start 15:00 17.09.2016 (start závodu 15:00)

 

muži elite (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 16 Minka Jakub Symbio+ Cannondale 1994 muži elite 5 01:01:34.86 00:00:00.00 00:12:18.97 00:11:35.60 00:11:35.60 00:12:37.71 00:12:29.86 00:12:21.02 00:12:30.65
2 9 Kadlec Jakub Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team 1997 muži elite 5 01:02:11.71 00:00:36.85 00:12:26.34 00:11:58.76 00:11:58.76 00:12:37.33 00:12:34.57 00:12:23.54 00:12:37.49
3 15 Andrle David Symbio+ Cannondale 1991 muži elite 5 01:02:34.86 00:00:59.99 00:12:30.97 00:11:40.69 00:11:40.69 00:12:33.59 00:12:30.00 00:12:50.81 00:12:59.73
4 3 Mikolášek Jan Velosport Valenta Scott Team 1993 muži elite 5 01:03:25.79 00:01:50.92 00:12:41.15 00:12:02.14 00:12:02.14 00:12:34.97 00:12:44.05 00:13:08.24 00:12:56.37
5 5 Pavlík Václav CK RBB Invest J.H. 1994 muži elite 5 01:03:45.42 00:02:10.55 00:12:45.08 00:12:03.73 00:12:03.73 00:12:47.62 00:12:55.05 00:12:58.59 00:13:00.41
6 18 Papež Vít Symbio+ Cannondale 1996 muži elite 5 01:04:33.89 00:02:59.02 00:12:54.77 00:12:22.25 00:12:22.25 00:13:21.08 00:12:47.48 00:12:58.50 00:13:04.56
7 11 Poslušný Tomáš Horní Cerekev 1990 muži elite 5 01:05:38.01 00:04:03.14 00:13:07.60 00:12:29.72 00:12:29.72 00:13:14.52 00:13:39.83 00:13:17.62 00:12:56.29
8 12 Moravec Karel Author Master 1996 muži elite 5 01:05:40.87 00:04:06.01 00:13:08.17 00:12:21.12 00:12:21.12 00:13:03.35 00:13:25.21 00:13:19.55 00:13:31.62
9 7 Vítů Šimon Uniqa Jihlava 1997 muži elite 5 01:05:44.72 00:04:09.85 00:13:08.94 00:12:34.08 00:12:34.08 00:13:27.10 00:13:21.91 00:13:17.43 00:13:04.17
10 4 Pechek Jan Kola Bakus 1994 muži elite 5 01:06:12.93 00:04:38.06 00:13:14.58 00:13:02.59 00:13:03.83 00:13:28.94 00:13:21.25 00:13:16.30 00:13:02.59
11 17 Veselý Tomáš Uniqa Jihlava 1989 muži elite 5 01:06:33.06 00:04:58.20 00:13:18.61 00:12:39.36 00:12:39.36 00:13:28.18 00:13:40.24 00:13:24.83 00:13:20.42
12 14 Partl Ondřej Uniqa Jihlava 1995 muži elite 5 01:07:20.25 00:05:45.38 00:13:28.05 00:12:48.13 00:12:48.13 00:13:33.95 00:13:24.63 00:13:37.24 00:13:56.28
13 2 Fuk Pavel Velosport Valenta Scott Team 1997 muži elite 5 01:08:30.59 00:06:55.73 00:13:42.11 00:13:02.92 00:13:02.92 00:13:38.28 00:13:16.95 00:14:08.73 00:14:23.70
14 8 Marek Josef Velosport Valenta Scott Team 1995 muži elite 5 01:10:25.70 00:08:50.83 00:14:05.14 00:13:18.92 00:13:18.92 00:13:46.62 00:14:20.81 00:13:55.62 00:15:03.71
15 21 Dvořák Jakub SK Rover Praha 1993 muži elite 5 01:12:48.66 00:11:13.79 00:14:33.73 00:14:00.92 00:14:00.92 00:14:48.76 00:14:40.11 00:14:50.46 00:14:28.39
16 13 Krejčí Michal JH Cycling 1987 muži elite 5 01:14:42.58 00:13:07.71 00:14:56.51 00:14:23.17 00:14:23.17 00:15:14.62 00:15:06.97 00:15:03.75 00:14:54.06
17 10 Heřmánek Jan JH Cycling 1996 muži elite 5 01:15:24.30 00:13:49.43 00:15:04.86 00:14:37.05 00:14:37.05 00:14:44.80 00:15:23.76 00:15:04.79 00:15:33.89
18 22 Prášil David Dráchov 1989 muži elite 5 01:15:35.78 00:14:00.91 00:15:07.15 00:14:59.66 00:15:11.70 00:15:01.48 00:15:08.93 00:15:13.98 00:14:59.66
