Start 11:00 17.09.2016 (start závodu 10:55)

 

žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 468 Vítů Václav Studnice 2006 žáci 3 00:12:47.88 00:00:00.00 00:04:15.96 00:04:13.26 00:04:17.25 00:04:13.26 00:04:17.35
2 459 Valenta Tadeáš Velosport Valenta Scott Team 2006 žáci 3 00:13:30.06 00:00:42.18 00:04:30.02 00:04:26.83 00:04:26.86 00:04:36.36 00:04:26.83
3 455 Mikeš Jan Rynárec 2006 žáci 3 00:14:02.90 00:01:15.01 00:04:40.96 00:04:36.56 00:04:36.56 00:04:40.58 00:04:45.75
4 464 Koutek Antonín Štoky 2006 žáci 3 00:14:07.01 00:01:19.13 00:04:42.33 00:04:40.87 00:04:42.07 00:04:44.05 00:04:40.87
5 462 Výborný Vojtěch SKI Klub Pelhřimov 2006 žáci 3 00:14:08.76 00:01:20.88 00:04:42.92 00:04:34.34 00:04:34.34 00:04:49.69 00:04:44.72
6 458 Čakovský Martin Rynárec 2007 žáci 3 00:14:13.60 00:01:25.71 00:04:44.53 00:04:34.20 00:04:56.34 00:04:34.20 00:04:43.05
7 456 Jedlička Adam Rynárec 2007 žáci 3 00:14:26.87 00:01:38.99 00:04:48.95 00:04:40.41 00:04:52.00 00:04:40.41 00:04:54.45
8 460 Ptáček Matěj Jihlava 2007 žáci 3 00:15:08.43 00:02:20.54 00:05:02.81 00:05:01.94 00:05:03.39 00:05:03.08 00:05:01.94
9 454 Pelíšek Adam Rynárec 2007 žáci 3 00:15:14.14 00:02:26.26 00:05:04.71 00:05:02.65 00:05:08.69 00:05:02.65 00:05:02.79
10 465 Procházka Martin Pelhřimov 2006 žáci 3 00:15:23.21 00:02:35.32 00:05:07.73 00:04:58.60 00:04:58.60 00:05:10.66 00:05:13.94

 

žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 467 Neumanová Kristýna SK Tour Sport Třebíč 2007 žákyně 3 00:12:58.08 00:00:00.00 00:04:19.36 00:04:18.65 00:04:19.84 00:04:18.65 00:04:19.59
2 463 Vopálenská Andrea Myslotín 2007 žákyně 3 00:14:30.10 00:01:32.02 00:04:50.03 00:04:44.99 00:04:53.30 00:04:44.99 00:04:51.80
3 466 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 žákyně 3 00:15:04.33 00:02:06.25 00:05:01.44 00:04:59.43 00:05:05.03 00:04:59.43 00:04:59.86
4 461 Váchová Radka Humpolec 2006 žákyně 3 00:16:42.15 00:03:44.07 00:05:34.05 00:05:23.46 00:05:23.46 00:05:42.06 00:05:36.62
5 457 Belžíková Eva Vratišov 2007 žákyně 2 00:15:35.45 00:06:56.96 00:07:47.72 00:06:49.30 00:08:46.15 00:06:49.30 00:00:00.00

 

