Potěr 19.09.2015 (start závodu 9:59)

 

Potěr kluci (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 53 Šalanda Adam Patry cycling team Třešť 2010 Potěr kluci 2 00:04:57.85 00:00:00.00 00:02:28.92 00:02:25.43 00:02:25.43 00:02:32.42
2 52 Jelínek Viktor Cyklohobby Rynárec 2010 Potěr kluci 2 00:05:24.16 00:00:26.30 00:02:42.08 00:02:35.61 00:02:35.61 00:02:48.54
3 57 Trkola Luboš Počátky 2009 Potěr kluci 2 00:05:31.09 00:00:33.24 00:02:45.54 00:02:37.00 00:02:37.00 00:02:54.09
4 65 Tománek Vojtěch Rynárec 2009 Potěr kluci 2 00:06:32.61 00:01:34.75 00:03:16.30 00:03:11.90 00:03:11.90 00:03:20.70
5 59 Lašťovička Prokop Rynárec 2009 Potěr kluci 2 00:06:40.81 00:01:42.96 00:03:20.40 00:03:08.48 00:03:08.48 00:03:32.33
6 64 Bulant Matěj Rynárec 2010 Potěr kluci 2 00:06:41.52 00:01:43.66 00:03:20.76 00:03:13.15 00:03:13.15 00:03:28.36
7 68 Pokorný Vít Vokov 2010 Potěr kluci 2 00:06:48.36 00:01:50.50 00:03:24.18 00:03:23.98 00:03:24.37 00:03:23.98
8 54 Straka Vojtěch Vokov 2011 Potěr kluci 2 00:07:18.37 00:02:20.51 00:03:39.18 00:03:33.27 00:03:45.10 00:03:33.27
9 51 Novák Adam Cyklohobby Rynárec 2011 Potěr kluci 2 00:07:21.43 00:02:23.58 00:03:40.71 00:03:33.78 00:03:47.64 00:03:33.78
10 61 Pelíšek Vít Rynárec 2010 Potěr kluci 2 00:09:07.08 00:04:09.22 00:04:33.54 00:04:29.07 00:04:29.07 00:04:38.00
11 66 Štěpánek Jan Uniqa Jihlava 2010 Potěr kluci 1 00:03:44.14 00:01:18.71 00:03:44.14 00:03:44.14 00:03:44.14 00:00:00.00
12 62 Péč Martin Bořetín 2009 Potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Potěr holky (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 58 Výborná Adélka Pelhřimov 2010 Potěr holky 2 00:05:41.65 00:00:00.00 00:02:50.82 00:02:42.91 00:02:42.91 00:02:58.73
2 55 Plášilová Lucie Rynárec 2009 Potěr holky 2 00:06:05.55 00:00:23.90 00:03:02.77 00:02:58.61 00:03:06.93 00:02:58.61
3 63 Trkolová Zuzana Počátky 2010 Potěr holky 2 00:06:12.49 00:00:30.84 00:03:06.24 00:03:02.60 00:03:09.89 00:03:02.60
4 56 Trkolová Eliška Počátky 2011 Potěr holky 2 00:09:03.10 00:03:21.45 00:04:31.55 00:04:18.08 00:04:45.01 00:04:18.08
5 67 Šebístková Tereza SHEBA TEAM 2012 Potěr holky 2 00:11:11.18 00:05:29.52 00:05:35.59 00:05:26.38 00:05:44.79 00:05:26.38
6 60 Stříbrná Adriana Kladno 2009 Potěr holky 1 00:06:15.01 00:03:32.09 00:06:15.01 00:06:15.01 00:06:15.01 00:00:00.00
7 69 Pokorná Michaela Vokov 2012 Potěr holky 1 00:07:32.83 00:04:49.91 00:07:32.83 00:07:32.83 00:07:32.83 00:00:00.00

 

