Rynárecká Bejkovna 2017 - Kadeti, Kadetky, Juniorky, Ženy, Muži Masteres I, Muži Masteres II 01.09.2017 (start závodu 13:05)

 

Kadeti (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 406 Stehlík Mikuláš JH Cycling 2001 Kadeti 3 00:49:13.99 00:00:00.00 00:16:24.66 00:15:46.58 00:15:46.58 00:16:26.22 00:17:01.18
2 409 Vopálenský Lukáš Starý Pelhřimov 2002 Kadeti 3 00:51:02.96 00:01:48.97 00:17:00.98 00:16:44.87 00:16:44.87 00:17:06.41 00:17:11.68
3 407 Váňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 Kadeti 3 00:57:40.84 00:08:26.84 00:19:13.61 00:17:27.34 00:17:27.34 00:19:02.14 00:21:11.35
4 408 Jelínek Tomáš Cyklo Hobby Rynárec 2005 Kadeti 3 01:01:18.66 00:12:04.66 00:20:26.22 00:18:44.84 00:18:44.84 00:20:34.93 00:21:58.87
5 405 Boháček Lukáš Cyklo Hobby Rynárec 2017 Kadeti 3 01:03:21.91 00:14:07.92 00:21:07.30 00:17:51.57 00:17:51.57 00:22:01.65 00:23:28.68

 

Kadetky (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 920 Kotrbová Lenka TJ Spartak Třebíč 2002 Kadetky 2 00:34:47.60 00:00:00.00 00:17:23.80 00:16:54.73 00:16:54.73 00:17:52.87
2 921 Šašková Silvie Kamenice nad Lipou 2003 Kadetky 2 00:40:01.55 00:05:13.94 00:20:00.77 00:19:47.22 00:20:14.33 00:19:47.22
3 922 Racková Nikola Jihlava 2005 Kadetky 2 00:41:08.27 00:06:20.66 00:20:34.13 00:20:24.70 00:20:24.70 00:20:43.57

 

Juniorky (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 731 Čejková Šárka EUROFOAM Sport Team 2000 Juniorky 3 00:51:22.21 00:00:00.00 00:17:07.40 00:16:42.91 00:16:42.91 00:17:07.87 00:17:31.41
2 730 Matoušová Michaela TRItraining Jihlava 2000 Juniorky 3 00:53:50.04 00:02:27.82 00:17:56.68 00:17:12.82 00:17:12.82 00:18:20.96 00:18:16.26
3 732 Nováková Kristýnka Cyklo Hobby Rynárec 2017 Juniorky 2 01:00:58.83 00:27:08.03 00:30:29.41 00:28:47.71 00:28:47.71 00:32:11.11 00:00:00.00

 

Ženy (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 150 Veselá Lucie GT Opportunity Brno 1985 Ženy 4 01:01:25.06 00:00:00.00 00:15:21.26 00:14:23.62 00:14:23.62 00:15:22.05 00:15:48.70 00:15:50.68
2 153 Žáková Trpáková Lenka FTB Nuzbely 1985 Ženy 4 01:16:01.95 00:14:36.89 00:19:00.48 00:18:24.08 00:18:24.08 00:18:54.73 00:19:07.62 00:19:35.50
3 152 Tomandlová Jitka Penguin Team 1978 Ženy 4 01:16:14.68 00:14:49.61 00:19:03.67 00:18:52.64 00:18:52.64 00:18:57.67 00:19:26.78 00:18:57.58
4 154 Pípalová Olina Božejov 1976 Ženy 3 01:14:26.99 00:28:52.62 00:24:48.99 00:22:37.56 00:22:37.56 00:25:50.17 00:25:59.25 00:00:00.00
5 151 Schrötterová Lenka Mezná 1977 Ženy 3 01:14:37.31 00:29:02.93 00:24:52.43 00:23:02.29 00:23:02.29 00:25:25.74 00:26:09.26 00:00:00.00

 

