Rynárecká Bejkovna 2017 - Nejmladší žáci a žákyně 01.09.2017 (start závodu 10:20)

 

Nejmladší žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 332 Pazourek Tadeáš Cycling Academy Tábor 2009 Nejmladší žáci 3 00:07:08.38 00:00:00.00 00:02:22.79 00:02:01.94 00:02:01.94 00:02:36.50 00:02:29.93
2 328 Vopálenský Dan Myslotín 2010 Nejmladší žáci 3 00:08:10.89 00:01:02.51 00:02:43.63 00:02:17.80 00:02:17.80 00:02:53.88 00:02:59.20
3 324 Kuřitka Vojtěch Brno 2009 Nejmladší žáci 3 00:09:35.87 00:02:27.48 00:03:11.95 00:02:59.86 00:02:59.86 00:03:16.54 00:03:19.47
4 331 Šprincl Hynek Batelov 2011 Nejmladší žáci 3 00:09:37.61 00:02:29.22 00:03:12.53 00:02:54.00 00:02:54.00 00:03:28.96 00:03:14.64
5 323 Jelínek Viktor Cyklohobby Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:09:46.00 00:02:37.61 00:03:15.33 00:02:39.37 00:02:39.37 00:04:00.05 00:03:06.57
6 330 Laštovička Prokop Rynárec 2009 Nejmladší žáci 3 00:10:14.97 00:03:06.58 00:03:24.99 00:02:56.98 00:02:56.98 00:03:40.78 00:03:37.19

 

Nejmaldší žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 327 Kubová Linda Lesná 2017 Nejmaldší žákyně 3 00:09:00.19 00:00:00.00 00:03:00.06 00:02:25.56 00:02:25.56 00:03:11.81 00:03:22.81
2 326 Trkolová Zuzana Eurofoam Team - Sport 2010 Nejmaldší žákyně 3 00:09:13.62 00:00:13.42 00:03:04.54 00:02:40.70 00:02:40.70 00:03:19.65 00:03:13.27
3 325 Vltavská Barbora Počátky 2009 Nejmaldší žákyně 3 00:09:28.08 00:00:27.89 00:03:09.36 00:02:32.34 00:02:32.34 00:03:21.03 00:03:34.71
4 329 Výborná Adéla Ski Klub Pelhřimov 2010 Nejmaldší žákyně 3 00:10:15.89 00:01:15.69 00:03:25.29 00:02:45.10 00:02:45.10 00:04:02.41 00:03:28.37
5 333 Kabátková Eva Jihlava 2009 Nejmaldší žákyně 3 00:10:54.22 00:01:54.02 00:03:38.07 00:03:05.31 00:03:05.31 00:03:47.26 00:04:01.63

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 332 Pazourek Tadeáš Cycling Academy Tábor 2009 Nejmladší žáci 3 00:07:08.38 00:00:00.00 00:02:22.79 00:02:01.94 00:02:01.94 00:02:36.50 00:02:29.93
2 328 Vopálenský Dan Myslotín 2010 Nejmladší žáci 3 00:08:10.89 00:01:02.51 00:02:43.63 00:02:17.80 00:02:17.80 00:02:53.88 00:02:59.20
3 327 Kubová Linda Lesná 2017 Nejmaldší žákyně 3 00:09:00.19 00:01:51.80 00:03:00.06 00:02:25.56 00:02:25.56 00:03:11.81 00:03:22.81
4 326 Trkolová Zuzana Eurofoam Team - Sport 2010 Nejmaldší žákyně 3 00:09:13.62 00:02:05.23 00:03:04.54 00:02:40.70 00:02:40.70 00:03:19.65 00:03:13.27
5 325 Vltavská Barbora Počátky 2009 Nejmaldší žákyně 3 00:09:28.08 00:02:19.70 00:03:09.36 00:02:32.34 00:02:32.34 00:03:21.03 00:03:34.71
6 324 Kuřitka Vojtěch Brno 2009 Nejmladší žáci 3 00:09:35.87 00:02:27.48 00:03:11.95 00:02:59.86 00:02:59.86 00:03:16.54 00:03:19.47
7 331 Šprincl Hynek Batelov 2011 Nejmladší žáci 3 00:09:37.61 00:02:29.22 00:03:12.53 00:02:54.00 00:02:54.00 00:03:28.96 00:03:14.64
8 323 Jelínek Viktor Cyklohobby Rynárec 2010 Nejmladší žáci 3 00:09:46.00 00:02:37.61 00:03:15.33 00:02:39.37 00:02:39.37 00:04:00.05 00:03:06.57
9 330 Laštovička Prokop Rynárec 2009 Nejmladší žáci 3 00:10:14.97 00:03:06.58 00:03:24.99 00:02:56.98 00:02:56.98 00:03:40.78 00:03:37.19
10 329 Výborná Adéla Ski Klub Pelhřimov 2010 Nejmaldší žákyně 3 00:10:15.89 00:03:07.50 00:03:25.29 00:02:45.10 00:02:45.10 00:04:02.41 00:03:28.37
11 333 Kabátková Eva Jihlava 2009 Nejmaldší žákyně 3 00:10:54.22 00:03:45.83 00:03:38.07 00:03:05.31 00:03:05.31 00:03:47.26 00:04:01.63

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3