Start v 15:00 19.09.2015 (start závodu 15:00)

 

Muži Elite (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 7 Kadlec Jakub Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 1997 Muži Elite 5 01:03:35.42 00:00:00.00 00:12:43.08 00:11:51.94 00:11:51.94 00:12:44.66 00:12:58.13 00:12:58.84 00:13:01.84
2 5 Mikolášek Jan Velosport Valenta Scott Team 1993 Muži Elite 5 01:04:50.05 00:01:14.62 00:12:58.01 00:12:10.36 00:12:10.36 00:13:00.26 00:13:08.47 00:13:07.56 00:13:23.38
3 12 Pokorný Tomáš   1990 Muži Elite 5 01:05:42.18 00:02:06.75 00:13:08.43 00:12:21.77 00:12:21.77 00:13:32.40 00:13:29.81 00:13:12.97 00:13:05.20
4 1 Vítů Josef Eurofoam sport team 1995 Muži Elite 5 01:06:03.97 00:02:28.54 00:13:12.79 00:12:11.55 00:12:11.55 00:13:22.93 00:13:33.40 00:13:29.98 00:13:26.09
5 3 Veselý Tomáš UNIQA Jihlava 1989 Muži Elite 5 01:08:41.58 00:05:06.15 00:13:44.31 00:12:45.19 00:12:45.19 00:13:36.06 00:13:50.55 00:14:00.35 00:14:29.42
6 9 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Muži Elite 5 01:09:48.05 00:06:12.62 00:13:57.61 00:12:56.99 00:12:56.99 00:13:55.24 00:14:06.03 00:14:02.38 00:14:47.39
7 14 Obšil Tomáš CT Sauna Bar Horní Cerekev 1993 Muži Elite 5 01:12:20.68 00:08:45.25 00:14:28.13 00:13:46.54 00:13:46.54 00:14:23.86 00:14:31.96 00:14:45.26 00:14:53.04
8 2 Marek Josef Velosport Valenta Scott Team 1995 Muži Elite 5 01:12:42.19 00:09:06.76 00:14:32.43 00:13:30.72 00:13:30.72 00:14:51.37 00:14:48.04 00:14:49.28 00:14:42.76
9 8 Michnica Martin Kamenice nad Lipou 1988 Muži Elite 5 01:15:49.03 00:12:13.60 00:15:09.80 00:14:06.50 00:14:06.50 00:14:51.38 00:15:04.61 00:16:10.30 00:15:36.22
10 6 Kadlec Josef Velosport Valenta Scott Team 1994 Muži Elite 4 01:01:12.31 00:10:38.73 00:15:18.07 00:13:42.71 00:13:42.71 00:15:20.56 00:15:29.49 00:16:39.54 00:00:00.00
11 10 Krejčí Michal Motošikule-Citizen, Kamenice n./L 2015 Muži Elite 4 01:06:57.53 00:16:23.95 00:16:44.38 00:15:45.44 00:15:45.44 00:16:57.22 00:17:11.73 00:17:03.12 00:00:00.00
12 13 Kříž Martin Nová Buková 1994 Muži Elite 3 00:48:01.13 00:10:26.40 00:16:00.37 00:14:45.73 00:14:45.73 00:16:01.34 00:17:14.05 00:00:00.00 00:00:00.00
13 4 Stihunek Lukáš Želiv, Miimoni 1990 Muži Elite 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
14 11 Partl Ondřej UNIQA Jihlava 1995 Muži Elite 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Muži Expert (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 606 Bartoň Pavel Dl. Brtnice 1978 Muži Expert 5 01:02:13.42 00:00:00.00 00:12:26.68 00:11:54.14 00:11:54.14 00:12:16.46 00:12:28.58 00:12:41.81 00:12:52.41
2 607 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 Muži Expert 5 01:02:27.93 00:00:14.51 00:12:29.58 00:11:54.40 00:11:54.40 00:12:15.99 00:12:32.46 00:12:47.07 00:12:57.99
3 605 Neměc Luboš Vokolek - cycling team 1976 Muži Expert 5 01:04:36.86 00:02:23.44 00:12:55.37 00:12:12.83 00:12:12.83 00:12:56.54 00:13:09.11 00:13:01.75 00:13:16.61
4 610 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 Muži Expert 5 01:06:36.58 00:04:23.16 00:13:19.31 00:12:26.27 00:12:26.27 00:13:09.89 00:13:34.08 00:13:29.12 00:13:57.20
