starší 11:40 19.09.2015 (start závodu 11:40)

 

starší žáci (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 719 Vytlačil Štěpán ČS Specialized Junior MTB Team 2001 starší žáci 4 00:21:54.95 00:00:00.00 00:05:28.73 00:05:05.45 00:05:05.45 00:05:39.45 00:05:42.48 00:05:27.56
2 721 Němec Patrik Cyklo Bendl Club 2001 starší žáci 4 00:22:24.91 00:00:29.95 00:05:36.22 00:05:04.60 00:05:04.60 00:05:40.04 00:05:42.52 00:05:57.74
3 724 Vopálenský Lukáš Starý Pelhřimov 2002 starší žáci 4 00:25:27.41 00:03:32.45 00:06:21.85 00:06:08.35 00:06:08.35 00:06:24.86 00:06:25.83 00:06:28.35
4 723 Molák Dominik Aper Lahofer 2002 starší žáci 4 00:25:29.52 00:03:34.56 00:06:22.38 00:05:56.86 00:05:56.86 00:06:35.04 00:06:34.61 00:06:23.00
5 712 Péč Jakub Bořetín 2002 starší žáci 4 00:26:51.89 00:04:56.93 00:06:42.97 00:06:31.20 00:06:31.20 00:06:43.29 00:06:48.07 00:06:49.31
6 717 Boháček Lukáš Srubec, České Budějovice 2001 starší žáci 4 00:28:07.81 00:06:12.85 00:07:01.95 00:06:37.08 00:06:37.08 00:06:52.89 00:07:12.00 00:07:25.82
7 716 Městka Oldřich Amcykl Humpolec 2002 starší žáci 4 00:28:19.04 00:06:24.08 00:07:04.76 00:06:36.11 00:06:36.11 00:07:09.43 00:07:16.66 00:07:16.82
8 725 Jelínek Tomáš Cyklo Hobby Rynárec 2005 starší žáci 4 00:29:19.30 00:07:24.34 00:07:19.82 00:06:49.98 00:06:49.98 00:07:18.91 00:07:37.14 00:07:33.25
9 720 Škvor Adam SK Kamenice 2002 starší žáci 4 00:29:21.41 00:07:26.45 00:07:20.35 00:06:55.77 00:06:55.77 00:07:28.09 00:07:28.86 00:07:28.66
10 714 Trkola David Počátky 2001 starší žáci 4 00:30:24.34 00:08:29.38 00:07:36.08 00:06:31.82 00:06:31.82 00:07:47.44 00:07:41.36 00:08:23.71
11 718 Vá'ňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 starší žáci 4 00:31:38.60 00:09:43.64 00:07:54.65 00:06:53.79 00:06:53.79 00:07:42.05 00:08:27.98 00:08:34.77
12 713 Martínek Jakub Počátky 2001 starší žáci 4 00:32:54.16 00:10:59.20 00:08:13.54 00:06:48.76 00:06:48.76 00:08:41.38 00:08:36.19 00:08:47.81

 

starší žákyně (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 715 Hazová Michaela KH Tour Livcycling 2001 starší žákyně 4 00:25:46.02 00:00:00.00 00:06:26.50 00:05:57.82 00:05:57.82 00:06:31.71 00:06:35.20 00:06:41.27
2 722 Kotrbová Lenka TJ Spartak Třebíč 2002 starší žákyně 4 00:28:32.57 00:02:46.54 00:07:08.14 00:06:35.11 00:06:35.11 00:07:11.23 00:07:15.38 00:07:30.83
3 711 Šnicerová Nela Cyklo Hobby Rynárec 2002 starší žákyně 4 00:32:04.03 00:06:18.01 00:08:01.00 00:06:50.66 00:06:50.66 00:08:07.59 00:08:25.33 00:08:40.43

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 719 Vytlačil Štěpán ČS Specialized Junior MTB Team 2001 starší žáci 4 00:21:54.95 00:00:00.00 00:05:28.73 00:05:05.45 00:05:05.45 00:05:39.45 00:05:42.48 00:05:27.56
2 721 Němec Patrik Cyklo Bendl Club 2001 starší žáci 4 00:22:24.91 00:00:29.95 00:05:36.22 00:05:04.60 00:05:04.60 00:05:40.04 00:05:42.52 00:05:57.74
3 724 Vopálenský Lukáš Starý Pelhřimov 2002 starší žáci 4 00:25:27.41 00:03:32.45 00:06:21.85 00:06:08.35 00:06:08.35 00:06:24.86 00:06:25.83 00:06:28.35
4 723 Molák Dominik Aper Lahofer 2002 starší žáci 4 00:25:29.52 00:03:34.56 00:06:22.38 00:05:56.86 00:05:56.86 00:06:35.04 00:06:34.61 00:06:23.00
5 715 Hazová Michaela KH Tour Livcycling 2001 starší žákyně 4 00:25:46.02 00:03:51.06 00:06:26.50 00:05:57.82 00:05:57.82 00:06:31.71 00:06:35.20 00:06:41.27
6 712 Péč Jakub Bořetín 2002 starší žáci 4 00:26:51.89 00:04:56.93 00:06:42.97 00:06:31.20 00:06:31.20 00:06:43.29 00:06:48.07 00:06:49.31
7 717 Boháček Lukáš Srubec, České Budějovice 2001 starší žáci 4 00:28:07.81 00:06:12.85 00:07:01.95 00:06:37.08 00:06:37.08 00:06:52.89 00:07:12.00 00:07:25.82
8 716 Městka Oldřich Amcykl Humpolec 2002 starší žáci 4 00:28:19.04 00:06:24.08 00:07:04.76 00:06:36.11 00:06:36.11 00:07:09.43 00:07:16.66 00:07:16.82
9 722 Kotrbová Lenka TJ Spartak Třebíč 2002 starší žákyně 4 00:28:32.57 00:06:37.61 00:07:08.14 00:06:35.11 00:06:35.11 00:07:11.23 00:07:15.38 00:07:30.83
10 725 Jelínek Tomáš Cyklo Hobby Rynárec 2005 starší žáci 4 00:29:19.30 00:07:24.34 00:07:19.82 00:06:49.98 00:06:49.98 00:07:18.91 00:07:37.14 00:07:33.25
11 720 Škvor Adam SK Kamenice 2002 starší žáci 4 00:29:21.41 00:07:26.45 00:07:20.35 00:06:55.77 00:06:55.77 00:07:28.09 00:07:28.86 00:07:28.66
12 714 Trkola David Počátky 2001 starší žáci 4 00:30:24.34 00:08:29.38 00:07:36.08 00:06:31.82 00:06:31.82 00:07:47.44 00:07:41.36 00:08:23.71
13 718 Vá'ňa Zdeněk Cyklo Hobby Rynárec 2002 starší žáci 4 00:31:38.60 00:09:43.64 00:07:54.65 00:06:53.79 00:06:53.79 00:07:42.05 00:08:27.98 00:08:34.77
14 711 Šnicerová Nela Cyklo Hobby Rynárec 2002 starší žákyně 4 00:32:04.03 00:10:09.07 00:08:01.00 00:06:50.66 00:06:50.66 00:08:07.59 00:08:25.33 00:08:40.43
15 713 Martínek Jakub Počátky 2001 starší žáci 4 00:32:54.16 00:10:59.20 00:08:13.54 00:06:48.76 00:06:48.76 00:08:41.38 00:08:36.19 00:08:47.81

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4