start 13:00 17.09.2016 (start závodu 13:03)

 

muži masters I (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 910 Němec Luboš Vokolek - Cycling Team 1976 muži masters I 4 00:52:03.14 00:00:00.00 00:13:00.78 00:12:18.46 00:12:18.46 00:13:09.14 00:13:01.88 00:13:33.64
2 912 Zavadil Libor Velo Dvořák 1975 muži masters I 4 00:52:18.64 00:00:15.50 00:13:04.66 00:12:16.24 00:12:16.24 00:13:09.94 00:13:04.19 00:13:48.27
3 902 Vopálenský Martin Velosport Valenta Scott Team 1975 muži masters I 4 00:53:23.36 00:01:20.22 00:13:20.84 00:12:26.53 00:12:26.53 00:13:22.91 00:13:39.01 00:13:54.90
4 901 Svoboda Pavel Vokolek - Cycling Team 1971 muži masters I 4 00:55:04.38 00:03:01.24 00:13:46.09 00:12:41.29 00:12:41.29 00:14:04.33 00:13:56.82 00:14:21.92
5 917 Lepič Martin Prodoli Racing Team 1968 muži masters I 4 00:55:47.25 00:03:44.11 00:13:56.81 00:13:08.89 00:13:08.89 00:13:56.17 00:13:56.76 00:14:45.42
6 916 Homolka Libor RBB Invest JH 1973 muži masters I 4 00:57:19.95 00:05:16.81 00:14:19.98 00:13:29.94 00:13:29.94 00:14:10.34 00:14:54.06 00:14:45.59
7 900 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 muži masters I 4 00:57:39.04 00:05:35.90 00:14:24.76 00:13:33.49 00:13:33.49 00:14:13.00 00:14:45.07 00:15:07.47
8 905 Bulant Jiří Velosport Valenta Scott Team 1976 muži masters I 4 00:58:03.16 00:06:00.02 00:14:30.79 00:13:39.02 00:13:39.02 00:14:33.50 00:15:00.91 00:14:49.71
9 904 Čejka Jiří Včelná 1971 muži masters I 4 00:58:49.64 00:06:46.50 00:14:42.41 00:13:27.59 00:13:27.59 00:14:20.11 00:14:44.77 00:16:17.15
10 913 Pexa Martin Kalas Č.Budějovice 1974 muži masters I 4 00:58:55.26 00:06:52.12 00:14:43.81 00:13:36.59 00:13:36.59 00:14:35.00 00:15:03.87 00:15:39.79
11 914 Míchal Miroslav Golčův Jeníkov 1974 muži masters I 4 01:00:16.73 00:08:13.59 00:15:04.18 00:13:56.18 00:13:56.18 00:15:02.45 00:15:41.02 00:15:37.07
12 909 Novák Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1976 muži masters I 4 01:01:23.01 00:09:19.86 00:15:20.75 00:14:20.43 00:14:20.43 00:15:24.77 00:15:39.20 00:15:58.58
13 903 Dostál Zdeněk Pelhřimov 1974 muži masters I 4 01:07:32.56 00:15:29.42 00:16:53.14 00:15:49.13 00:15:49.13 00:16:43.15 00:17:19.33 00:17:40.94
14 915 Volf Petr Agro Kolín 1970 muži masters I 4 01:08:02.64 00:15:59.50 00:17:00.66 00:16:03.46 00:16:03.46 00:17:07.87 00:17:37.75 00:17:13.55
15 906 Poleščuk Robert Zajíčkov 1974 muži masters I 4 01:10:15.08 00:18:11.94 00:17:33.77 00:16:20.00 00:16:20.00 00:17:42.70 00:17:55.71 00:18:16.65
16 911 Hostička Petr TKD Lacek MTB 1976 muži masters I 4 01:10:58.34 00:18:55.20 00:17:44.58 00:16:41.80 00:16:41.80 00:17:43.05 00:18:03.32 00:18:30.15
17 907 Kadlec Luboš CT Saunabar Horní Cerekev 1970 muži masters I 4 01:11:48.47 00:19:45.33 00:17:57.11 00:16:33.89 00:16:33.89 00:17:49.76 00:17:57.38 00:19:27.42
18 908 Fiedler David Uniqa Jihlava 1974 muži masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