Muži Masters I (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 610 Zavadil Libor Velo Dvořák 1975 Muži Masters I 4 00:53:03.63 00:00:00.00 00:13:15.90 00:12:47.18 00:12:47.18 00:13:12.67 00:13:32.09 00:13:31.67
2 603 Vopálenský Martin Velosport Valenta Scott Team 1975 Muži Masters I 4 00:53:30.89 00:00:27.26 00:13:22.72 00:12:44.87 00:12:44.87 00:13:20.95 00:13:43.07 00:13:41.99
3 608 Fiedler David Uniqa Jihlava 1974 Muži Masters I 4 00:54:37.81 00:01:34.18 00:13:39.45 00:12:49.05 00:12:49.05 00:13:40.44 00:14:01.48 00:14:06.82
4 609 Reich Michal Horní Světlá 1973 Muži Masters I 4 00:56:35.50 00:03:31.87 00:14:08.87 00:13:12.76 00:13:12.76 00:13:52.50 00:14:17.55 00:15:12.68
5 605 Tomandl Pavel Penguin Team 1977 Muži Masters I 4 00:57:05.27 00:04:01.64 00:14:16.31 00:13:43.80 00:13:43.80 00:14:25.26 00:14:44.32 00:14:11.87
6 606 Vrána Dušan Kaba sport Chotěboř 1973 Muži Masters I 4 00:58:27.47 00:05:23.84 00:14:36.86 00:14:08.79 00:14:08.79 00:14:47.67 00:14:58.69 00:14:32.31
7 602 Hric Pavel Velosport Valenta Scott Team 1977 Muži Masters I 4 00:58:42.45 00:05:38.82 00:14:40.61 00:14:07.83 00:14:07.83 00:14:49.43 00:14:58.45 00:14:46.72
8 601 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 Muži Masters I 4 01:02:09.81 00:09:06.18 00:15:32.45 00:14:30.73 00:14:30.73 00:15:31.69 00:15:53.74 00:16:13.64
9 604 Koutek Petr Štoky 1973 Muži Masters I 4 01:03:17.24 00:10:13.61 00:15:49.31 00:15:30.19 00:15:40.05 00:15:30.19 00:15:58.93 00:16:08.06
10 600 Zamrzla Jaroslav Pacov 1976 Muži Masters I 4 01:05:19.12 00:12:15.49 00:16:19.78 00:15:38.97 00:15:38.97 00:16:35.12 00:16:36.95 00:16:28.06
11 611 Hostička Petr Taekwondo Lacek Pelhřimov 1976 Muži Masters I 4 01:11:18.56 00:18:14.93 00:17:49.64 00:17:10.33 00:17:10.33 00:18:13.48 00:17:41.55 00:18:13.18
12 607 Pokorný Petr MTB Citrus Team 1975 Muži Masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Muži Masters II (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 50 Olejníček Dušan GT Opportunity Brno 1965 Muži Masters II 4 00:57:35.99 00:00:00.00 00:14:23.99 00:13:35.13 00:13:35.13 00:14:35.89 00:14:37.49 00:14:47.47
2 53 Karaba Zdeněk Kaba sport Chotěboř 1967 Muži Masters II 4 01:05:05.87 00:07:29.87 00:16:16.46 00:15:50.27 00:15:50.27 00:16:19.66 00:16:23.78 00:16:32.15
3 51 Pechek Vladimír Pechek Team Vlásenice 1957 Muži Masters II 4 01:10:01.23 00:12:25.23 00:17:30.30 00:16:51.37 00:16:51.37 00:17:31.92 00:17:30.93 00:18:06.99
4 52 Zelenka Petr CT Kardašova Řečice 1962 Muži Masters II 4 01:12:17.05 00:14:41.05 00:18:04.26 00:17:07.96 00:17:07.96 00:18:12.89 00:18:36.30 00:18:19.89

 