5 601 Vodička Miroslav Catus Bike Team 1978 Muži Expert 5 01:09:28.85 00:07:15.43 00:13:53.77 00:12:54.60 00:12:54.60 00:13:43.25 00:13:58.05 00:14:17.18 00:14:35.77
6 609 Kořínek Petr Eurofoam Team 1982 Muži Expert 5 01:10:03.10 00:07:49.68 00:14:00.62 00:13:18.97 00:13:18.97 00:14:05.52 00:14:14.37 00:14:15.29 00:14:08.94
7 611 Zajíc Václav Cyklo Galík 1979 Muži Expert 5 01:10:56.28 00:08:42.86 00:14:11.25 00:13:24.01 00:13:24.01 00:13:44.47 00:14:13.47 00:14:27.38 00:15:06.93
8 604 Stuna Tomáš BB Cyklosport Superior 1985 Muži Expert 5 01:12:37.97 00:10:24.55 00:14:31.59 00:12:42.90 00:12:42.90 00:13:43.95 00:14:01.47 00:14:58.16 00:17:11.46
9 602 Bulant Jiří CT Sauna Bar Horní Cerekev 1976 Muži Expert 5 01:14:15.56 00:12:02.14 00:14:51.11 00:14:26.88 00:14:26.88 00:14:38.67 00:15:00.85 00:15:17.60 00:14:51.54
10 608 Ságner Martin MBIKES.cz, Jihlava 1981 Muži Expert 5 01:14:44.42 00:12:31.00 00:14:56.88 00:13:45.96 00:13:45.96 00:15:13.78 00:15:05.54 00:15:17.71 00:15:21.41
11 616 Novák Martin Velosport Valenta Scott Team 1983 Muži Expert 5 01:15:54.48 00:13:41.06 00:15:10.89 00:14:34.72 00:14:34.72 00:14:54.92 00:15:11.83 00:15:33.60 00:15:39.40
12 603 Jurda Michal Moravské Budějovice 1985 Muži Expert 5 01:16:19.10 00:14:05.68 00:15:15.82 00:14:37.07 00:14:37.07 00:14:58.00 00:15:22.85 00:15:35.73 00:15:45.44
13 615 Voborník Lukáš BezvaSport 1985 Muži Expert 5 01:16:42.72 00:14:29.30 00:15:20.54 00:14:33.74 00:14:33.74 00:14:59.68 00:15:22.49 00:15:41.57 00:16:05.22
14 617 Novák Jiří Cyklohobby Rynárec 1976 Muži Expert 5 01:17:49.53 00:15:36.10 00:15:33.90 00:14:37.69 00:14:37.69 00:15:27.29 00:15:45.59 00:15:47.82 00:16:11.12
15 614 Voplakal Tomáš ml. Équipe Sans Limites- Humpolec 1984 Muži Expert 5 01:19:47.14 00:17:33.72 00:15:57.42 00:14:30.74 00:14:30.74 00:15:57.60 00:16:12.51 00:16:34.40 00:16:31.88
16 613 Nekuža Roman Ždár nad Sázavou 1978 Muži Expert 5 01:27:45.94 00:25:32.52 00:17:33.18 00:16:07.57 00:16:07.57 00:17:04.45 00:17:46.91 00:18:02.87 00:18:44.13
17 618 Novák Luboš Amcykl Humpolec 1979 Muži Expert 5 01:29:17.95 00:27:04.52 00:17:51.59 00:14:32.33 00:14:32.33 00:26:36.23 00:15:33.46 00:16:30.34 00:16:05.56
18 600 Hostička Petr Cyklohobby Rynárec 1976 Muži Expert 5 01:32:11.37 00:29:57.95 00:18:26.27 00:16:55.15 00:16:55.15 00:18:13.93 00:18:37.28 00:19:01.31 00:19:23.68
19 619 Kotěra Jiří Michalovice 72 1982 Muži Expert 4 01:07:02.01 00:17:41.01 00:16:45.50 00:15:49.47 00:15:49.47 00:16:58.45 00:17:11.53 00:17:02.55 00:00:00.00
20 620 Voplakal Tomáš st. Želiv 1982 Muži Expert 2 00:45:06.66 00:20:56.25 00:22:33.33 00:21:20.94 00:21:20.94 00:23:45.71 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
21 612 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 Muži Expert 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Junioři (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 800 Vítů Šimon UNIQA Jihlava 1997 Junioři 4 00:52:24.09 00:00:00.00 00:13:06.02 00:12:57.19 00:13:16.50 00:13:03.09 00:12:57.19 00:13:07.29
