Start v 11:00 19.09.2015 (start závodu 10:59)

 

Žáci 9-10 (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 220 Němec Erik Cyklo Bendl Club 2005 Žáci 9-10 2 00:12:32.15 00:00:00.00 00:06:16.07 00:06:01.66 00:06:01.66 00:06:30.49
2 202 Jelínek Tomáš Cyklohobby Rynárec 2005 Žáci 9-10 2 00:14:02.41 00:01:30.25 00:07:01.20 00:06:50.69 00:06:50.69 00:07:11.72
3 203 Fiala Matěj Taekwondo Lacek Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:14:10.13 00:01:37.97 00:07:05.06 00:06:52.83 00:06:52.83 00:07:17.29
4 212 Krejčí Jan Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:15:12.13 00:02:39.97 00:07:36.06 00:07:23.24 00:07:23.24 00:07:48.89
5 210 Péč Michal Bořetín 2005 Žáci 9-10 2 00:15:37.70 00:03:05.54 00:07:48.85 00:07:35.94 00:07:35.94 00:08:01.76
6 214 Jelínek Adam Putimov 2005 Žáci 9-10 2 00:15:54.47 00:03:22.31 00:07:57.23 00:07:43.81 00:07:43.81 00:08:10.66
7 211 Trkola Lukáš Eurofoam-sport-team 2005 Žáci 9-10 2 00:15:57.02 00:03:24.86 00:07:58.51 00:07:48.83 00:08:08.18 00:07:48.83
8 201 Cichra Filip Rynárec 2005 Žáci 9-10 2 00:16:23.94 00:03:51.78 00:08:11.97 00:07:56.93 00:07:56.93 00:08:27.01
9 208 Valenta Tadeáš Velosport Valenta Pelhřimov 2006 Žáci 9-10 2 00:16:27.43 00:03:55.27 00:08:13.71 00:07:58.44 00:07:58.44 00:08:28.98
10 222 Vítů Václav Studnice 2006 Žáci 9-10 2 00:17:10.10 00:04:37.94 00:08:35.05 00:08:32.50 00:08:37.59 00:08:32.50
11 209 Drbal Robert Rynárec 2005 Žáci 9-10 2 00:17:13.96 00:04:41.80 00:08:36.98 00:08:15.93 00:08:15.93 00:08:58.03
12 215 Válek Jakub Kamenice nad Lipou 2006 Žáci 9-10 2 00:17:42.29 00:05:10.13 00:08:51.14 00:08:35.96 00:08:35.96 00:09:06.32
13 218 Jančička Filip Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:17:42.65 00:05:10.49 00:08:51.32 00:08:49.34 00:08:49.34 00:08:53.30
14 205 Výborný Vojtěch Pelhřimov 2006 Žáci 9-10 2 00:17:53.04 00:05:20.88 00:08:56.52 00:08:04.25 00:08:04.25 00:09:48.79
15 213 Zápařka Filip Équipe sans limites - Humpolec 2006 Žáci 9-10 2 00:18:06.53 00:05:34.37 00:09:03.26 00:08:34.89 00:08:34.89 00:09:31.64
16 219 Koukol Adam Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:18:51.26 00:06:19.10 00:09:25.63 00:08:55.13 00:08:55.13 00:09:56.13
17 204 Vaněček Aleš Pelhřimov 2006 Žáci 9-10 2 00:20:23.64 00:07:51.48 00:10:11.82 00:09:39.57 00:09:39.57 00:10:44.06
18 221 Vopálka Martin Rovná 2005 Žáci 9-10 1 00:15:17.12 00:09:15.45 00:15:17.12 00:15:17.12 00:15:17.12 00:00:00.00
19 216 Váchová Radka Humpolec 2006 Žáci 9-10 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Žákyně 9-10 (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 207 Poleščuková Anna Zajíčkov 2005 Žákyně 9-10 2 00:15:42.46 00:00:00.00 00:07:51.23 00:07:25.48 00:07:25.48 00:08:16.97
2 200 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 Žákyně 9-10 2 00:20:29.15 00:04:46.69 00:10:14.57 00:09:40.15 00:09:40.15 00:10:49.00
3 206 Vaněčková Veronika Pelhřimov 2006 Žákyně 9-10 2 00:22:33.54 00:06:51.07 00:11:16.77 00:10:39.98 00:10:39.98 00:11:53.55
4 217 Kaňová Alžběta Humpolec 2006 Žákyně 9-10 2 00:23:05.22 00:07:22.76 00:11:32.61 00:10:57.53 00:10:57.53 00:12:07.69

 

