BEJKOVNA 2018 08.09.2018 (start závodu 10:01)

 

ODRÁŽEDLA (1 kolo)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1
1 16 Šmerglová Elliška Rynárec 2015 ODRÁŽEDLA 1 00:05:01.54 00:00:00.00 00:05:01.54 00:05:01.54 00:05:01.54
2 743 Kůrka Luděk Rynárec 2014 ODRÁŽEDLA 1 00:05:35.84 00:00:34.30 00:05:35.84 00:05:35.84 00:05:35.84
3 15 Pádivá Markéta Cyklo Hobby Rynárec 2015 ODRÁŽEDLA 1 00:05:45.68 00:00:44.14 00:05:45.68 00:05:45.68 00:05:45.68
4 14 Vokůrka Matěj Cyklo Hobby Rynárec 2015 ODRÁŽEDLA 1 00:05:58.03 00:00:56.48 00:05:58.03 00:05:58.03 00:05:58.03
5 10 Tůmová Magdaléna Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 1 00:07:18.55 00:02:17.00 00:07:18.55 00:07:18.55 00:07:18.55
6 11 Váňa Vojtěch Cyklo Hobby Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 1 00:09:45.96 00:04:44.41 00:09:45.96 00:09:45.96 00:09:45.96
7 17 Hrdlička Albert Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 1 00:10:11.27 00:05:09.73 00:10:11.27 00:10:11.27 00:10:11.27
8 12 Čečák Lukáš Přáslavice 2015 ODRÁŽEDLA 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
9 13 Laštovička Viktor Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

POTĚR (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 739 Čečák David Přáslavice 2012 POTĚR 2 00:05:49.02 00:00:00.00 00:02:54.51 00:02:46.27 00:03:02.75 00:02:46.27
2 745 Šmergl Šimon Rynárec 2012 POTĚR 2 00:06:04.54 00:00:15.52 00:03:02.27 00:02:51.54 00:03:13.00 00:02:51.54
3 741 Váňa Šimon Dubovice 2012 POTĚR 2 00:06:09.64 00:00:20.61 00:03:04.82 00:03:03.90 00:03:05.73 00:03:03.90
4 736 Fousová Doubravka Rynárec 2012 POTĚR 2 00:06:41.28 00:00:52.25 00:03:20.64 00:02:41.28 00:03:59.99 00:02:41.28
5 742 Svoboda Richard Starý Pelhřimov 2013 POTĚR 2 00:06:55.36 00:01:06.33 00:03:27.68 00:03:25.47 00:03:25.47 00:03:29.89
6 737 Voják Adam Sázava 2012 POTĚR 2 00:07:09.41 00:01:20.39 00:03:34.70 00:03:22.06 00:03:22.06 00:03:47.35
7 738 Musilová Zuzana Rynárec 2013 POTĚR 2 00:07:22.61 00:01:33.59 00:03:41.30 00:03:23.93 00:03:23.93 00:03:58.67
8 733 Tůmová Barbora Rynárec 2013 POTĚR 2 00:07:44.11 00:01:55.08 00:03:52.05 00:03:51.05 00:03:51.05 00:03:53.05
9 734 Krátošková Ema Pelhřimov 2013 POTĚR 2 00:07:48.07 00:01:59.05 00:03:54.03 00:03:49.87 00:03:58.19 00:03:49.87
10 740 Bulant Marek Rynárec 2014 POTĚR 2 00:07:56.68 00:02:07.66 00:03:58.34 00:03:54.23 00:04:02.44 00:03:54.23
11 744 Šaláta Ondřej Rynárec 2013 POTĚR 2 00:09:41.51 00:03:52.49 00:04:50.75 00:04:44.48 00:04:57.02 00:04:44.48
12 735 Kuřitka Matěj Brno 2012 POTĚR 1 00:03:09.31 00:00:06.56 00:03:09.31 00:03:09.31 00:03:09.31 00:00:00.00

 

