Rynárecká Bejkovna 2017 - Žáci a žákyně 01.09.2017 (start závodu 10:44)

 

Žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 227 Kotačka Robin Budíkovice 2008 Žáci 3 00:12:54.31 00:00:00.00 00:04:18.10 00:03:39.13 00:03:39.13 00:04:44.23 00:04:30.94
2 228 Šašek Martin Kamenice nad Lipou 2007 Žáci 3 00:13:18.85 00:00:24.54 00:04:26.28 00:04:21.75 00:04:26.64 00:04:30.46 00:04:21.75
3 232 Vilímek Jakub Horní Cerekev 2008 Žáci 3 00:14:25.13 00:01:30.82 00:04:48.37 00:04:35.02 00:04:35.02 00:04:36.16 00:05:13.94
4 225 Čakovský Martin Rynárec 2007 Žáci 3 00:15:47.01 00:02:52.69 00:05:15.67 00:04:37.59 00:04:37.59 00:05:26.23 00:05:43.17

 

Žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 230 Koutková Aneta Štoky 2008 Žákyně 3 00:14:35.21 00:00:00.00 00:04:51.73 00:04:36.09 00:04:36.09 00:04:55.03 00:05:04.08
2 224 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 Žákyně 3 00:15:30.66 00:00:55.44 00:05:10.22 00:04:40.84 00:04:40.84 00:05:24.92 00:05:24.89
3 229 Krejčí Magdaléna Pelhřimov 2008 Žákyně 3 00:15:48.77 00:01:13.56 00:05:16.25 00:04:50.63 00:04:50.63 00:05:31.58 00:05:26.55
4 226 Voráčková Natálie Žďár 2008 Žákyně 3 00:15:51.30 00:01:16.09 00:05:17.10 00:04:55.13 00:04:55.13 00:05:33.57 00:05:22.59
5 231 Kabátková Lucie Jihlava 2008 Žákyně 3 00:15:53.95 00:01:18.74 00:05:17.98 00:04:44.04 00:04:44.04 00:05:46.45 00:05:23.45

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 227 Kotačka Robin Budíkovice 2008 Žáci 3 00:12:54.31 00:00:00.00 00:04:18.10 00:03:39.13 00:03:39.13 00:04:44.23 00:04:30.94
2 228 Šašek Martin Kamenice nad Lipou 2007 Žáci 3 00:13:18.85 00:00:24.54 00:04:26.28 00:04:21.75 00:04:26.64 00:04:30.46 00:04:21.75
3 232 Vilímek Jakub Horní Cerekev 2008 Žáci 3 00:14:25.13 00:01:30.82 00:04:48.37 00:04:35.02 00:04:35.02 00:04:36.16 00:05:13.94
4 230 Koutková Aneta Štoky 2008 Žákyně 3 00:14:35.21 00:01:40.90 00:04:51.73 00:04:36.09 00:04:36.09 00:04:55.03 00:05:04.08
5 224 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 Žákyně 3 00:15:30.66 00:02:36.35 00:05:10.22 00:04:40.84 00:04:40.84 00:05:24.92 00:05:24.89
6 225 Čakovský Martin Rynárec 2007 Žáci 3 00:15:47.01 00:02:52.69 00:05:15.67 00:04:37.59 00:04:37.59 00:05:26.23 00:05:43.17
7 229 Krejčí Magdaléna Pelhřimov 2008 Žákyně 3 00:15:48.77 00:02:54.46 00:05:16.25 00:04:50.63 00:04:50.63 00:05:31.58 00:05:26.55
8 226 Voráčková Natálie Žďár 2008 Žákyně 3 00:15:51.30 00:02:56.99 00:05:17.10 00:04:55.13 00:04:55.13 00:05:33.57 00:05:22.59
9 231 Kabátková Lucie Jihlava 2008 Žákyně 3 00:15:53.95 00:02:59.64 00:05:17.98 00:04:44.04 00:04:44.04 00:05:46.45 00:05:23.45

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3