Mladší žáci (M11) (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 128 Poleščuk Robert Zajíčkov 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:21:09.52 00:00:00.00 00:07:03.17 00:06:35.41 00:06:35.41 00:07:10.59 00:07:23.51
2 138 Vítů Michal ZŠ Telč 2003 Mladší žáci (M11) 3 00:21:48.78 00:00:39.25 00:07:16.26 00:06:42.72 00:06:42.72 00:07:39.50 00:07:26.54
3 135 Vilímek Štěpán Horní Cerekev 2003 Mladší žáci (M11) 3 00:24:13.78 00:03:04.26 00:08:04.59 00:07:05.30 00:07:05.30 00:08:08.61 00:08:59.86
4 129 Vokůrka Jan Mutyněves 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:24:31.86 00:03:22.34 00:08:10.62 00:07:15.03 00:07:15.03 00:08:32.33 00:08:44.48
5 132 Krejčí Karel Pelhřimov 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:25:34.82 00:04:25.29 00:08:31.60 00:07:21.23 00:07:21.23 00:08:36.95 00:09:36.63
6 134 Vácha Josef Humpolec 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:28:49.43 00:07:39.91 00:09:36.47 00:09:26.35 00:09:37.31 00:09:26.35 00:09:45.76

 

Mladší žákyně (Ž11) (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 136 Němcová Michaela Cyklo Bendl Club 2003 Mladší žákyně (Ž11) 3 00:22:05.91 00:00:00.00 00:07:21.97 00:06:39.90 00:06:39.90 00:07:32.52 00:07:53.48
2 137 Moláková Barbora Okřešice 2004 Mladší žákyně (Ž11) 3 00:22:54.33 00:00:48.42 00:07:38.11 00:06:57.10 00:06:57.10 00:07:53.93 00:08:03.29
3 133 Nápravníková Nela Čížkov 2004 Mladší žákyně (Ž11) 3 00:22:56.36 00:00:50.45 00:07:38.78 00:06:58.92 00:06:58.92 00:07:54.47 00:08:02.96
4 131 Pelíšková Natálie Uhříněves - Hájek 2004 Mladší žákyně (Ž11) 2 00:19:05.58 00:04:53.15 00:09:32.79 00:09:10.80 00:09:10.80 00:09:54.78 00:00:00.00
5 130 Pelíšková Simona Uhříněves - Hájek 2004 Mladší žákyně (Ž11) 1 00:10:38.57 00:03:58.66 00:10:38.57 00:10:38.57 00:10:38.57 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 2

