Start 11:40 17.09.2016 (start závodu 11:39)

 

starší žáci (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 230 Molák Dominik Cyklo Kučera ETT 2002 starší žáci 5 00:17:39.54 00:00:00.00 00:03:31.90 00:03:06.93 00:03:06.93 00:03:36.27 00:03:42.48 00:03:40.12 00:03:33.73
2 227 Vopálenský Lukáš Starý Pelhřimov 2002 starší žáci 5 00:17:42.25 00:00:02.71 00:03:32.45 00:03:13.03 00:03:13.03 00:03:35.73 00:03:42.45 00:03:37.12 00:03:33.91
3 223 Svoboda Pavel Vokolek Cyclling Team 2003 starší žáci 5 00:17:51.73 00:00:12.19 00:03:34.34 00:03:14.72 00:03:14.72 00:03:40.02 00:03:45.95 00:03:33.82 00:03:37.20
4 224 Vilímek Štěpán Symbio Cannondale 2003 starší žáci 5 00:18:01.30 00:00:21.75 00:03:36.26 00:03:10.93 00:03:10.93 00:03:43.48 00:03:45.66 00:03:41.50 00:03:39.70
5 228 Vítů Michal Masarykova ZŠ Telč 2003 starší žáci 5 00:20:02.15 00:02:22.61 00:04:00.43 00:03:28.78 00:03:28.78 00:04:07.78 00:04:06.39 00:04:08.36 00:04:10.82

 

starší žákyně (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 225 Kotrbová Lenka TJ Spartak Třebíč 2002 starší žákyně 5 00:18:44.42 00:00:00.00 00:03:44.88 00:03:17.46 00:03:17.46 00:03:44.65 00:03:52.46 00:03:54.68 00:03:55.15
2 229 Plešáková Natálie Pelhřimov 2003 starší žákyně 5 00:22:08.61 00:03:24.19 00:04:25.72 00:03:44.64 00:03:44.64 00:04:28.21 00:04:27.52 00:04:34.37 00:04:53.84
3 226 Hypšová Renata Cyklo Hobby Rynárec 2003 starší žákyně 4 00:21:47.07 00:06:57.81 00:05:26.76 00:04:23.15 00:04:23.15 00:05:43.68 00:05:48.85 00:05:51.39 00:00:00.00

 

Počet kol: 5

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 230 Molák Dominik Cyklo Kučera ETT 2002 starší žáci 5 00:17:39.54 00:00:00.00 00:03:31.90 00:03:06.93 00:03:06.93 00:03:36.27 00:03:42.48 00:03:40.12 00:03:33.73
2 227 Vopálenský Lukáš Starý Pelhřimov 2002 starší žáci 5 00:17:42.25 00:00:02.71 00:03:32.45 00:03:13.03 00:03:13.03 00:03:35.73 00:03:42.45 00:03:37.12 00:03:33.91
3 223 Svoboda Pavel Vokolek Cyclling Team 2003 starší žáci 5 00:17:51.73 00:00:12.19 00:03:34.34 00:03:14.72 00:03:14.72 00:03:40.02 00:03:45.95 00:03:33.82 00:03:37.20
4 224 Vilímek Štěpán Symbio Cannondale 2003 starší žáci 5 00:18:01.30 00:00:21.75 00:03:36.26 00:03:10.93 00:03:10.93 00:03:43.48 00:03:45.66 00:03:41.50 00:03:39.70
5 225 Kotrbová Lenka TJ Spartak Třebíč 2002 starší žákyně 5 00:18:44.42 00:01:04.87 00:03:44.88 00:03:17.46 00:03:17.46 00:03:44.65 00:03:52.46 00:03:54.68 00:03:55.15
6 228 Vítů Michal Masarykova ZŠ Telč 2003 starší žáci 5 00:20:02.15 00:02:22.61 00:04:00.43 00:03:28.78 00:03:28.78 00:04:07.78 00:04:06.39 00:04:08.36 00:04:10.82
7 229 Plešáková Natálie Pelhřimov 2003 starší žákyně 5 00:22:08.61 00:04:29.07 00:04:25.72 00:03:44.64 00:03:44.64 00:04:28.21 00:04:27.52 00:04:34.37 00:04:53.84
8 226 Hypšová Renata Cyklo Hobby Rynárec 2003 starší žákyně 4 00:21:47.07 00:07:41.26 00:05:26.76 00:04:23.15 00:04:23.15 00:05:43.68 00:05:48.85 00:05:51.39 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
-1 226 Hypšová Renata Cyklo Hobby Rynárec 2003 starší žákyně 4 00:21:47.07 00:07:41.26 00:05:26.76 00:04:23.15 00:04:23.15 00:05:43.68 00:05:48.85 00:05:51.39 00:00:00.00