ZÁVOD 13:00 19.09.2015 (start závodu 13:01)

 

Kadeti (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 631 Velíšek Petr UGO - Alivictus - Čistý sport 1999 Kadeti 3 00:40:04.14 00:00:00.00 00:13:21.38 00:12:55.92 00:12:55.92 00:13:45.45 00:13:22.77
2 632 Kulhánek David CK MTB Maraton Hlinsko 2000 Kadeti 3 00:40:54.15 00:00:50.00 00:13:38.05 00:12:57.38 00:12:57.38 00:13:41.72 00:14:15.04
3 624 Marek jan Velosport Valenta Pelhřimov 1999 Kadeti 3 00:42:20.05 00:02:15.90 00:14:06.68 00:13:22.00 00:13:22.00 00:14:10.19 00:14:47.85
4 623 Vítů Jakub Eurofoam 1999 Kadeti 3 00:42:54.66 00:02:50.51 00:14:18.22 00:13:14.21 00:13:14.21 00:14:40.22 00:15:00.23
5 627 Prokůpek Matouš Extrem Team Vystrkov 2000 Kadeti 3 00:47:39.63 00:07:35.48 00:15:53.21 00:14:55.22 00:14:55.22 00:16:23.89 00:16:20.51
6 625 Vopálenský Denis Velosport Valenta Pelhřimov 1999 Kadeti 3 00:51:27.93 00:11:23.78 00:17:09.31 00:15:54.04 00:15:54.04 00:18:13.57 00:17:20.30
7 629 Matějů Viktor Zahrádky 18 2000 Kadeti 3 00:55:41.20 00:15:37.05 00:18:33.73 00:17:20.69 00:17:20.69 00:19:39.37 00:18:41.13
8 628 Horký Vít Horní Pole 2000 Kadeti 3 00:56:44.61 00:16:40.46 00:18:54.87 00:17:42.62 00:17:42.62 00:19:48.34 00:19:13.64
9 622 Musil Vít Vysočina Cycling 1999 Kadeti 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Kadetky (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 626 Čejková Šárka CK Kněžice 2000 Kadetky 3 00:52:04.44 00:00:00.00 00:17:21.48 00:17:01.28 00:17:33.05 00:17:01.28 00:17:30.11
2 630 Švecová Vendula Zahrádky 2000 Kadetky 2 00:42:43.31 00:08:08.97 00:21:21.65 00:21:12.72 00:21:30.58 00:21:12.72 00:00:00.00

 

Masters I (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 706 Vopálenský Martin Velosport Valenta Pelhřimov 1975 Masters I 4 00:53:51.52 00:00:00.00 00:13:27.88 00:12:41.73 00:12:41.73 00:13:45.94 00:13:33.98 00:13:49.86
2 719 Zavadil Libor Velo Dvořák Haibike Team 1975 Masters I 4 00:54:08.77 00:00:17.24 00:13:32.19 00:12:59.68 00:12:59.68 00:13:45.27 00:13:36.15 00:13:47.66
3 721 Lepič Martin Moto Šikule Citizen 1968 Masters I 4 00:54:47.88 00:00:56.35 00:13:41.97 00:13:01.29 00:13:01.29 00:13:42.89 00:13:58.77 00:14:04.91
4 717 Meloun Martin Moto Šikule J.Hradec 1975 Masters I 4 00:56:02.98 00:02:11.45 00:14:00.74 00:13:28.07 00:13:28.07 00:14:36.03 00:13:56.89 00:14:01.98
5 712 Homolka Libor Kamenice nad Lipou 1973 Masters I 4 00:56:56.36 00:03:04.83 00:14:14.09 00:13:28.80 00:13:28.80 00:14:12.46 00:14:41.03 00:14:34.05
6 708 Čejka Vladimír CK Kněžice 1969 Masters I 4 00:57:06.36 00:03:14.83 00:14:16.59 00:13:57.44 00:13:57.44 00:14:17.38 00:14:25.07 00:14:26.45
7 700 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 Masters I 4 00:58:27.92 00:04:36.39 00:14:36.98 00:14:23.67 00:14:23.67 00:14:39.20 00:14:39.28 00:14:45.75
8 705 Šedivý Marcel Catus Bike Team 1975 Masters I 4 00:58:37.36 00:04:45.84 00:14:39.34 00:14:14.55 00:14:14.55 00:14:47.76 00:14:41.45 00:14:53.59
9 718 Pexa Martin Cyklo Jiřička 1974 Masters I 4 01:01:09.81 00:07:18.28 00:15:17.45 00:14:13.56 00:14:13.56 00:15:28.23 00:15:41.09 00:15:46.92
