33.91 00:02:51.31 00:02:41.68 00:02:41.68 00:03:02.43 00:02:49.81
11 168 Havettová Tereza Rynárec 2011 Nejmladší žákyně 3 00:08:55.02 00:01:55.00 00:02:58.34 00:02:36.67 00:02:36.67 00:03:11.79 00:03:06.55
12 162 Tůmová Leontýna Rynárec 2010 Nejmladší žákyně 3 00:09:07.95 00:02:07.93 00:03:02.65 00:02:47.12 00:02:47.12 00:03:05.03 00:03:15.79
13 161 Pelíšek Vít Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:09:19.21 00:02:19.20 00:03:06.40 00:02:52.07 00:02:52.07 00:03:08.92 00:03:18.21
14 159 Kubů Lukáš Rynárec 2011 Nejmladší žáci 3 00:10:00.85 00:03:00.84 00:03:20.28 00:02:57.76 00:02:57.76 00:03:31.17 00:03:31.92
15 170 Steinhauser María Rosa Křemešník 2010 Nejmladší žákyně 3 00:10:18.23 00:03:18.21 00:03:26.07 00:03:06.26 00:03:06.26 00:03:28.60 00:03:43.36
16 166 Svoboda Kryštof Starý Pelhřimov 2010 Nejmladší žáci 3 00:10:57.70 00:03:57.69 00:03:39.23 00:02:52.64 00:02:52.64 00:03:28.37 00:04:36.69

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3