2 804 Lunáček Jakub UNIQA Jihlava 1998 Junioři 4 00:54:06.65 00:01:42.55 00:13:31.66 00:13:14.02 00:13:28.32 00:13:14.02 00:13:26.70 00:13:57.60
3 801 Fuk Pavel Velosport Valenta Scott Team 1997 Junioři 4 00:56:47.90 00:04:23.81 00:14:11.97 00:13:54.55 00:14:23.35 00:13:56.48 00:14:33.51 00:13:54.55
4 803 Kukla Josef Kola Bakus cycling team 1998 Junioři 4 00:56:49.08 00:04:24.99 00:14:12.27 00:13:56.48 00:14:24.41 00:13:56.48 00:14:31.37 00:13:56.80
5 805 Brož Marek Eurofoam sport team 1997 Junioři 4 00:59:08.97 00:06:44.87 00:14:47.24 00:14:04.85 00:14:22.32 00:14:04.85 00:14:48.63 00:15:53.16
6 802 Ira Tomáš Kola Bakus Cycling Team 1997 Junioři 4 00:59:42.98 00:07:18.89 00:14:55.74 00:14:43.98 00:14:43.98 00:14:44.73 00:15:08.69 00:15:05.57
7 807 Andrle Vilém Velosport Valenta Scott Team 1998 Junioři 4 01:04:44.94 00:12:20.84 00:16:11.23 00:15:22.84 00:16:40.34 00:15:22.84 00:16:13.13 00:16:28.62

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 800 Vítů Šimon UNIQA Jihlava 1997 Junioři 4 00:52:24.09 00:00:00.00 00:13:06.02 00:12:57.19 00:13:16.50 00:13:03.09 00:12:57.19 00:13:07.29
2 804 Lunáček Jakub UNIQA Jihlava 1998 Junioři 4 00:54:06.65 00:01:42.55 00:13:31.66 00:13:14.02 00:13:28.32 00:13:14.02 00:13:26.70 00:13:57.60
3 801 Fuk Pavel Velosport Valenta Scott Team 1997 Junioři 4 00:56:47.90 00:04:23.81 00:14:11.97 00:13:54.55 00:14:23.35 00:13:56.48 00:14:33.51 00:13:54.55
4 803 Kukla Josef Kola Bakus cycling team 1998 Junioři 4 00:56:49.08 00:04:24.99 00:14:12.27 00:13:56.48 00:14:24.41 00:13:56.48 00:14:31.37 00:13:56.80
5 805 Brož Marek Eurofoam sport team 1997 Junioři 4 00:59:08.97 00:06:44.87 00:14:47.24 00:14:04.85 00:14:22.32 00:14:04.85 00:14:48.63 00:15:53.16
6 802 Ira Tomáš Kola Bakus Cycling Team 1997 Junioři 4 00:59:42.98 00:07:18.89 00:14:55.74 00:14:43.98 00:14:43.98 00:14:44.73 00:15:08.69 00:15:05.57
7 807 Andrle Vilém Velosport Valenta Scott Team 1998 Junioři 4 01:04:44.94 00:12:20.84 00:16:11.23 00:15:22.84 00:16:40.34 00:15:22.84 00:16:13.13 00:16:28.62

 

Počet kol: 5

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 606 Bartoň Pavel Dl. Brtnice 1978 Muži Expert 5 01:02:13.42 00:00:00.00 00:12:26.68 00:11:54.14 00:11:54.14 00:12:16.46 00:12:28.58 00:12:41.81 00:12:52.41
2 607 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 Muži Expert 5 01:02:27.93 00:00:14.51 00:12:29.58 00:11:54.40 00:11:54.40 00:12:15.99 00:12:32.46 00:12:47.07 00:12:57.99
3 7 Kadlec Jakub Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 1997 Muži Elite 5 01:03:35.42 00:01:22.00 00:12:43.08 00:11:51.94 00:11:51.94 00:12:44.66 00:12:58.13 00:12:58.84 00:13:01.84
4 605 Neměc Luboš Vokolek - cycling team 1976 Muži Expert 5 01:04:36.86 00:02:23.44 00:12:55.37 00:12:12.83 00:12:12.83 00:12:56.54 00:13:09.11 00:13:01.75 00:13:16.61
5 5 Mikolášek Jan Velosport Valenta Scott Team 1993 Muži Elite 5 01:04:50.05 00:02:36.63 00:12:58.01 00:12:10.36 00:12:10.36 00:13:00.26 00:13:08.47 00:13:07.56 00:13:23.38