muži masters II (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 401 Svoboda Jiří Rajec Allivictus 1954 muži masters II 4 01:00:47.49 00:00:00.00 00:15:11.87 00:14:35.56 00:14:35.56 00:15:07.92 00:15:26.24 00:15:37.75
2 403 Tomek Jaromír Velo-team H.B. 1952 muži masters II 4 01:07:35.16 00:06:47.66 00:16:53.79 00:16:31.92 00:16:31.92 00:17:16.47 00:16:56.56 00:16:50.20
3 402 Pechek Vladimír Pechek Team Vlásenice 1957 muži masters II 2 00:33:48.68 00:04:05.18 00:16:54.34 00:16:43.22 00:16:43.22 00:17:05.45 00:00:00.00 00:00:00.00
4 400 Horníček Petr Praha 1964 muži masters II 1 00:22:30.02 00:07:54.45 00:22:30.02 00:22:30.02 00:22:30.02 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

kadeti (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 624 Ludvík Jaroslav CK MTB Maraton Hlinsko 2000 kadeti 3 00:38:22.50 00:00:00.00 00:12:47.50 00:12:22.48 00:12:22.48 00:13:08.11 00:12:51.91
2 625 Kulhánek David CK MTB Maraton Hlinsko 2000 kadeti 3 00:39:15.74 00:00:53.23 00:13:05.24 00:12:21.25 00:12:21.25 00:13:19.20 00:13:35.28
3 622 Farka Martin Čejov 2000 kadeti 3 00:54:39.56 00:16:17.05 00:18:13.18 00:00:05.06 00:34:42.73 00:00:05.06 00:19:51.76
4 623 Boháček Lukáš Cyklo Hobby Rynárec 2001 kadeti 3 00:56:16.08 00:17:53.57 00:18:45.36 00:16:37.85 00:16:37.85 00:19:34.01 00:20:04.21

 

kadetky (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 252 Neumanová Kateřina SK Tour Sport Třebíč 2001 kadetky 2 00:35:28.27 00:00:00.00 00:17:44.13 00:17:36.71 00:17:51.55 00:17:36.71
2 253 Plešáková Aneta Pelhřimov 2001 kadetky 2 00:38:34.17 00:03:05.90 00:19:17.08 00:19:16.10 00:19:16.10 00:19:18.06
3 257 Matoušová Michaela Jihlava 2000 kadetky 2 00:38:35.35 00:03:07.08 00:19:17.67 00:19:16.81 00:19:16.81 00:19:18.54

 

juniorky (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 258 Mikolášková Anna Velosport Valenta Scott Team 1998 juniorky 2 00:36:48.25 00:00:00.00 00:18:24.12 00:18:08.48 00:18:39.76 00:18:08.48
2 251 Patriová Tereza Patry CyclingTeam Třešť 1999 juniorky 2 00:37:46.65 00:00:58.40 00:18:53.32 00:17:45.43 00:17:45.43 00:20:01.22

 

ženy (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 255 Janů Kamila Mladá Vožice 2000 ženy 4 01:04:06.37 00:00:00.00 00:16:01.59 00:15:35.92 00:16:22.13 00:15:35.92 00:15:53.34 00:16:14.97
2 256 Nenadálová Hanka Maraton CZ 1978 ženy 4 01:05:54.09 00:01:47.71 00:16:28.52 00:16:01.82 00:16:40.72 00:16:01.82 00:16:42.13 00:16:29.41
3 254 Tomandlová Jitka Penguin Team Praha 1978 ženy 4 01:25:38.57 00:21:32.19 00:21:24.64 00:21:05.52 00:21:43.08 00:21:08.73 00:21:41.22 00:21:05.52

 