19 20 Procházka Jan Cyklo Třeštice 1993 muži elite 5 01:29:23.43 00:27:48.57 00:17:52.68 00:16:21.46 00:16:21.46 00:17:33.00 00:17:23.23 00:19:59.02 00:18:06.71
20 19 Váňa Radek Hybrálec 1988 muži elite 5 01:36:28.70 00:34:53.83 00:19:17.74 00:17:39.59 00:17:39.59 00:18:21.56 00:18:45.59 00:19:27.03 00:22:14.90
21 6 Vítů Josef Eurofoam Sport Team 1995 muži elite 1 00:13:22.69 00:01:47.09 00:13:22.69 00:13:22.69 00:13:22.69 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

muži expert (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 112 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 muži expert 5 01:02:10.56 00:00:00.00 00:12:26.11 00:11:56.25 00:11:56.25 00:12:42.24 00:12:34.69 00:12:23.59 00:12:33.77
2 111 Stuna Tomáš BB Cyklosport Superior 1985 muži expert 5 01:03:09.70 00:00:59.13 00:12:37.94 00:12:10.15 00:12:10.15 00:12:45.28 00:12:47.07 00:12:44.86 00:12:42.32
3 107 Bartoň Pavel Eurofoam Sport Team 1978 muži expert 5 01:04:16.48 00:02:05.91 00:12:51.29 00:12:16.94 00:12:16.94 00:12:51.97 00:12:59.17 00:13:00.38 00:13:08.00
4 106 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 muži expert 5 01:06:28.60 00:04:18.03 00:13:17.72 00:13:01.57 00:13:01.57 00:13:30.07 00:13:21.14 00:13:16.60 00:13:19.20
5 104 Izdný Zdeněk Uniqa Jihlava 1980 muži expert 5 01:06:35.14 00:04:24.58 00:13:19.02 00:12:46.06 00:12:46.06 00:13:32.68 00:13:37.96 00:13:26.39 00:13:12.03
6 105 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 muži expert 5 01:08:32.33 00:06:21.76 00:13:42.46 00:13:14.88 00:13:14.88 00:13:37.92 00:13:36.85 00:13:50.58 00:14:12.08
7 102 Tomandl Pavel Penguin Team 1977 muži expert 5 01:12:58.33 00:10:47.76 00:14:35.66 00:14:27.17 00:14:33.05 00:14:29.30 00:14:39.40 00:14:49.39 00:14:27.17
8 110 Nevoral Petr Kamenice nad Lipou 1986 muži expert 5 01:13:51.58 00:11:41.02 00:14:46.31 00:14:14.62 00:14:14.62 00:14:40.62 00:14:42.09 00:15:07.41 00:15:06.82
9 100 Hric Pavel Velosport Valenta Scott Team 1977 muži expert 5 01:14:09.82 00:11:59.25 00:14:49.96 00:13:51.69 00:13:51.69 00:14:43.90 00:14:47.26 00:15:28.18 00:15:18.77
10 108 Ságner Martin Mbikes.cz 1981 muži expert 5 01:14:23.32 00:12:12.75 00:14:52.66 00:13:46.16 00:13:46.16 00:15:13.10 00:15:10.78 00:15:13.33 00:14:59.94
11 109 Nevoral Jiří Dřevěný Požerák 1983 muži expert 5 01:15:13.79 00:13:03.22 00:15:02.75 00:14:36.09 00:14:36.09 00:15:17.60 00:15:04.54 00:15:08.26 00:15:07.27
12 113 Hejsek Zbyněk Amcykl Humpolec 1984 muži expert 5 01:19:00.50 00:16:49.93 00:15:48.10 00:14:53.81 00:14:53.81 00:15:40.88 00:15:51.85 00:15:55.74 00:16:38.19
13 103 Pleticha Karel Č. Budějovice 1978 muži expert 5 01:26:39.50 00:24:28.93 00:17:19.90 00:16:05.92 00:16:05.92 00:17:21.26 00:17:08.92 00:17:10.92 00:18:52.46
14 114 Votápek Petr Kamenice nad Labem 1980 muži expert 5 01:26:40.00 00:24:29.43 00:17:20.00 00:16:12.67 00:16:12.67 00:17:20.67 00:17:13.58 00:17:18.70 00:18:34.36
15 101 Ptáček Robert Jihlava 1979 muži expert 1 00:17:51.60 00:05:55.35 00:17:51.60 00:17:51.60 00:17:51.60 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