10 701 Koutek Petr Štoky 1973 Masters I 4 01:02:07.52 00:08:15.99 00:15:31.88 00:15:14.94 00:16:07.84 00:15:21.38 00:15:14.94 00:15:23.35
11 709 Prokůpek Vít Extrem Team Vystrkov 1973 Masters I 4 01:02:33.51 00:08:41.98 00:15:38.37 00:14:42.73 00:14:42.73 00:15:43.29 00:16:12.97 00:15:54.51
12 704 Koukol Martin Kola Bakus 1971 Masters I 4 01:05:56.79 00:12:05.27 00:15:14.58 00:12:55.62 00:14:51.41 00:16:16.03 00:16:55.25 00:12:55.62
13 716 Záhorský Aleš Bezvasport.cz 1973 Masters I 4 01:06:51.36 00:12:59.83 00:16:42.84 00:16:10.83 00:16:10.83 00:16:42.34 00:17:05.39 00:16:52.78
14 715 Fencl Pavel Inpulsia Sport Kolín 1966 Masters I 4 01:11:07.24 00:17:15.72 00:17:46.81 00:16:59.56 00:16:59.56 00:17:47.23 00:18:21.00 00:17:59.44
15 703 Škvor Martin SK Kamenice 1967 Masters I 4 01:11:33.25 00:17:41.73 00:19:07.93 00:16:43.29 00:16:43.29 00:18:01.40 00:18:16.46 00:23:30.54
16 720 Čábelka Martin Tchabi - Tour 1974 Masters I 4 01:11:55.60 00:18:04.08 00:17:58.90 00:16:47.25 00:16:47.25 00:18:04.46 00:18:14.65 00:18:49.22
17 722 Kadlec Luboš CT Saünabar Horní Cerekev 1970 Masters I 4 01:13:12.28 00:19:20.75 00:18:18.07 00:17:24.12 00:17:24.12 00:18:07.84 00:18:51.36 00:18:48.93
18 710 Tesař Martin Moravské Budějovice 1972 Masters I 4 01:16:40.84 00:22:49.31 00:19:10.21 00:17:31.60 00:17:31.60 00:19:21.19 00:19:38.77 00:20:09.27
19 707 Dostál Zdeněk Pelhřimov 1974 Masters I 4 01:17:34.02 00:23:42.50 00:19:23.50 00:17:55.32 00:17:55.32 00:19:17.15 00:20:06.60 00:20:14.93
20 711 Drapač Pavel Moravské Budějovice 1970 Masters I 4 01:26:25.84 00:32:34.31 00:21:36.46 00:19:19.93 00:19:19.93 00:20:48.79 00:21:56.93 00:24:20.17
21 702 Suchánek Jiří Velosport Valenta Pelhřimov 1974 Masters I 3 00:41:27.76 00:01:26.10 00:13:49.25 00:13:18.67 00:13:18.67 00:14:04.61 00:14:04.46 00:00:00.00
22 714 Švec Rostislav Zahrádky 1970 Masters I 2 00:41:16.69 00:14:49.02 00:20:38.34 00:19:40.37 00:19:40.37 00:21:36.32 00:00:00.00 00:00:00.00
23 713 Hroníček Michal Bogi Hospříz 1975 Masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Masters II (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 102 Olejníček Dušan GT bikepltc opportunity 1965 Masters II 4 00:55:14.09 00:00:00.00 00:13:48.52 00:13:12.41 00:13:12.41 00:13:58.36 00:13:57.51 00:14:05.80
2 103 Rychtecký Vladislav BBB Cycling 1958 Masters II 4 00:58:14.28 00:03:00.19 00:14:33.57 00:13:55.84 00:13:55.84 00:14:27.19 00:14:42.77 00:15:08.47
3 105 Valenta Richard Velosport Valenta Pelhřimov 1953 Masters II 4 01:02:01.48 00:06:47.39 00:15:30.37 00:14:47.53 00:14:47.53 00:15:33.71 00:15:49.31 00:15:50.92
4 104 Dobeš Jiří TJ Spartak Třebíč 1962 Masters II 4 01:07:09.84 00:11:55.75 00:16:47.46 00:16:06.12 00:16:06.12 00:17:01.63 00:17:06.65 00:16:55.42
5 107 Procházek František Horní Cerekev 1965 Masters II 4 01:08:03.98 00:12:49.89 00:17:00.99 00:16:05.64 00:16:05.64 00:17:10.01 00:17:14.68 00:17:33.65
6 100 Skoták Miroslav Cyklo Hobby Rynárec 1960 Masters II 4 01:16:25.10 00:21:11.00 00:19:06.27 00:18:53.57 00:18:53.57 00:19:05.17 00:19:08.68 00:19:17.66