Počet kol: 2

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 252 Neumanová Kateřina SK Tour Sport Třebíč 2001 kadetky 2 00:35:28.27 00:00:00.00 00:17:44.13 00:17:36.71 00:17:51.55 00:17:36.71
2 258 Mikolášková Anna Velosport Valenta Scott Team 1998 juniorky 2 00:36:48.25 00:01:19.97 00:18:24.12 00:18:08.48 00:18:39.76 00:18:08.48
3 251 Patriová Tereza Patry CyclingTeam Třešť 1999 juniorky 2 00:37:46.65 00:02:18.38 00:18:53.32 00:17:45.43 00:17:45.43 00:20:01.22
4 253 Plešáková Aneta Pelhřimov 2001 kadetky 2 00:38:34.17 00:03:05.90 00:19:17.08 00:19:16.10 00:19:16.10 00:19:18.06
5 257 Matoušová Michaela Jihlava 2000 kadetky 2 00:38:35.35 00:03:07.08 00:19:17.67 00:19:16.81 00:19:16.81 00:19:18.54

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 624 Ludvík Jaroslav CK MTB Maraton Hlinsko 2000 kadeti 3 00:38:22.50 00:00:00.00 00:12:47.50 00:12:22.48 00:12:22.48 00:13:08.11 00:12:51.91
2 625 Kulhánek David CK MTB Maraton Hlinsko 2000 kadeti 3 00:39:15.74 00:00:53.23 00:13:05.24 00:12:21.25 00:12:21.25 00:13:19.20 00:13:35.28
3 622 Farka Martin Čejov 2000 kadeti 3 00:54:39.56 00:16:17.05 00:18:13.18 00:00:05.06 00:34:42.73 00:00:05.06 00:19:51.76
4 623 Boháček Lukáš Cyklo Hobby Rynárec 2001 kadeti 3 00:56:16.08 00:17:53.57 00:18:45.36 00:16:37.85 00:16:37.85 00:19:34.01 00:20:04.21

