Rynárecká Bejkovna 2017 - Mladší žáci a žákyně 01.09.2017 (start závodu 11:13)

 

Mladší žáci (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 182 Kraus Tomáš Cycling Academy Tábor 2006 Mladší žáci 4 00:15:51.47 00:00:00.00 00:03:57.86 00:03:37.98 00:03:37.98 00:04:00.94 00:04:03.20 00:04:09.34
2 181 Šimeček David Cycling Academy Tábor 2005 Mladší žáci 4 00:16:01.70 00:00:10.23 00:04:00.42 00:03:44.03 00:03:44.03 00:04:04.03 00:04:08.44 00:04:05.19
3 175 Jelínek Tomáš Cyklohobby Rynárec 2005 Mladší žáci 4 00:16:03.16 00:00:11.68 00:04:00.79 00:03:45.21 00:03:45.21 00:04:04.33 00:04:07.81 00:04:05.80
4 176 Trkola Lukáš Eurofoam Sport - Team 2005 Mladší žáci 4 00:16:17.49 00:00:26.01 00:04:04.37 00:03:53.98 00:03:53.98 00:04:10.91 00:04:08.56 00:04:04.02
5 177 Kuba Libor Lesná 2005 Mladší žáci 4 00:16:55.72 00:01:04.24 00:04:13.93 00:03:54.53 00:03:54.53 00:04:17.25 00:04:20.71 00:04:23.23
6 179 Krejčí Jan Pelhřimov 2005 Mladší žáci 4 00:17:34.05 00:01:42.57 00:04:23.51 00:04:01.94 00:04:01.94 00:04:25.74 00:04:28.69 00:04:37.67
7 183 Pazourek Tadeáš Cycling Academy Tábor 2009 Mladší žáci 4 00:18:06.82 00:02:15.34 00:04:31.70 00:04:11.78 00:04:11.78 00:04:32.72 00:04:23.12 00:04:59.19
8 174 Fiala Matěj Cyklohobby Rynárec 2005 Mladší žáci 4 00:18:23.03 00:02:31.55 00:04:35.75 00:04:03.81 00:04:03.81 00:04:32.56 00:04:37.83 00:05:08.81
9 180 Výborný Vojtěch Ski Klub Pelhřimov 2006 Mladší žáci 4 00:21:03.23 00:05:11.75 00:05:15.80 00:04:45.33 00:04:45.33 00:05:04.57 00:05:21.75 00:05:51.56

 

Maldší žákyně (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 186 Racková Nikola Jihlava 2005 Maldší žákyně 4 00:17:04.01 00:00:00.00 00:04:16.00 00:03:57.18 00:03:57.18 00:04:22.15 00:04:21.70 00:04:22.96
2 178 Schrötterová Šárka Mezná 2006 Maldší žákyně 4 00:18:54.56 00:01:50.55 00:04:43.64 00:04:07.84 00:04:07.84 00:04:54.56 00:04:49.31 00:05:02.84
3 185 Dvořáková Anna Otín 2006 Maldší žákyně 4 00:19:01.17 00:01:57.16 00:04:45.29 00:04:10.01 00:04:10.01 00:04:53.12 00:04:49.32 00:05:08.70
4 184 Dvořáková Eliška Otín 2005 Maldší žákyně 2 00:08:37.70 00:00:18.36 00:04:18.85 00:04:03.03 00:04:03.03 00:04:34.67 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 182 Kraus Tomáš Cycling Academy Tábor 2006 Mladší žáci 4 00:15:51.47 00:00:00.00 00:03:57.86 00:03:37.98 00:03:37.98 00:04:00.94 00:04:03.20 00:04:09.34
2 181 Šimeček David Cycling Academy Tábor 2005 Mladší žáci 4 00:16:01.70 00:00:10.23 00:04:00.42 00:03:44.03 00:03:44.03 00:04:04.03 00:04:08.44 00:04:05.19
3 175 Jelínek Tomáš Cyklohobby Rynárec 2005 Mladší žáci 4 00:16:03.16 00:00:11.68 00:04:00.79 00:03:45.21 00:03:45.21 00:04:04.33 00:04:07.81 00:04:05.80
4 176 Trkola Lukáš Eurofoam Sport - Team 2005 Mladší žáci 4 00:16:17.49 00:00:26.01 00:04:04.37 00:03:53.98 00:03:53.98 00:04:10.91 00:04:08.56 00:04:04.02
5 177 Kuba Libor Lesná 2005 Mladší žáci 4 00:16:55.72 00:01:04.24 00:04:13.93 00:03:54.53 00:03:54.53 00:04:17.25 00:04:20.71 00:04:23.23
6 186 Racková Nikola Jihlava 2005 Maldší žákyně 4 00:17:04.01 00:01:12.53 00:04:16.00 00:03:57.18 00:03:57.18 00:04:22.15 00:04:21.70 00:04:22.96
7 179 Krejčí Jan Pelhřimov 2005 Mladší žáci 4 00:17:34.05 00:01:42.57 00:04:23.51 00:04:01.94 00:04:01.94 00:04:25.74 00:04:28.69 00:04:37.67
8 183 Pazourek Tadeáš Cycling Academy Tábor 2009 Mladší žáci 4 00:18:06.82 00:02:15.34 00:04:31.70 00:04:11.78 00:04:11.78 00:04:32.72 00:04:23.12 00:04:59.19
9 174 Fiala Matěj Cyklohobby Rynárec 2005 Mladší žáci 4 00:18:23.03 00:02:31.55 00:04:35.75 00:04:03.81 00:04:03.81 00:04:32.56 00:04:37.83 00:05:08.81
10 178 Schrötterová Šárka Mezná 2006 Maldší žákyně 4 00:18:54.56 00:03:03.08 00:04:43.64 00:04:07.84 00:04:07.84 00:04:54.56 00:04:49.31 00:05:02.84
11 185 Dvořáková Anna Otín 2006 Maldší žákyně 4 00:19:01.17 00:03:09.69 00:04:45.29 00:04:10.01 00:04:10.01 00:04:53.12 00:04:49.32 00:05:08.70
12 180 Výborný Vojtěch Ski Klub Pelhřimov 2006 Mladší žáci 4 00:21:03.23 00:05:11.75 00:05:15.80 00:04:45.33 00:04:45.33 00:05:04.57 00:05:21.75 00:05:51.56
13 184 Dvořáková Eliška Otín 2005 Maldší žákyně 2 00:08:37.70 00:00:58.77 00:04:18.85 00:04:03.03 00:04:03.03 00:04:34.67 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
-2 184 Dvořáková Eliška Otín 2005 Maldší žákyně 2 00:08:37.70 00:00:58.77 00:04:18.85 00:04:03.03 00:04:03.03 00:04:34.67 00:00:00.00 00:00:00.00