7 106 Velíšek Zdeněk Kamenice nad Lipou 1963 Masters II 4 01:21:29.82 00:26:15.73 00:20:22.45 00:19:26.24 00:19:26.24 00:19:43.63 00:20:52.24 00:21:27.70
8 101 Hrabal Petr Velosport Valenta Pelhřimov 1964 Masters II 1 00:14:49.00 00:01:36.59 00:14:49.00 00:14:49.00 00:14:49.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Juniorky (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 88 Mikolášková Anna Velosport Valenta Pelhřimov 1998 Juniorky 3 00:54:13.67 00:00:00.00 00:18:04.55 00:17:36.74 00:17:36.74 00:17:57.07 00:18:39.85

 

Ženy (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 303 Němcová Zdenka Uniqa Jihlava 1982 Ženy 4 01:02:49.22 00:00:00.00 00:15:42.30 00:15:24.53 00:16:02.53 00:15:24.53 00:15:35.86 00:15:46.28
2 301 Stunová Alžběta BB Cyklosport Superior 1987 Ženy 4 01:06:49.17 00:03:59.95 00:16:42.29 00:16:32.54 00:16:45.73 00:16:32.54 00:16:34.73 00:16:56.15
3 302 Kolářová Anna Velosport Valenta Pelhřimov 1986 Ženy 4 01:08:33.03 00:05:43.81 00:17:08.25 00:16:44.93 00:17:14.56 00:16:44.93 00:17:07.52 00:17:26.00
4 300 Vacková Zuzana Velosport Valenta Pelhřimov 1991 Ženy 4 01:24:21.43 00:21:32.21 00:21:05.35 00:19:32.80 00:19:32.80 00:20:04.67 00:21:16.07 00:23:27.87

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 631 Velíšek Petr UGO - Alivictus - Čistý sport 1999 Kadeti 3 00:40:04.14 00:00:00.00 00:13:21.38 00:12:55.92 00:12:55.92 00:13:45.45 00:13:22.77
2 632 Kulhánek David CK MTB Maraton Hlinsko 2000 Kadeti 3 00:40:54.15 00:00:50.00 00:13:38.05 00:12:57.38 00:12:57.38 00:13:41.72 00:14:15.04
3 624 Marek jan Velosport Valenta Pelhřimov 1999 Kadeti 3 00:42:20.05 00:02:15.90 00:14:06.68 00:13:22.00 00:13:22.00 00:14:10.19 00:14:47.85
4 623 Vítů Jakub Eurofoam 1999 Kadeti 3 00:42:54.66 00:02:50.51 00:14:18.22 00:13:14.21 00:13:14.21 00:14:40.22 00:15:00.23
5 627 Prokůpek Matouš Extrem Team Vystrkov 2000 Kadeti 3 00:47:39.63 00:07:35.48 00:15:53.21 00:14:55.22 00:14:55.22 00:16:23.89 00:16:20.51
6 625 Vopálenský Denis Velosport Valenta Pelhřimov 1999 Kadeti 3 00:51:27.93 00:11:23.78 00:17:09.31 00:15:54.04 00:15:54.04 00:18:13.57 00:17:20.30
7 626 Čejková Šárka CK Kněžice 2000 Kadetky 3 00:52:04.44 00:12:00.30 00:17:21.48 00:17:01.28 00:17:33.05 00:17:01.28 00:17:30.11
8 88 Mikolášková Anna Velosport Valenta Pelhřimov 1998 Juniorky 3 00:54:13.67 00:14:09.52 00:18:04.55 00:17:36.74 00:17:36.74 00:17:57.07 00:18:39.85
9 629 Matějů Viktor Zahrádky 18 2000 Kadeti 3 00:55:41.20 00:15:37.05 00:18:33.73 00:17:20.69 00:17:20.69 00:19:39.37 00:18:41.13
10 628 Horký Vít Horní Pole 2000 Kadeti 3 00:56:44.61 00:16:40.46 00:18:54.87 00:17:42.62 00:17:42.62 00:19:48.34 00:19:13.64
11 630 Švecová Vendula Zahrádky 2000 Kadetky 2 00:42:43.31 00:16:04.19 00:21:21.65 00:21:12.72 00:21:30.58 00:21:12.72 00:00:00.00
12 622 Musil Vít Vysočina Cycling 1999 Kadeti 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 706 Vopálenský Martin Velosport Valenta Pelhřimov 1975 Masters I 4 00:53:51.52 00:00:00.00 00:13:27.88 00:12:41.73 00:12:41.73 00:13:45.94 00:13:33.98 00:13:49.86
