Start v 10:30 19.09.2015 (start závodu 10:30)

 

Nejmladší žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 446 Čakovský Martin Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:07:20.32 00:00:00.00 00:02:26.77 00:02:05.68 00:02:05.68 00:02:34.40 00:02:40.22
2 445 Pelíšek Adam Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:07:49.76 00:00:29.44 00:02:36.58 00:02:25.74 00:02:25.74 00:02:42.48 00:02:41.52
3 449 Kotačka Robin Galaxy Bike Tálín 2008 Nejmladší žáci 3 00:07:57.04 00:00:36.71 00:02:39.01 00:02:08.61 00:02:08.61 00:02:53.21 00:02:55.20
4 448 Zápařka David Équipe Sans Limites - Humpolec 2008 Nejmladší žáci 3 00:08:01.59 00:00:41.27 00:02:40.53 00:02:32.64 00:02:32.64 00:02:42.50 00:02:46.43
5 450 Nápravník Bohumil Čížkov 2008 Nejmladší žáci 3 00:08:10.64 00:00:50.32 00:02:43.54 00:02:24.52 00:02:24.52 00:02:54.83 00:02:51.28
6 441 Straka Max Vokov 2008 Nejmladší žáci 3 00:08:36.91 00:01:16.59 00:02:52.30 00:02:34.69 00:02:34.69 00:02:59.94 00:03:02.27
7 452 Tománek Jan Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:08:52.64 00:01:32.32 00:02:57.54 00:02:40.30 00:02:40.30 00:03:07.41 00:03:04.92
8 451 Hamrle Jindřich Dolní Břežany 2008 Nejmladší žáci 3 00:09:00.28 00:01:39.96 00:03:00.09 00:02:44.03 00:02:44.03 00:03:04.35 00:03:11.89
9 442 Váňa Tomáš Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:09:00.80 00:01:40.48 00:03:00.26 00:02:36.35 00:02:36.35 00:03:06.06 00:03:18.38

 

Nejmladší žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 444 Koutková Aneta Štoky 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:02.96 00:00:00.00 00:02:40.98 00:02:38.39 00:02:38.39 00:02:42.66 00:02:41.90
2 447 Krejčí Magdalena Pelhřimov 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:12.94 00:00:09.97 00:02:44.31 00:02:22.05 00:02:22.05 00:02:53.59 00:02:57.30
3 440 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:48.58 00:00:45.61 00:02:56.19 00:02:27.55 00:02:27.55 00:03:09.22 00:03:11.80
4 453 Šebístková Karolína Sheba Team Pelhřimov 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:50.85 00:00:47.88 00:02:56.95 00:02:30.75 00:02:30.75 00:03:14.58 00:03:05.50
5 443 Poleščuková Kateřina Zajíčkov 2008 Nejmladší žákyně 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 446 Čakovský Martin Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:07:20.32 00:00:00.00 00:02:26.77 00:02:05.68 00:02:05.68 00:02:34.40 00:02:40.22
2 445 Pelíšek Adam Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:07:49.76 00:00:29.44 00:02:36.58 00:02:25.74 00:02:25.74 00:02:42.48 00:02:41.52
3 449 Kotačka Robin Galaxy Bike Tálín 2008 Nejmladší žáci 3 00:07:57.04 00:00:36.71 00:02:39.01 00:02:08.61 00:02:08.61 00:02:53.21 00:02:55.20
4 448 Zápařka David Équipe Sans Limites - Humpolec 2008 Nejmladší žáci 3 00:08:01.59 00:00:41.27 00:02:40.53 00:02:32.64 00:02:32.64 00:02:42.50 00:02:46.43
5 444 Koutková Aneta Štoky 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:02.96 00:00:42.64 00:02:40.98 00:02:38.39 00:02:38.39 00:02:42.66 00:02:41.90
6 450 Nápravník Bohumil Čížkov 2008 Nejmladší žáci 3 00:08:10.64 00:00:50.32 00:02:43.54 00:02:24.52 00:02:24.52 00:02:54.83 00:02:51.28
7 447 Krejčí Magdalena Pelhřimov 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:12.94 00:00:52.62 00:02:44.31 00:02:22.05 00:02:22.05 00:02:53.59 00:02:57.30
8 441 Straka Max Vokov 2008 Nejmladší žáci 3 00:08:36.91 00:01:16.59 00:02:52.30 00:02:34.69 00:02:34.69 00:02:59.94 00:03:02.27
9 440 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:48.58 00:01:28.26 00:02:56.19 00:02:27.55 00:02:27.55 00:03:09.22 00:03:11.80
10 453 Šebístková Karolína Sheba Team Pelhřimov 2008 Nejmladší žákyně 3 00:08:50.85 00:01:30.53 00:02:56.95 00:02:30.75 00:02:30.75 00:03:14.58 00:03:05.50
11 452 Tománek Jan Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:08:52.64 00:01:32.32 00:02:57.54 00:02:40.30 00:02:40.30 00:03:07.41 00:03:04.92
12 451 Hamrle Jindřich Dolní Břežany 2008 Nejmladší žáci 3 00:09:00.28 00:01:39.96 00:03:00.09 00:02:44.03 00:02:44.03 00:03:04.35 00:03:11.89
13 442 Váňa Tomáš Rynárec 2007 Nejmladší žáci 3 00:09:00.80 00:01:40.48 00:03:00.26 00:02:36.35 00:02:36.35 00:03:06.06 00:03:18.38
14 443 Poleščuková Kateřina Zajíčkov 2008 Nejmladší žákyně 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
-3 443 Poleščuková Kateřina Zajíčkov 2008 Nejmladší žákyně 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00