Počet kol: 2

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 920 Kotrbová Lenka TJ Spartak Třebíč 2002 Kadetky 2 00:34:47.60 00:00:00.00 00:17:23.80 00:16:54.73 00:16:54.73 00:17:52.87
2 921 Šašková Silvie Kamenice nad Lipou 2003 Kadetky 2 00:40:01.55 00:05:13.94 00:20:00.77 00:19:47.22 00:20:14.33 00:19:47.22
3 922 Racková Nikola Jihlava 2005 Kadetky 2 00:41:08.27 00:06:20.66 00:20:34.13 00:20:24.70 00:20:24.70 00:20:43.57

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 406 Stehlík Mikuláš JH Cycling 2001 Kadeti 3 00:49:13.99 00:00:00.00 00:16:24.66 00:15:46.58 00:15:46.58 00:16:26.22 00:17:01.18
2 409 Vopálenský Lukáš Starý Pelhřimov 2002 Kadeti 3 00:51:02.96 00:01:48.97 00:17:00.98 00:16:44.87 00:16:44.87 00:17:06.41 00:17:11.68
3 731 Čejková Šárka EUROFOAM Sport Team 2000 Juniorky 3 00:51:22.21 00:02:08.22 00:17:07.40 00:16:42.91 00:16:42.91 00:17:07.87 00:17:31.41
4 730 Matoušová Michaela TRItraining Jihlava 2000 Juniorky 3 00:53:50.04 00:04:36.04 00:17:56.68 00:17:12.82 00:17:12.82 00:18:20.96 00:18:16.26
5 407 Váňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 Kadeti 3 00:57:40.84 00:08:26.84 00:19:13.61 00:17:27.34 00:17:27.34 00:19:02.14 00:21:11.35
6 408 Jelínek Tomáš Cyklo Hobby Rynárec 2005 Kadeti 3 01:01:18.66 00:12:04.66 00:20:26.22 00:18:44.84 00:18:44.84 00:20:34.93 00:21:58.87
7 405 Boháček Lukáš Cyklo Hobby Rynárec 2017 Kadeti 3 01:03:21.91 00:14:07.92 00:21:07.30 00:17:51.57 00:17:51.57 00:22:01.65 00:23:28.68
8 732 Nováková Kristýnka Cyklo Hobby Rynárec 2017 Juniorky 2 01:00:58.83 00:28:46.02 00:30:29.41 00:28:47.71 00:28:47.71 00:32:11.11 00:00:00.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 610 Zavadil Libor Velo Dvořák 1975 Muži Masters I 4 00:53:03.63 00:00:00.00 00:13:15.90 00:12:47.18 00:12:47.18 00:13:12.67 00:13:32.09 00:13:31.67
2 603 Vopálenský Martin Velosport Valenta Scott Team 1975 Muži Masters I 4 00:53:30.89 00:00:27.26 00:13:22.72 00:12:44.87 00:12:44.87 00:13:20.95 00:13:43.07 00:13:41.99
3 608 Fiedler David Uniqa Jihlava 1974 Muži Masters I 4 00:54:37.81 00:01:34.18 00:13:39.45 00:12:49.05 00:12:49.05 00:13:40.44 00:14:01.48 00:14:06.82
4 609 Reich Michal Horní Světlá 1973 Muži Masters I 4 00:56:35.50 00:03:31.87 00:14:08.87 00:13:12.76 00:13:12.76 00:13:52.50 00:14:17.55 00:15:12.68
5 605 Tomandl Pavel Penguin Team 1977 Muži Masters I 4 00:57:05.27 00:04:01.64 00:14:16.31 00:13:43.80 00:13:43.80 00:14:25.26 00:14:44.32 00:14:11.87
6 50 Olejníček Dušan GT Opportunity Brno 1965 Muži Masters II 4 00:57:35.99 00:04:32.36 00:14:23.99 00:13:35.13 00:13:35.13 00:14:35.89 00:14:37.49 00:14:47.47
7 606 Vrána Dušan Kaba sport Chotěboř 1973 Muži Masters I 4 00:58:27.47 00:05:23.84 00:14:36.86 00:14:08.79 00:14:08.79 00:14:47.67 00:14:58.69 00:14:32.31