Počet kol: 1

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1
1 16 Šmerglová Elliška Rynárec 2015 ODRÁŽEDLA 1 00:05:01.54 00:00:00.00 00:05:01.54 00:05:01.54 00:05:01.54
2 743 Kůrka Luděk Rynárec 2014 ODRÁŽEDLA 1 00:05:35.84 00:00:34.30 00:05:35.84 00:05:35.84 00:05:35.84
3 15 Pádivá Markéta Cyklo Hobby Rynárec 2015 ODRÁŽEDLA 1 00:05:45.68 00:00:44.14 00:05:45.68 00:05:45.68 00:05:45.68
4 14 Vokůrka Matěj Cyklo Hobby Rynárec 2015 ODRÁŽEDLA 1 00:05:58.03 00:00:56.48 00:05:58.03 00:05:58.03 00:05:58.03
5 10 Tůmová Magdaléna Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 1 00:07:18.55 00:02:17.00 00:07:18.55 00:07:18.55 00:07:18.55
6 11 Váňa Vojtěch Cyklo Hobby Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 1 00:09:45.96 00:04:44.41 00:09:45.96 00:09:45.96 00:09:45.96
7 17 Hrdlička Albert Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 1 00:10:11.27 00:05:09.73 00:10:11.27 00:10:11.27 00:10:11.27
8 12 Čečák Lukáš Přáslavice 2015 ODRÁŽEDLA 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
9 13 Laštovička Viktor Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 2

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 739 Čečák David Přáslavice 2012 POTĚR 2 00:05:49.02 00:00:00.00 00:02:54.51 00:02:46.27 00:03:02.75 00:02:46.27
2 745 Šmergl Šimon Rynárec 2012 POTĚR 2 00:06:04.54 00:00:15.52 00:03:02.27 00:02:51.54 00:03:13.00 00:02:51.54
3 741 Váňa Šimon Dubovice 2012 POTĚR 2 00:06:09.64 00:00:20.61 00:03:04.82 00:03:03.90 00:03:05.73 00:03:03.90
4 736 Fousová Doubravka Rynárec 2012 POTĚR 2 00:06:41.28 00:00:52.25 00:03:20.64 00:02:41.28 00:03:59.99 00:02:41.28
5 742 Svoboda Richard Starý Pelhřimov 2013 POTĚR 2 00:06:55.36 00:01:06.33 00:03:27.68 00:03:25.47 00:03:25.47 00:03:29.89
6 737 Voják Adam Sázava 2012 POTĚR 2 00:07:09.41 00:01:20.39 00:03:34.70 00:03:22.06 00:03:22.06 00:03:47.35
7 738 Musilová Zuzana Rynárec 2013 POTĚR 2 00:07:22.61 00:01:33.59 00:03:41.30 00:03:23.93 00:03:23.93 00:03:58.67
8 733 Tůmová Barbora Rynárec 2013 POTĚR 2 00:07:44.11 00:01:55.08 00:03:52.05 00:03:51.05 00:03:51.05 00:03:53.05
9 734 Krátošková Ema Pelhřimov 2013 POTĚR 2 00:07:48.07 00:01:59.05 00:03:54.03 00:03:49.87 00:03:58.19 00:03:49.87
10 740 Bulant Marek Rynárec 2014 POTĚR 2 00:07:56.68 00:02:07.66 00:03:58.34 00:03:54.23 00:04:02.44 00:03:54.23
11 744 Šaláta Ondřej Rynárec 2013 POTĚR 2 00:09:41.51 00:03:52.49 00:04:50.75 00:04:44.48 00:04:57.02 00:04:44.48
12 735 Kuřitka Matěj Brno 2012 POTĚR 1 00:03:09.31 00:00:06.56 00:03:09.31 00:03:09.31 00:03:09.31 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
-1 12 Čečák Lukáš Přáslavice 2015 ODRÁŽEDLA 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 13 Laštovička Viktor Rynárec 2016 ODRÁŽEDLA 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 735 Kuřitka Matěj Brno 2012 POTĚR 1 00:03:09.31 00:00:06.56 00:03:09.31 00:03:09.31 00:03:09.31 00:00:00.00