2 719 Zavadil Libor Velo Dvořák Haibike Team 1975 Masters I 4 00:54:08.77 00:00:17.24 00:13:32.19 00:12:59.68 00:12:59.68 00:13:45.27 00:13:36.15 00:13:47.66
3 721 Lepič Martin Moto Šikule Citizen 1968 Masters I 4 00:54:47.88 00:00:56.35 00:13:41.97 00:13:01.29 00:13:01.29 00:13:42.89 00:13:58.77 00:14:04.91
4 102 Olejníček Dušan GT bikepltc opportunity 1965 Masters II 4 00:55:14.09 00:01:22.56 00:13:48.52 00:13:12.41 00:13:12.41 00:13:58.36 00:13:57.51 00:14:05.80
5 717 Meloun Martin Moto Šikule J.Hradec 1975 Masters I 4 00:56:02.98 00:02:11.45 00:14:00.74 00:13:28.07 00:13:28.07 00:14:36.03 00:13:56.89 00:14:01.98
6 712 Homolka Libor Kamenice nad Lipou 1973 Masters I 4 00:56:56.36 00:03:04.83 00:14:14.09 00:13:28.80 00:13:28.80 00:14:12.46 00:14:41.03 00:14:34.05
7 708 Čejka Vladimír CK Kněžice 1969 Masters I 4 00:57:06.36 00:03:14.83 00:14:16.59 00:13:57.44 00:13:57.44 00:14:17.38 00:14:25.07 00:14:26.45
8 103 Rychtecký Vladislav BBB Cycling 1958 Masters II 4 00:58:14.28 00:04:22.75 00:14:33.57 00:13:55.84 00:13:55.84 00:14:27.19 00:14:42.77 00:15:08.47
9 700 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 Masters I 4 00:58:27.92 00:04:36.39 00:14:36.98 00:14:23.67 00:14:23.67 00:14:39.20 00:14:39.28 00:14:45.75
10 705 Šedivý Marcel Catus Bike Team 1975 Masters I 4 00:58:37.36 00:04:45.84 00:14:39.34 00:14:14.55 00:14:14.55 00:14:47.76 00:14:41.45 00:14:53.59
11 718 Pexa Martin Cyklo Jiřička 1974 Masters I 4 01:01:09.81 00:07:18.28 00:15:17.45 00:14:13.56 00:14:13.56 00:15:28.23 00:15:41.09 00:15:46.92
12 105 Valenta Richard Velosport Valenta Pelhřimov 1953 Masters II 4 01:02:01.48 00:08:09.96 00:15:30.37 00:14:47.53 00:14:47.53 00:15:33.71 00:15:49.31 00:15:50.92
13 701 Koutek Petr Štoky 1973 Masters I 4 01:02:07.52 00:08:15.99 00:15:31.88 00:15:14.94 00:16:07.84 00:15:21.38 00:15:14.94 00:15:23.35
14 709 Prokůpek Vít Extrem Team Vystrkov 1973 Masters I 4 01:02:33.51 00:08:41.98 00:15:38.37 00:14:42.73 00:14:42.73 00:15:43.29 00:16:12.97 00:15:54.51
15 303 Němcová Zdenka Uniqa Jihlava 1982 Ženy 4 01:02:49.22 00:08:57.69 00:15:42.30 00:15:24.53 00:16:02.53 00:15:24.53 00:15:35.86 00:15:46.28
16 704 Koukol Martin Kola Bakus 1971 Masters I 4 01:05:56.79 00:12:05.27 00:15:14.58 00:12:55.62 00:14:51.41 00:16:16.03 00:16:55.25 00:12:55.62
17 301 Stunová Alžběta BB Cyklosport Superior 1987 Ženy 4 01:06:49.17 00:12:57.64 00:16:42.29 00:16:32.54 00:16:45.73 00:16:32.54 00:16:34.73 00:16:56.15
18 716 Záhorský Aleš Bezvasport.cz 1973 Masters I 4 01:06:51.36 00:12:59.83 00:16:42.84 00:16:10.83 00:16:10.83 00:16:42.34 00:17:05.39 00:16:52.78
19 104 Dobeš Jiří TJ Spartak Třebíč 1962 Masters II 4 01:07:09.84 00:13:18.31 00:16:47.46 00:16:06.12 00:16:06.12 00:17:01.63 00:17:06.65 00:16:55.42
20 107 Procházek František Horní Cerekev 1965 Masters II 4 01:08:03.98 00:14:12.46 00:17:00.99 00:16:05.64 00:16:05.64 00:17:10.01 00:17:14.68 00:17:33.65