mladší žáci (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 737 Němec Erik Cyklo Bendl Club 2005 mladší žáci 4 00:13:46.47 00:00:00.00 00:03:26.61 00:03:09.55 00:03:09.55 00:03:29.94 00:03:33.48 00:03:33.49
2 726 Poleščuk Robert Zajíčkov 2004 mladší žáci 4 00:15:30.03 00:01:43.56 00:03:52.50 00:03:24.19 00:03:24.19 00:03:59.90 00:04:06.19 00:03:59.74
3 730 Krejčí Jan Pelhřimov 2005 mladší žáci 4 00:16:01.87 00:02:15.40 00:04:00.46 00:03:48.07 00:03:48.07 00:03:57.93 00:04:08.45 00:04:07.40
4 723 Fiala Matěj Cyklohobby Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:16:16.90 00:02:30.42 00:04:04.22 00:03:44.08 00:03:44.08 00:04:16.71 00:04:09.99 00:04:06.09
5 724 Jelínek Tomáš Cyklohobby Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:16:22.51 00:02:36.04 00:04:05.62 00:03:41.28 00:03:41.28 00:04:08.90 00:04:22.74 00:04:09.57
6 733 Kuba Libor Lesna 2005 mladší žáci 4 00:16:26.19 00:02:39.72 00:04:06.54 00:03:49.34 00:03:49.34 00:04:12.81 00:04:13.13 00:04:10.90
7 734 Trkola Lukáš Eurofoam Sport Team 2005 mladší žáci 4 00:16:32.17 00:02:45.70 00:04:08.04 00:03:56.17 00:03:56.17 00:04:02.19 00:04:18.59 00:04:15.20
8 736 Horníček Matouš Praha 2004 mladší žáci 4 00:17:05.87 00:03:19.40 00:04:16.46 00:03:52.38 00:03:52.38 00:04:20.72 00:04:31.89 00:04:20.87
9 725 Cichra Filip Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:17:08.50 00:03:22.03 00:04:17.12 00:03:57.61 00:03:57.61 00:04:26.40 00:04:25.94 00:04:18.55
10 729 Krejčí Karel Pelhřimov 2004 mladší žáci 4 00:17:09.19 00:03:22.72 00:04:17.29 00:03:53.91 00:03:53.91 00:04:20.98 00:04:37.38 00:04:16.90
11 728 Drbal Robert Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:17:48.61 00:04:02.13 00:04:27.15 00:03:51.26 00:03:51.26 00:04:20.59 00:04:31.13 00:05:05.62
12 732 Vácha Josef Humpolec 2004 mladší žáci 4 00:18:46.41 00:04:59.94 00:04:41.60 00:03:58.88 00:03:58.88 00:04:45.37 00:05:00.14 00:05:02.02
13 735 Farka Vít Čejov 2004 mladší žáci 4 00:19:08.14 00:05:21.67 00:04:47.03 00:04:04.83 00:04:04.83 00:04:54.33 00:04:59.86 00:05:09.11
14 731 Vokůrka Jan Mutyněves 2004 mladší žáci 4 00:19:19.59 00:05:33.12 00:04:49.89 00:04:00.05 00:04:00.05 00:04:26.25 00:04:34.30 00:06:18.97

 

mladší žákyně (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 727 Poleščuková Anna Zajíčkov 2005 mladší žákyně 4 00:17:11.37 00:00:00.00 00:04:17.84 00:04:00.84 00:04:00.84 00:04:24.33 00:04:23.69 00:04:22.50

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 468 Vítů Václav Studnice 2006 žáci 3 00:12:47.88 00:00:00.00 00:04:15.96 00:04:13.26 00:04:17.25 00:04:13.26 00:04:17.35
2 467 Neumanová Kristýna SK Tour Sport Třebíč 2007 žákyně 3 00:12:58.08 00:00:10.19 00:04:19.36 00:04:18.65 00:04:19.84 00:04:18.65 00:04:19.59
3 459 Valenta Tadeáš Velosport Valenta Scott Team 2006 žáci 3 00:13:30.06 00:00:42.18 00:04:30.02 00:04:26.83 00:04:26.86 00:04:36.36 00:04:26.83
4 455 Mikeš Jan Rynárec 2006 žáci 3 00:14:02.90 00:01:15.01 00:04:40.96 00:04:36.56 00:04:36.56 00:04:40.58 00:04:45.75
5 464 Koutek Antonín Štoky 2006 žáci 3 00:14:07.01 00:01:19.13 00:04:42.33 00:04:40.87 00:04:42.07 00:04:44.05 00:04:40.87
6 462 Výborný Vojtěch SKI Klub Pelhřimov 2006 žáci 3 00:14:08.76 00:01:20.88 00:04:42.92 00:04:34.34 00:04:34.34 00:04:49.69 00:04:44.72
7 458 Čakovský Martin Rynárec 2007 žáci 3 00:14:13.60 00:01:25.71 00:04:44.53 00:04:34.20 00:04:56.34 00:04:34.20 00:04:43.05
8 456 Jedlička Adam Rynárec 2007 žáci 3 00:14:26.87 00:01:38.99 00:04:48.95 00:04:40.41 00:04:52.00 00:04:40.41 00:04:54.45
9 463 Vopálenská Andrea Myslotín 2007 žákyně 3 00:14:30.10 00:01:42.21 00:04:50.03 00:04:44.99 00:04:53.30 00:04:44.99 00:04:51.80
10 466 Nováková Kristýna Cyklohobby Rynárec 2008 žákyně 3 00:15:04.33 00:02:16.44 00:05:01.44 00:04:59.43 00:05:05.03 00:04:59.43 00:04:59.86
11 460 Ptáček Matěj Jihlava 2007 žáci 3 00:15:08.43 00:02:20.54 00:05:02.81 00:05:01.94 00:05:03.39 00:05:03.08 00:05:01.94
12 454 Pelíšek Adam Rynárec 2007 žáci 3 00:15:14.14 00:02:26.26 00:05:04.71 00:05:02.65 00:05:08.69 00:05:02.65 00:05:02.79
13 465 Procházka Martin Pelhřimov 2006 žáci 3 00:15:23.21 00:02:35.32 00:05:07.73 00:04:58.60 00:04:58.60 00:05:10.66 00:05:13.94
14 461 Váchová Radka Humpolec 2006 žákyně 3 00:16:42.15 00:03:54.27 00:05:34.05 00:05:23.46 00:05:23.46 00:05:42.06 00:05:36.62
15 457 Belžíková Eva Vratišov 2007 žákyně 2 00:15:35.45 00:07:04.92 00:07:47.72 00:06:49.30 00:08:46.15 00:06:49.30 00:00:00.00