junioři (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 202 Velíšek Petr Čistý sport 1999 junioři 4 00:53:34.49 00:00:00.00 00:13:23.62 00:13:10.74 00:13:21.02 00:13:13.65 00:13:10.74 00:13:49.07
2 208 Luňáček Jakub Uniqa Jihlava 1998 junioři 4 00:55:10.52 00:01:36.02 00:13:47.63 00:13:39.56 00:13:39.88 00:13:39.56 00:13:40.38 00:14:10.68
3 204 Marek Jan Velosport Valenta Scott Team 1999 junioři 4 00:56:04.66 00:02:30.17 00:14:01.16 00:13:47.18 00:13:55.91 00:14:09.79 00:14:11.78 00:13:47.18
4 201 Holub Jan Symbio+ Cannondale 1998 junioři 4 00:56:14.21 00:02:39.71 00:14:03.55 00:13:41.33 00:13:41.33 00:13:46.15 00:14:00.43 00:14:46.29
5 206 Kukla Josef Velosport Valenta Scott Team 1998 junioři 4 00:56:29.12 00:02:54.62 00:14:07.28 00:13:49.61 00:13:49.61 00:14:17.19 00:14:07.28 00:14:15.02
6 203 Vítů Jakub Eurofoam Sport Team 1999 junioři 4 00:59:12.04 00:05:37.54 00:14:48.01 00:14:03.52 00:14:03.52 00:14:08.13 00:14:22.92 00:16:37.46
7 207 Andrle Vilém Velosport Valenta Scott Team 1998 junioři 4 01:06:49.43 00:13:14.93 00:16:42.35 00:16:03.35 00:16:35.59 00:16:03.35 00:16:30.53 00:17:39.94
8 205 Aldorf Ondřej Pelhřimov 1998 junioři 4 01:07:42.76 00:14:08.26 00:16:55.69 00:16:19.99 00:16:19.99 00:16:27.52 00:17:01.22 00:17:54.01
9 200 Hrnčíř Filip Černovice 1998 junioři 4 01:14:26.75 00:20:52.25 00:18:36.68 00:17:40.88 00:17:40.88 00:18:19.51 00:18:51.01 00:19:35.35

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 202 Velíšek Petr Čistý sport 1999 junioři 4 00:53:34.49 00:00:00.00 00:13:23.62 00:13:10.74 00:13:21.02 00:13:13.65 00:13:10.74 00:13:49.07
2 208 Luňáček Jakub Uniqa Jihlava 1998 junioři 4 00:55:10.52 00:01:36.02 00:13:47.63 00:13:39.56 00:13:39.88 00:13:39.56 00:13:40.38 00:14:10.68
3 204 Marek Jan Velosport Valenta Scott Team 1999 junioři 4 00:56:04.66 00:02:30.17 00:14:01.16 00:13:47.18 00:13:55.91 00:14:09.79 00:14:11.78 00:13:47.18
4 201 Holub Jan Symbio+ Cannondale 1998 junioři 4 00:56:14.21 00:02:39.71 00:14:03.55 00:13:41.33 00:13:41.33 00:13:46.15 00:14:00.43 00:14:46.29
5 206 Kukla Josef Velosport Valenta Scott Team 1998 junioři 4 00:56:29.12 00:02:54.62 00:14:07.28 00:13:49.61 00:13:49.61 00:14:17.19 00:14:07.28 00:14:15.02
6 203 Vítů Jakub Eurofoam Sport Team 1999 junioři 4 00:59:12.04 00:05:37.54 00:14:48.01 00:14:03.52 00:14:03.52 00:14:08.13 00:14:22.92 00:16:37.46
7 207 Andrle Vilém Velosport Valenta Scott Team 1998 junioři 4 01:06:49.43 00:13:14.93 00:16:42.35 00:16:03.35 00:16:35.59 00:16:03.35 00:16:30.53 00:17:39.94
8 205 Aldorf Ondřej Pelhřimov 1998 junioři 4 01:07:42.76 00:14:08.26 00:16:55.69 00:16:19.99 00:16:19.99 00:16:27.52 00:17:01.22 00:17:54.01
9 200 Hrnčíř Filip Černovice 1998 junioři 4 01:14:26.75 00:20:52.25 00:18:36.68 00:17:40.88 00:17:40.88 00:18:19.51 00:18:51.01 00:19:35.35

 

Počet kol: 5

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 16 Minka Jakub Symbio+ Cannondale 1994 muži elite 5 01:01:34.86 00:00:00.00 00:12:18.97 00:11:35.60 00:11:35.60 00:12:37.71 00:12:29.86 00:12:21.02 00:12:30.65