8 602 Hric Pavel Velosport Valenta Scott Team 1977 Muži Masters I 4 00:58:42.45 00:05:38.82 00:14:40.61 00:14:07.83 00:14:07.83 00:14:49.43 00:14:58.45 00:14:46.72
9 150 Veselá Lucie GT Opportunity Brno 1985 Ženy 4 01:01:25.06 00:08:21.43 00:15:21.26 00:14:23.62 00:14:23.62 00:15:22.05 00:15:48.70 00:15:50.68
10 601 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 Muži Masters I 4 01:02:09.81 00:09:06.18 00:15:32.45 00:14:30.73 00:14:30.73 00:15:31.69 00:15:53.74 00:16:13.64
11 604 Koutek Petr Štoky 1973 Muži Masters I 4 01:03:17.24 00:10:13.61 00:15:49.31 00:15:30.19 00:15:40.05 00:15:30.19 00:15:58.93 00:16:08.06
12 53 Karaba Zdeněk Kaba sport Chotěboř 1967 Muži Masters II 4 01:05:05.87 00:12:02.24 00:16:16.46 00:15:50.27 00:15:50.27 00:16:19.66 00:16:23.78 00:16:32.15
13 600 Zamrzla Jaroslav Pacov 1976 Muži Masters I 4 01:05:19.12 00:12:15.49 00:16:19.78 00:15:38.97 00:15:38.97 00:16:35.12 00:16:36.95 00:16:28.06
14 51 Pechek Vladimír Pechek Team Vlásenice 1957 Muži Masters II 4 01:10:01.23 00:16:57.60 00:17:30.30 00:16:51.37 00:16:51.37 00:17:31.92 00:17:30.93 00:18:06.99
15 611 Hostička Petr Taekwondo Lacek Pelhřimov 1976 Muži Masters I 4 01:11:18.56 00:18:14.93 00:17:49.64 00:17:10.33 00:17:10.33 00:18:13.48 00:17:41.55 00:18:13.18
16 52 Zelenka Petr CT Kardašova Řečice 1962 Muži Masters II 4 01:12:17.05 00:19:13.42 00:18:04.26 00:17:07.96 00:17:07.96 00:18:12.89 00:18:36.30 00:18:19.89
17 153 Žáková Trpáková Lenka FTB Nuzbely 1985 Ženy 4 01:16:01.95 00:22:58.32 00:19:00.48 00:18:24.08 00:18:24.08 00:18:54.73 00:19:07.62 00:19:35.50
18 152 Tomandlová Jitka Penguin Team 1978 Ženy 4 01:16:14.68 00:23:11.05 00:19:03.67 00:18:52.64 00:18:52.64 00:18:57.67 00:19:26.78 00:18:57.58
19 154 Pípalová Olina Božejov 1976 Ženy 3 01:14:26.99 00:34:55.04 00:24:48.99 00:22:37.56 00:22:37.56 00:25:50.17 00:25:59.25 00:00:00.00
20 151 Schrötterová Lenka Mezná 1977 Ženy 3 01:14:37.31 00:35:05.35 00:24:52.43 00:23:02.29 00:23:02.29 00:25:25.74 00:26:09.26 00:00:00.00
21 607 Pokorný Petr MTB Citrus Team 1975 Muži Masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
-1 732 Nováková Kristýnka Cyklo Hobby Rynárec 2017 Juniorky 2 01:00:58.83 00:34:58.96 00:30:29.41 00:28:47.71 00:28:47.71 00:32:11.11 00:00:00.00 00:00:00.00
-4 607 Pokorný Petr MTB Citrus Team 1975 Muži Masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 154 Pípalová Olina Božejov 1976 Ženy 3 01:14:26.99 00:34:55.04 00:24:48.99 00:22:37.56 00:22:37.56 00:25:50.17 00:25:59.25 00:00:00.00
-1 151 Schrötterová Lenka Mezná 1977 Ženy 3 01:14:37.31 00:35:05.35 00:24:52.43 00:23:02.29 00:23:02.29 00:25:25.74 00:26:09.26 00:00:00.00