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 220 Němec Erik Cyklo Bendl Club 2005 Žáci 9-10 2 00:12:32.15 00:00:00.00 00:06:16.07 00:06:01.66 00:06:01.66 00:06:30.49
2 202 Jelínek Tomáš Cyklohobby Rynárec 2005 Žáci 9-10 2 00:14:02.41 00:01:30.25 00:07:01.20 00:06:50.69 00:06:50.69 00:07:11.72
3 203 Fiala Matěj Taekwondo Lacek Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:14:10.13 00:01:37.97 00:07:05.06 00:06:52.83 00:06:52.83 00:07:17.29
4 212 Krejčí Jan Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:15:12.13 00:02:39.97 00:07:36.06 00:07:23.24 00:07:23.24 00:07:48.89
5 210 Péč Michal Bořetín 2005 Žáci 9-10 2 00:15:37.70 00:03:05.54 00:07:48.85 00:07:35.94 00:07:35.94 00:08:01.76
6 207 Poleščuková Anna Zajíčkov 2005 Žákyně 9-10 2 00:15:42.46 00:03:10.30 00:07:51.23 00:07:25.48 00:07:25.48 00:08:16.97
7 214 Jelínek Adam Putimov 2005 Žáci 9-10 2 00:15:54.47 00:03:22.31 00:07:57.23 00:07:43.81 00:07:43.81 00:08:10.66
8 211 Trkola Lukáš Eurofoam-sport-team 2005 Žáci 9-10 2 00:15:57.02 00:03:24.86 00:07:58.51 00:07:48.83 00:08:08.18 00:07:48.83
9 201 Cichra Filip Rynárec 2005 Žáci 9-10 2 00:16:23.94 00:03:51.78 00:08:11.97 00:07:56.93 00:07:56.93 00:08:27.01
10 208 Valenta Tadeáš Velosport Valenta Pelhřimov 2006 Žáci 9-10 2 00:16:27.43 00:03:55.27 00:08:13.71 00:07:58.44 00:07:58.44 00:08:28.98
11 222 Vítů Václav Studnice 2006 Žáci 9-10 2 00:17:10.10 00:04:37.94 00:08:35.05 00:08:32.50 00:08:37.59 00:08:32.50
12 209 Drbal Robert Rynárec 2005 Žáci 9-10 2 00:17:13.96 00:04:41.80 00:08:36.98 00:08:15.93 00:08:15.93 00:08:58.03
13 215 Válek Jakub Kamenice nad Lipou 2006 Žáci 9-10 2 00:17:42.29 00:05:10.13 00:08:51.14 00:08:35.96 00:08:35.96 00:09:06.32
14 218 Jančička Filip Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:17:42.65 00:05:10.49 00:08:51.32 00:08:49.34 00:08:49.34 00:08:53.30
15 205 Výborný Vojtěch Pelhřimov 2006 Žáci 9-10 2 00:17:53.04 00:05:20.88 00:08:56.52 00:08:04.25 00:08:04.25 00:09:48.79
16 213 Zápařka Filip Équipe sans limites - Humpolec 2006 Žáci 9-10 2 00:18:06.53 00:05:34.37 00:09:03.26 00:08:34.89 00:08:34.89 00:09:31.64
17 219 Koukol Adam Pelhřimov 2005 Žáci 9-10 2 00:18:51.26 00:06:19.10 00:09:25.63 00:08:55.13 00:08:55.13 00:09:56.13
18 204 Vaněček Aleš Pelhřimov 2006 Žáci 9-10 2 00:20:23.64 00:07:51.48 00:10:11.82 00:09:39.57 00:09:39.57 00:10:44.06
19 200 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 Žákyně 9-10 2 00:20:29.15 00:07:56.99 00:10:14.57 00:09:40.15 00:09:40.15 00:10:49.00
20 206 Vaněčková Veronika Pelhřimov 2006 Žákyně 9-10 2 00:22:33.54 00:10:01.38 00:11:16.77 00:10:39.98 00:10:39.98 00:11:53.55
21 217 Kaňová Alžběta Humpolec 2006 Žákyně 9-10 2 00:23:05.22 00:10:33.06 00:11:32.61 00:10:57.53 00:10:57.53 00:12:07.69
22 221 Vopálka Martin Rovná 2005 Žáci 9-10 1 00:15:17.12 00:09:15.45 00:15:17.12 00:15:17.12 00:15:17.12 00:00:00.00
23 216 Váchová Radka Humpolec 2006 Žáci 9-10 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 128 Poleščuk Robert Zajíčkov 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:21:09.52 00:00:00.00 00:07:03.17 00:06:35.41 00:06:35.41 00:07:10.59 00:07:23.51
2 138 Vítů Michal ZŠ Telč 2003 Mladší žáci (M11) 3 00:21:48.78 00:00:39.25 00:07:16.26 00:06:42.72 00:06:42.72 00:07:39.50 00:07:26.54
3 136 Němcová Michaela Cyklo Bendl Club 2003 Mladší žákyně (Ž11) 3 00:22:05.91 00:00:56.39 00:07:21.97 00:06:39.90 00:06:39.90 00:07:32.52 00:07:53.48
4 137 Moláková Barbora Okřešice 2004 Mladší žákyně (Ž11) 3 00:22:54.33 00:01:44.81 00:07:38.11 00:06:57.10 00:06:57.10 00:07:53.93 00:08:03.29
5 133 Nápravníková Nela Čížkov 2004 Mladší žákyně (Ž11) 3 00:22:56.36 00:01:46.84 00:07:38.78 00:06:58.92 00:06:58.92 00:07:54.47 00:08:02.96
6 135 Vilímek Štěpán Horní Cerekev 2003 Mladší žáci (M11) 3 00:24:13.78 00:03:04.26 00:08:04.59 00:07:05.30 00:07:05.30 00:08:08.61 00:08:59.86
7 129 Vokůrka Jan Mutyněves 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:24:31.86 00:03:22.34 00:08:10.62 00:07:15.03 00:07:15.03 00:08:32.33 00:08:44.48
8 132 Krejčí Karel Pelhřimov 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:25:34.82 00:04:25.29 00:08:31.60 00:07:21.23 00:07:21.23 00:08:36.95 00:09:36.63
9 134 Vácha Josef Humpolec 2004 Mladší žáci (M11) 3 00:28:49.43 00:07:39.91 00:09:36.47 00:09:26.35 00:09:37.31 00:09:26.35 00:09:45.76
10 131 Pelíšková Natálie Uhříněves - Hájek 2004 Mladší žákyně (Ž11) 2 00:19:05.58 00:05:19.58 00:09:32.79 00:09:10.80 00:09:10.80 00:09:54.78 00:00:00.00
11 130 Pelíšková Simona Uhříněves - Hájek 2004 Mladší žákyně (Ž11) 1 00:10:38.57 00:04:03.16 00:10:38.57 00:10:38.57 00:10:38.57 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
-1 131 Pelíšková Natálie Uhříněves - Hájek 2004 Mladší žákyně (Ž11) 2 00:19:05.58 00:06:33.42 00:09:32.79 00:09:10.80 00:09:10.80 00:09:54.78 00:00:00.00
-2 130 Pelíšková Simona Uhříněves - Hájek 2004 Mladší žákyně (Ž11) 1 00:10:38.57 00:04:36.90 00:10:38.57 00:10:38.57 00:10:38.57 00:00:00.00 00:00:00.00
-1 221 Vopálka Martin Rovná 2005 Žáci 9-10 1 00:15:17.12 00:09:15.45 00:15:17.12 00:15:17.12 00:15:17.12 00:00:00.00 00:00:00.00
-2 216 Váchová Radka Humpolec 2006 Žáci 9-10 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00