6 12 Pokorný Tomáš   1990 Muži Elite 5 01:05:42.18 00:03:28.76 00:13:08.43 00:12:21.77 00:12:21.77 00:13:32.40 00:13:29.81 00:13:12.97 00:13:05.20
7 1 Vítů Josef Eurofoam sport team 1995 Muži Elite 5 01:06:03.97 00:03:50.55 00:13:12.79 00:12:11.55 00:12:11.55 00:13:22.93 00:13:33.40 00:13:29.98 00:13:26.09
8 610 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 Muži Expert 5 01:06:36.58 00:04:23.16 00:13:19.31 00:12:26.27 00:12:26.27 00:13:09.89 00:13:34.08 00:13:29.12 00:13:57.20
9 3 Veselý Tomáš UNIQA Jihlava 1989 Muži Elite 5 01:08:41.58 00:06:28.16 00:13:44.31 00:12:45.19 00:12:45.19 00:13:36.06 00:13:50.55 00:14:00.35 00:14:29.42
10 601 Vodička Miroslav Catus Bike Team 1978 Muži Expert 5 01:09:28.85 00:07:15.43 00:13:53.77 00:12:54.60 00:12:54.60 00:13:43.25 00:13:58.05 00:14:17.18 00:14:35.77
11 9 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Muži Elite 5 01:09:48.05 00:07:34.63 00:13:57.61 00:12:56.99 00:12:56.99 00:13:55.24 00:14:06.03 00:14:02.38 00:14:47.39
12 609 Kořínek Petr Eurofoam Team 1982 Muži Expert 5 01:10:03.10 00:07:49.68 00:14:00.62 00:13:18.97 00:13:18.97 00:14:05.52 00:14:14.37 00:14:15.29 00:14:08.94
13 611 Zajíc Václav Cyklo Galík 1979 Muži Expert 5 01:10:56.28 00:08:42.86 00:14:11.25 00:13:24.01 00:13:24.01 00:13:44.47 00:14:13.47 00:14:27.38 00:15:06.93
14 14 Obšil Tomáš CT Sauna Bar Horní Cerekev 1993 Muži Elite 5 01:12:20.68 00:10:07.26 00:14:28.13 00:13:46.54 00:13:46.54 00:14:23.86 00:14:31.96 00:14:45.26 00:14:53.04
15 604 Stuna Tomáš BB Cyklosport Superior 1985 Muži Expert 5 01:12:37.97 00:10:24.55 00:14:31.59 00:12:42.90 00:12:42.90 00:13:43.95 00:14:01.47 00:14:58.16 00:17:11.46
16 2 Marek Josef Velosport Valenta Scott Team 1995 Muži Elite 5 01:12:42.19 00:10:28.77 00:14:32.43 00:13:30.72 00:13:30.72 00:14:51.37 00:14:48.04 00:14:49.28 00:14:42.76
17 602 Bulant Jiří CT Sauna Bar Horní Cerekev 1976 Muži Expert 5 01:14:15.56 00:12:02.14 00:14:51.11 00:14:26.88 00:14:26.88 00:14:38.67 00:15:00.85 00:15:17.60 00:14:51.54
18 608 Ságner Martin MBIKES.cz, Jihlava 1981 Muži Expert 5 01:14:44.42 00:12:31.00 00:14:56.88 00:13:45.96 00:13:45.96 00:15:13.78 00:15:05.54 00:15:17.71 00:15:21.41
19 8 Michnica Martin Kamenice nad Lipou 1988 Muži Elite 5 01:15:49.03 00:13:35.61 00:15:09.80 00:14:06.50 00:14:06.50 00:14:51.38 00:15:04.61 00:16:10.30 00:15:36.22
20 616 Novák Martin Velosport Valenta Scott Team 1983 Muži Expert 5 01:15:54.48 00:13:41.06 00:15:10.89 00:14:34.72 00:14:34.72 00:14:54.92 00:15:11.83 00:15:33.60 00:15:39.40
21 603 Jurda Michal Moravské Budějovice 1985 Muži Expert 5 01:16:19.10 00:14:05.68 00:15:15.82 00:14:37.07 00:14:37.07 00:14:58.00 00:15:22.85 00:15:35.73 00:15:45.44
22 615 Voborník Lukáš BezvaSport 1985 Muži Expert 5 01:16:42.72 00:14:29.30 00:15:20.54 00:14:33.74 00:14:33.74 00:14:59.68 00:15:22.49 00:15:41.57 00:16:05.22
23 617 Novák Jiří Cyklohobby Rynárec 1976 Muži Expert 5 01:17:49.53 00:15:36.10 00:15:33.90 00:14:37.69 00:14:37.69 00:15:27.29 00:15:45.59 00:15:47.82 00:16:11.12