2 112 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 muži expert 5 01:02:10.56 00:00:35.70 00:12:26.11 00:11:56.25 00:11:56.25 00:12:42.24 00:12:34.69 00:12:23.59 00:12:33.77
3 9 Kadlec Jakub Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team 1997 muži elite 5 01:02:11.71 00:00:36.85 00:12:26.34 00:11:58.76 00:11:58.76 00:12:37.33 00:12:34.57 00:12:23.54 00:12:37.49
4 15 Andrle David Symbio+ Cannondale 1991 muži elite 5 01:02:34.86 00:00:59.99 00:12:30.97 00:11:40.69 00:11:40.69 00:12:33.59 00:12:30.00 00:12:50.81 00:12:59.73
5 111 Stuna Tomáš BB Cyklosport Superior 1985 muži expert 5 01:03:09.70 00:01:34.84 00:12:37.94 00:12:10.15 00:12:10.15 00:12:45.28 00:12:47.07 00:12:44.86 00:12:42.32
6 3 Mikolášek Jan Velosport Valenta Scott Team 1993 muži elite 5 01:03:25.79 00:01:50.92 00:12:41.15 00:12:02.14 00:12:02.14 00:12:34.97 00:12:44.05 00:13:08.24 00:12:56.37
7 5 Pavlík Václav CK RBB Invest J.H. 1994 muži elite 5 01:03:45.42 00:02:10.55 00:12:45.08 00:12:03.73 00:12:03.73 00:12:47.62 00:12:55.05 00:12:58.59 00:13:00.41
8 107 Bartoň Pavel Eurofoam Sport Team 1978 muži expert 5 01:04:16.48 00:02:41.62 00:12:51.29 00:12:16.94 00:12:16.94 00:12:51.97 00:12:59.17 00:13:00.38 00:13:08.00
9 18 Papež Vít Symbio+ Cannondale 1996 muži elite 5 01:04:33.89 00:02:59.02 00:12:54.77 00:12:22.25 00:12:22.25 00:13:21.08 00:12:47.48 00:12:58.50 00:13:04.56
10 11 Poslušný Tomáš Horní Cerekev 1990 muži elite 5 01:05:38.01 00:04:03.14 00:13:07.60 00:12:29.72 00:12:29.72 00:13:14.52 00:13:39.83 00:13:17.62 00:12:56.29
11 12 Moravec Karel Author Master 1996 muži elite 5 01:05:40.87 00:04:06.01 00:13:08.17 00:12:21.12 00:12:21.12 00:13:03.35 00:13:25.21 00:13:19.55 00:13:31.62
12 7 Vítů Šimon Uniqa Jihlava 1997 muži elite 5 01:05:44.72 00:04:09.85 00:13:08.94 00:12:34.08 00:12:34.08 00:13:27.10 00:13:21.91 00:13:17.43 00:13:04.17
13 4 Pechek Jan Kola Bakus 1994 muži elite 5 01:06:12.93 00:04:38.06 00:13:14.58 00:13:02.59 00:13:03.83 00:13:28.94 00:13:21.25 00:13:16.30 00:13:02.59
14 106 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 muži expert 5 01:06:28.60 00:04:53.74 00:13:17.72 00:13:01.57 00:13:01.57 00:13:30.07 00:13:21.14 00:13:16.60 00:13:19.20
15 17 Veselý Tomáš Uniqa Jihlava 1989 muži elite 5 01:06:33.06 00:04:58.20 00:13:18.61 00:12:39.36 00:12:39.36 00:13:28.18 00:13:40.24 00:13:24.83 00:13:20.42
16 104 Izdný Zdeněk Uniqa Jihlava 1980 muži expert 5 01:06:35.14 00:05:00.28 00:13:19.02 00:12:46.06 00:12:46.06 00:13:32.68 00:13:37.96 00:13:26.39 00:13:12.03
17 14 Partl Ondřej Uniqa Jihlava 1995 muži elite 5 01:07:20.25 00:05:45.38 00:13:28.05 00:12:48.13 00:12:48.13 00:13:33.95 00:13:24.63 00:13:37.24 00:13:56.28
18 2 Fuk Pavel Velosport Valenta Scott Team 1997 muži elite 5 01:08:30.59 00:06:55.73 00:13:42.11 00:13:02.92 00:13:02.92 00:13:38.28 00:13:16.95 00:14:08.73 00:14:23.70
19 105 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 muži expert 5 01:08:32.33 00:06:57.46 00:13:42.46 00:13:14.88 00:13:14.88 00:13:37.92 00:13:36.85 00:13:50.58 00:14:12.08