Počet kol: 2

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 53 Šalanda Adam Patry cycling team Třešť 2010 Potěr kluci 2 00:04:57.85 00:00:00.00 00:02:28.92 00:02:25.43 00:02:25.43 00:02:32.42
2 52 Jelínek Viktor Cyklohobby Rynárec 2010 Potěr kluci 2 00:05:24.16 00:00:26.30 00:02:42.08 00:02:35.61 00:02:35.61 00:02:48.54
3 57 Trkola Luboš Počátky 2009 Potěr kluci 2 00:05:31.09 00:00:33.24 00:02:45.54 00:02:37.00 00:02:37.00 00:02:54.09
4 58 Výborná Adélka Pelhřimov 2010 Potěr holky 2 00:05:41.65 00:00:43.79 00:02:50.82 00:02:42.91 00:02:42.91 00:02:58.73
5 55 Plášilová Lucie Rynárec 2009 Potěr holky 2 00:06:05.55 00:01:07.69 00:03:02.77 00:02:58.61 00:03:06.93 00:02:58.61
6 63 Trkolová Zuzana Počátky 2010 Potěr holky 2 00:06:12.49 00:01:14.64 00:03:06.24 00:03:02.60 00:03:09.89 00:03:02.60
7 65 Tománek Vojtěch Rynárec 2009 Potěr kluci 2 00:06:32.61 00:01:34.75 00:03:16.30 00:03:11.90 00:03:11.90 00:03:20.70
8 59 Lašťovička Prokop Rynárec 2009 Potěr kluci 2 00:06:40.81 00:01:42.96 00:03:20.40 00:03:08.48 00:03:08.48 00:03:32.33
9 64 Bulant Matěj Rynárec 2010 Potěr kluci 2 00:06:41.52 00:01:43.66 00:03:20.76 00:03:13.15 00:03:13.15 00:03:28.36
10 68 Pokorný Vít Vokov 2010 Potěr kluci 2 00:06:48.36 00:01:50.50 00:03:24.18 00:03:23.98 00:03:24.37 00:03:23.98
11 54 Straka Vojtěch Vokov 2011 Potěr kluci 2 00:07:18.37 00:02:20.51 00:03:39.18 00:03:33.27 00:03:45.10 00:03:33.27
12 51 Novák Adam Cyklohobby Rynárec 2011 Potěr kluci 2 00:07:21.43 00:02:23.58 00:03:40.71 00:03:33.78 00:03:47.64 00:03:33.78
13 56 Trkolová Eliška Počátky 2011 Potěr holky 2 00:09:03.10 00:04:05.24 00:04:31.55 00:04:18.08 00:04:45.01 00:04:18.08
14 61 Pelíšek Vít Rynárec 2010 Potěr kluci 2 00:09:07.08 00:04:09.22 00:04:33.54 00:04:29.07 00:04:29.07 00:04:38.00
15 67 Šebístková Tereza SHEBA TEAM 2012 Potěr holky 2 00:11:11.18 00:06:13.32 00:05:35.59 00:05:26.38 00:05:44.79 00:05:26.38
16 66 Štěpánek Jan Uniqa Jihlava 2010 Potěr kluci 1 00:03:44.14 00:01:18.71 00:03:44.14 00:03:44.14 00:03:44.14 00:00:00.00
17 60 Stříbrná Adriana Kladno 2009 Potěr holky 1 00:06:15.01 00:03:49.58 00:06:15.01 00:06:15.01 00:06:15.01 00:00:00.00
18 69 Pokorná Michaela Vokov 2012 Potěr holky 1 00:07:32.83 00:05:07.40 00:07:32.83 00:07:32.83 00:07:32.83 00:00:00.00
19 62 Péč Martin Bořetín 2009 Potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
-1 60 Stříbrná Adriana Kladno 2009 Potěr holky 1 00:06:15.01 00:03:49.58 00:06:15.01 00:06:15.01 00:06:15.01 00:00:00.00
-1 69 Pokorná Michaela Vokov 2012 Potěr holky 1 00:07:32.83 00:05:07.40 00:07:32.83 00:07:32.83 00:07:32.83 00:00:00.00
-1 66 Štěpánek Jan Uniqa Jihlava 2010 Potěr kluci 1 00:03:44.14 00:01:18.71 00:03:44.14 00:03:44.14 00:03:44.14 00:00:00.00
-2 62 Péč Martin Bořetín 2009 Potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00