24 614 Voplakal Tomáš ml. Équipe Sans Limites- Humpolec 1984 Muži Expert 5 01:19:47.14 00:17:33.72 00:15:57.42 00:14:30.74 00:14:30.74 00:15:57.60 00:16:12.51 00:16:34.40 00:16:31.88
25 613 Nekuža Roman Ždár nad Sázavou 1978 Muži Expert 5 01:27:45.94 00:25:32.52 00:17:33.18 00:16:07.57 00:16:07.57 00:17:04.45 00:17:46.91 00:18:02.87 00:18:44.13
26 618 Novák Luboš Amcykl Humpolec 1979 Muži Expert 5 01:29:17.95 00:27:04.52 00:17:51.59 00:14:32.33 00:14:32.33 00:26:36.23 00:15:33.46 00:16:30.34 00:16:05.56
27 600 Hostička Petr Cyklohobby Rynárec 1976 Muži Expert 5 01:32:11.37 00:29:57.95 00:18:26.27 00:16:55.15 00:16:55.15 00:18:13.93 00:18:37.28 00:19:01.31 00:19:23.68
28 6 Kadlec Josef Velosport Valenta Scott Team 1994 Muži Elite 4 01:01:12.31 00:11:51.31 00:15:18.07 00:13:42.71 00:13:42.71 00:15:20.56 00:15:29.49 00:16:39.54 00:00:00.00
29 10 Krejčí Michal Motošikule-Citizen, Kamenice n./L 2015 Muži Elite 4 01:06:57.53 00:17:36.52 00:16:44.38 00:15:45.44 00:15:45.44 00:16:57.22 00:17:11.73 00:17:03.12 00:00:00.00
30 619 Kotěra Jiří Michalovice 72 1982 Muži Expert 4 01:07:02.01 00:17:41.01 00:16:45.50 00:15:49.47 00:15:49.47 00:16:58.45 00:17:11.53 00:17:02.55 00:00:00.00
31 13 Kříž Martin Nová Buková 1994 Muži Elite 3 00:48:01.13 00:11:21.94 00:16:00.37 00:14:45.73 00:14:45.73 00:16:01.34 00:17:14.05 00:00:00.00 00:00:00.00
32 620 Voplakal Tomáš st. Želiv 1982 Muži Expert 2 00:45:06.66 00:20:56.25 00:22:33.33 00:21:20.94 00:21:20.94 00:23:45.71 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
33 4 Stihunek Lukáš Želiv, Miimoni 1990 Muži Elite 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
34 11 Partl Ondřej UNIQA Jihlava 1995 Muži Elite 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
35 612 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 Muži Expert 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
-1 6 Kadlec Josef Velosport Valenta Scott Team 1994 Muži Elite 4 01:01:12.31 00:11:51.31 00:15:18.07 00:13:42.71 00:13:42.71 00:15:20.56 00:15:29.49 00:16:39.54 00:00:00.00
-1 10 Krejčí Michal Motošikule-Citizen, Kamenice n./L 2015 Muži Elite 4 01:06:57.53 00:17:36.52 00:16:44.38 00:15:45.44 00:15:45.44 00:16:57.22 00:17:11.73 00:17:03.12 00:00:00.00
-2 13 Kříž Martin Nová Buková 1994 Muži Elite 3 00:48:01.13 00:11:21.94 00:16:00.37 00:14:45.73 00:14:45.73 00:16:01.34 00:17:14.05 00:00:00.00 00:00:00.00
-5 4 Stihunek Lukáš Želiv, Miimoni 1990 Muži Elite 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-5 11 Partl Ondřej UNIQA Jihlava 1995 Muži Elite 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 619 Kotěra Jiří Michalovice 72 1982 Muži Expert 4 01:07:02.01 00:17:41.01 00:16:45.50 00:15:49.47 00:15:49.47 00:16:58.45 00:17:11.53 00:17:02.55 00:00:00.00
-3 620 Voplakal Tomáš st. Želiv 1982 Muži Expert 2 00:45:06.66 00:20:56.25 00:22:33.33 00:21:20.94 00:21:20.94 00:23:45.71 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-5 612 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 Muži Expert 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00