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 910 Němec Luboš Vokolek - Cycling Team 1976 muži masters I 4 00:52:03.14 00:00:00.00 00:13:00.78 00:12:18.46 00:12:18.46 00:13:09.14 00:13:01.88 00:13:33.64
2 912 Zavadil Libor Velo Dvořák 1975 muži masters I 4 00:52:18.64 00:00:15.50 00:13:04.66 00:12:16.24 00:12:16.24 00:13:09.94 00:13:04.19 00:13:48.27
3 902 Vopálenský Martin Velosport Valenta Scott Team 1975 muži masters I 4 00:53:23.36 00:01:20.22 00:13:20.84 00:12:26.53 00:12:26.53 00:13:22.91 00:13:39.01 00:13:54.90
4 901 Svoboda Pavel Vokolek - Cycling Team 1971 muži masters I 4 00:55:04.38 00:03:01.24 00:13:46.09 00:12:41.29 00:12:41.29 00:14:04.33 00:13:56.82 00:14:21.92
5 917 Lepič Martin Prodoli Racing Team 1968 muži masters I 4 00:55:47.25 00:03:44.11 00:13:56.81 00:13:08.89 00:13:08.89 00:13:56.17 00:13:56.76 00:14:45.42
6 916 Homolka Libor RBB Invest JH 1973 muži masters I 4 00:57:19.95 00:05:16.81 00:14:19.98 00:13:29.94 00:13:29.94 00:14:10.34 00:14:54.06 00:14:45.59
7 900 Vacek Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1968 muži masters I 4 00:57:39.04 00:05:35.90 00:14:24.76 00:13:33.49 00:13:33.49 00:14:13.00 00:14:45.07 00:15:07.47
8 905 Bulant Jiří Velosport Valenta Scott Team 1976 muži masters I 4 00:58:03.16 00:06:00.02 00:14:30.79 00:13:39.02 00:13:39.02 00:14:33.50 00:15:00.91 00:14:49.71
9 904 Čejka Jiří Včelná 1971 muži masters I 4 00:58:49.64 00:06:46.50 00:14:42.41 00:13:27.59 00:13:27.59 00:14:20.11 00:14:44.77 00:16:17.15
10 913 Pexa Martin Kalas Č.Budějovice 1974 muži masters I 4 00:58:55.26 00:06:52.12 00:14:43.81 00:13:36.59 00:13:36.59 00:14:35.00 00:15:03.87 00:15:39.79
11 914 Míchal Miroslav Golčův Jeníkov 1974 muži masters I 4 01:00:16.73 00:08:13.59 00:15:04.18 00:13:56.18 00:13:56.18 00:15:02.45 00:15:41.02 00:15:37.07
12 401 Svoboda Jiří Rajec Allivictus 1954 muži masters II 4 01:00:47.49 00:08:44.35 00:15:11.87 00:14:35.56 00:14:35.56 00:15:07.92 00:15:26.24 00:15:37.75
13 909 Novák Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1976 muži masters I 4 01:01:23.01 00:09:19.86 00:15:20.75 00:14:20.43 00:14:20.43 00:15:24.77 00:15:39.20 00:15:58.58
14 255 Janů Kamila Mladá Vožice 2000 ženy 4 01:04:06.37 00:12:03.23 00:16:01.59 00:15:35.92 00:16:22.13 00:15:35.92 00:15:53.34 00:16:14.97
15 256 Nenadálová Hanka Maraton CZ 1978 ženy 4 01:05:54.09 00:13:50.95 00:16:28.52 00:16:01.82 00:16:40.72 00:16:01.82 00:16:42.13 00:16:29.41
16 903 Dostál Zdeněk Pelhřimov 1974 muži masters I 4 01:07:32.56 00:15:29.42 00:16:53.14 00:15:49.13 00:15:49.13 00:16:43.15 00:17:19.33 00:17:40.94
17 403 Tomek Jaromír Velo-team H.B. 1952 muži masters II 4 01:07:35.16 00:15:32.01 00:16:53.79 00:16:31.92 00:16:31.92 00:17:16.47 00:16:56.56 00:16:50.20
18 915 Volf Petr Agro Kolín 1970 muži masters I 4 01:08:02.64 00:15:59.50 00:17:00.66 00:16:03.46 00:16:03.46 00:17:07.87 00:17:37.75 00:17:13.55
19 906 Poleščuk Robert Zajíčkov 1974 muži masters I 4 01:10:15.08 00:18:11.94 00:17:33.77 00:16:20.00 00:16:20.00 00:17:42.70 00:17:55.71 00:18:16.65
20 911 Hostička Petr TKD Lacek MTB 1976 muži masters I 4 01:10:58.34 00:18:55.20 00:17:44.58 00:16:41.80 00:16:41.80 00:17:43.05 00:18:03.32 00:18:30.15
21 907 Kadlec Luboš CT Saunabar Horní Cerekev 1970 muži masters I 4 01:11:48.47 00:19:45.33 00:17:57.11 00:16:33.89 00:16:33.89 00:17:49.76 00:17:57.38 00:19:27.42
22 254 Tomandlová Jitka Penguin Team Praha 1978 ženy 4 01:25:38.57 00:33:35.42 00:21:24.64 00:21:05.52 00:21:43.08 00:21:08.73 00:21:41.22 00:21:05.52
23 402 Pechek Vladimír Pechek Team Vlásenice 1957 muži masters II 2 00:33:48.68 00:08:22.49 00:16:54.34 00:16:43.22 00:16:43.22 00:17:05.45 00:00:00.00 00:00:00.00
24 400 Horníček Petr Praha 1964 muži masters II 1 00:22:30.02 00:10:13.78 00:22:30.02 00:22:30.02 00:22:30.02 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
25 908 Fiedler David Uniqa Jihlava 1974 muži masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
-4 908 Fiedler David Uniqa Jihlava 1974 muži masters I 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-2 402 Pechek Vladimír Pechek Team Vlásenice 1957 muži masters II 2 00:33:48.68 00:08:22.49 00:16:54.34 00:16:43.22 00:16:43.22 00:17:05.45 00:00:00.00 00:00:00.00
-3 400 Horníček Petr Praha 1964 muži masters II 1 00:22:30.02 00:10:13.78 00:22:30.02 00:22:30.02 00:22:30.02 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00