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 737 Němec Erik Cyklo Bendl Club 2005 mladší žáci 4 00:13:46.47 00:00:00.00 00:03:26.61 00:03:09.55 00:03:09.55 00:03:29.94 00:03:33.48 00:03:33.49
2 726 Poleščuk Robert Zajíčkov 2004 mladší žáci 4 00:15:30.03 00:01:43.56 00:03:52.50 00:03:24.19 00:03:24.19 00:03:59.90 00:04:06.19 00:03:59.74
3 730 Krejčí Jan Pelhřimov 2005 mladší žáci 4 00:16:01.87 00:02:15.40 00:04:00.46 00:03:48.07 00:03:48.07 00:03:57.93 00:04:08.45 00:04:07.40
4 723 Fiala Matěj Cyklohobby Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:16:16.90 00:02:30.42 00:04:04.22 00:03:44.08 00:03:44.08 00:04:16.71 00:04:09.99 00:04:06.09
5 724 Jelínek Tomáš Cyklohobby Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:16:22.51 00:02:36.04 00:04:05.62 00:03:41.28 00:03:41.28 00:04:08.90 00:04:22.74 00:04:09.57
6 733 Kuba Libor Lesna 2005 mladší žáci 4 00:16:26.19 00:02:39.72 00:04:06.54 00:03:49.34 00:03:49.34 00:04:12.81 00:04:13.13 00:04:10.90
7 734 Trkola Lukáš Eurofoam Sport Team 2005 mladší žáci 4 00:16:32.17 00:02:45.70 00:04:08.04 00:03:56.17 00:03:56.17 00:04:02.19 00:04:18.59 00:04:15.20
8 736 Horníček Matouš Praha 2004 mladší žáci 4 00:17:05.87 00:03:19.40 00:04:16.46 00:03:52.38 00:03:52.38 00:04:20.72 00:04:31.89 00:04:20.87
9 725 Cichra Filip Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:17:08.50 00:03:22.03 00:04:17.12 00:03:57.61 00:03:57.61 00:04:26.40 00:04:25.94 00:04:18.55
10 729 Krejčí Karel Pelhřimov 2004 mladší žáci 4 00:17:09.19 00:03:22.72 00:04:17.29 00:03:53.91 00:03:53.91 00:04:20.98 00:04:37.38 00:04:16.90
11 727 Poleščuková Anna Zajíčkov 2005 mladší žákyně 4 00:17:11.37 00:03:24.90 00:04:17.84 00:04:00.84 00:04:00.84 00:04:24.33 00:04:23.69 00:04:22.50
12 728 Drbal Robert Rynárec 2005 mladší žáci 4 00:17:48.61 00:04:02.13 00:04:27.15 00:03:51.26 00:03:51.26 00:04:20.59 00:04:31.13 00:05:05.62
13 732 Vácha Josef Humpolec 2004 mladší žáci 4 00:18:46.41 00:04:59.94 00:04:41.60 00:03:58.88 00:03:58.88 00:04:45.37 00:05:00.14 00:05:02.02
14 735 Farka Vít Čejov 2004 mladší žáci 4 00:19:08.14 00:05:21.67 00:04:47.03 00:04:04.83 00:04:04.83 00:04:54.33 00:04:59.86 00:05:09.11
15 731 Vokůrka Jan Mutyněves 2004 mladší žáci 4 00:19:19.59 00:05:33.12 00:04:49.89 00:04:00.05 00:04:00.05 00:04:26.25 00:04:34.30 00:06:18.97

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
-1 457 Belžíková Eva Vratišov 2007 žákyně 2 00:15:35.45 00:08:55.95 00:07:47.72 00:06:49.30 00:08:46.15 00:06:49.30 00:00:00.00 00:00:00.00