20 8 Marek Josef Velosport Valenta Scott Team 1995 muži elite 5 01:10:25.70 00:08:50.83 00:14:05.14 00:13:18.92 00:13:18.92 00:13:46.62 00:14:20.81 00:13:55.62 00:15:03.71
21 21 Dvořák Jakub SK Rover Praha 1993 muži elite 5 01:12:48.66 00:11:13.79 00:14:33.73 00:14:00.92 00:14:00.92 00:14:48.76 00:14:40.11 00:14:50.46 00:14:28.39
22 102 Tomandl Pavel Penguin Team 1977 muži expert 5 01:12:58.33 00:11:23.46 00:14:35.66 00:14:27.17 00:14:33.05 00:14:29.30 00:14:39.40 00:14:49.39 00:14:27.17
23 110 Nevoral Petr Kamenice nad Lipou 1986 muži expert 5 01:13:51.58 00:12:16.72 00:14:46.31 00:14:14.62 00:14:14.62 00:14:40.62 00:14:42.09 00:15:07.41 00:15:06.82
24 100 Hric Pavel Velosport Valenta Scott Team 1977 muži expert 5 01:14:09.82 00:12:34.96 00:14:49.96 00:13:51.69 00:13:51.69 00:14:43.90 00:14:47.26 00:15:28.18 00:15:18.77
25 108 Ságner Martin Mbikes.cz 1981 muži expert 5 01:14:23.32 00:12:48.46 00:14:52.66 00:13:46.16 00:13:46.16 00:15:13.10 00:15:10.78 00:15:13.33 00:14:59.94
26 13 Krejčí Michal JH Cycling 1987 muži elite 5 01:14:42.58 00:13:07.71 00:14:56.51 00:14:23.17 00:14:23.17 00:15:14.62 00:15:06.97 00:15:03.75 00:14:54.06
27 109 Nevoral Jiří Dřevěný Požerák 1983 muži expert 5 01:15:13.79 00:13:38.92 00:15:02.75 00:14:36.09 00:14:36.09 00:15:17.60 00:15:04.54 00:15:08.26 00:15:07.27
28 10 Heřmánek Jan JH Cycling 1996 muži elite 5 01:15:24.30 00:13:49.43 00:15:04.86 00:14:37.05 00:14:37.05 00:14:44.80 00:15:23.76 00:15:04.79 00:15:33.89
29 22 Prášil David Dráchov 1989 muži elite 5 01:15:35.78 00:14:00.91 00:15:07.15 00:14:59.66 00:15:11.70 00:15:01.48 00:15:08.93 00:15:13.98 00:14:59.66
30 113 Hejsek Zbyněk Amcykl Humpolec 1984 muži expert 5 01:19:00.50 00:17:25.64 00:15:48.10 00:14:53.81 00:14:53.81 00:15:40.88 00:15:51.85 00:15:55.74 00:16:38.19
31 103 Pleticha Karel Č. Budějovice 1978 muži expert 5 01:26:39.50 00:25:04.63 00:17:19.90 00:16:05.92 00:16:05.92 00:17:21.26 00:17:08.92 00:17:10.92 00:18:52.46
32 114 Votápek Petr Kamenice nad Labem 1980 muži expert 5 01:26:40.00 00:25:05.13 00:17:20.00 00:16:12.67 00:16:12.67 00:17:20.67 00:17:13.58 00:17:18.70 00:18:34.36
33 20 Procházka Jan Cyklo Třeštice 1993 muži elite 5 01:29:23.43 00:27:48.57 00:17:52.68 00:16:21.46 00:16:21.46 00:17:33.00 00:17:23.23 00:19:59.02 00:18:06.71
34 19 Váňa Radek Hybrálec 1988 muži elite 5 01:36:28.70 00:34:53.83 00:19:17.74 00:17:39.59 00:17:39.59 00:18:21.56 00:18:45.59 00:19:27.03 00:22:14.90
35 6 Vítů Josef Eurofoam Sport Team 1995 muži elite 1 00:13:22.69 00:01:47.09 00:13:22.69 00:13:22.69 00:13:22.69 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
36 101 Ptáček Robert Jihlava 1979 muži expert 1 00:17:51.60 00:06:16.00 00:17:51.60 00:17:51.60 00:17:51.60 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
-4 6 Vítů Josef Eurofoam Sport Team 1995 muži elite 1 00:13:22.69 00:01:47.09 00:13:22.69 00:13:22.69 00:13:22.69 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-4 101 Ptáček Robert Jihlava 1979 muži expert 1 00:17:51.60 00:06:16.00 00:17:51.60 00:17:51.60 00:17:51.60 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00