21 302 Kolářová Anna Velosport Valenta Pelhřimov 1986 Ženy 4 01:08:33.03 00:14:41.50 00:17:08.25 00:16:44.93 00:17:14.56 00:16:44.93 00:17:07.52 00:17:26.00
22 715 Fencl Pavel Inpulsia Sport Kolín 1966 Masters I 4 01:11:07.24 00:17:15.72 00:17:46.81 00:16:59.56 00:16:59.56 00:17:47.23 00:18:21.00 00:17:59.44
23 703 Škvor Martin SK Kamenice 1967 Masters I 4 01:11:33.25 00:17:41.73 00:19:07.93 00:16:43.29 00:16:43.29 00:18:01.40 00:18:16.46 00:23:30.54
24 720 Čábelka Martin Tchabi - Tour 1974 Masters I 4 01:11:55.60 00:18:04.08 00:17:58.90 00:16:47.25 00:16:47.25 00:18:04.46 00:18:14.65 00:18:49.22
25 722 Kadlec Luboš CT Saünabar Horní Cerekev 1970 Masters I 4 01:13:12.28 00:19:20.75 00:18:18.07 00:17:24.12 00:17:24.12 00:18:07.84 00:18:51.36 00:18:48.93
26 100 Skoták Miroslav Cyklo Hobby Rynárec 1960 Masters II 4 01:16:25.10 00:22:33.57 00:19:06.27 00:18:53.57 00:18:53.57 00:19:05.17 00:19:08.68 00:19:17.66
27 710 Tesař Martin Moravské Budějovice 1972 Masters I 4 01:16:40.84 00:22:49.31 00:19:10.21 00:17:31.60 00:17:31.60 00:19:21.19 00:19:38.77 00:20:09.27
28 707 Dostál Zdeněk Pelhřimov 1974 Masters I 4 01:17:34.02 00:23:42.50 00:19:23.50 00:17:55.32 00:17:55.32 00:19:17.15 00:20:06.60 00:20:14.93
29 106 Velíšek Zdeněk Kamenice nad Lipou 1963 Masters II 4 01:21:29.82 00:27:38.30 00:20:22.45 00:19:26.24 00:19:26.24 00:19:43.63 00:20:52.24 00:21:27.70
30 300 Vacková Zuzana Velosport Valenta Pelhřimov 1991 Ženy 4 01:24:21.43 00:30:29.90 00:21:05.35 00:19:32.80 00:19:32.80 00:20:04.67 00:21:16.07 00:23:27.87
31 711 Drapač Pavel Moravské Budějovice 1970 Masters I 4 01:26:25.84 00:32:34.31 00:21:36.46 00:19:19.93 00:19:19.93 00:20:48.79 00:21:56.93 00:24:20.17
32 702 Suchánek Jiří Velosport Valenta Pelhřimov 1974 Masters I 3 00:41:27.76 00:01:26.10 00:13:49.25 00:13:18.67 00:13:18.67 00:14:04.61 00:14:04.46 00:00:00.00
33 714 Švec Rostislav Zahrádky 1970 Masters I 2 00:41:16.69 00:14:49.02 00:20:38.34 00:19:40.37 00:19:40.37 00:21:36.32 00:00:00.00 00:00:00.00
34 101 Hrabal Petr Velosport Valenta Pelhřimov 1964 Masters II 1 00:14:49.00 00:02:07.27 00:14:49.00 00:14:49.00 00:14:49.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
35 713 Hroníček Michal Bogi Hospříz 1975 Masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
-3 622 Musil Vít Vysočina Cycling 1999 Kadeti 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 630 Švecová Vendula Zahrádky 2000 Kadetky 2 00:42:43.31 00:16:15.63 00:21:21.65 00:21:12.72 00:21:30.58 00:21:12.72 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 702 Suchánek Jiří Velosport Valenta Pelhřimov 1974 Masters I 3 00:41:27.76 00:01:26.10 00:13:49.25 00:13:18.67 00:13:18.67 00:14:04.61 00:14:04.46 00:00:00.00
-2 714 Švec Rostislav Zahrádky 1970 Masters I 2 00:41:16.69 00:14:49.02 00:20:38.34 00:19:40.37 00:19:40.37 00:21:36.32 00:00:00.00 00:00:00.00
-4 713 Hroníček Michal Bogi Hospříz 1975 Masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-3 101 Hrabal Petr Velosport Valenta Pelhřimov 1964 Masters II 1 00:14:49.00 00:02:07.27 00:14:49.00 00:14:49.00 00:14:49.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00