Start 10:30 17.09.2016 (start závodu 10:26)

 

nejmladší žáci (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 814 Kotačka Robin Budíkovice 2008 nejmladší žáci 3 00:07:39.98 00:00:00.00 00:02:33.32 00:02:08.30 00:02:08.30 00:02:40.96 00:02:50.70
2 819 Straka Maxmilián Vokov 2008 nejmladší žáci 3 00:08:03.90 00:00:23.91 00:02:41.30 00:02:27.49 00:02:27.49 00:02:48.11 00:02:48.29
3 821 Meloun Kryštof Rynárec 2008 nejmladší žáci 3 00:08:31.34 00:00:51.35 00:02:50.44 00:02:37.51 00:02:37.51 00:02:53.69 00:03:00.12
4 809 Kuřitka Vojtěch Rynárec 2009 nejmladší žáci 3 00:09:26.85 00:01:46.87 00:03:08.95 00:02:38.21 00:02:38.21 00:03:07.82 00:03:40.82
5 811 Slavětínský Antonín Rynárec 2008 nejmladší žáci 3 00:09:36.87 00:01:56.89 00:03:12.29 00:02:54.55 00:02:54.55 00:03:14.77 00:03:27.55
6 810 Laštovička Prokop Rynárec 2009 nejmladší žáci 3 00:10:07.66 00:02:27.67 00:03:22.55 00:03:03.98 00:03:03.98 00:03:26.88 00:03:36.79

 

nejmladší žákyně (3 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 817 Koutková Aneta Štoky 2008 nejmladší žákyně 3 00:07:32.53 00:00:00.00 00:02:30.84 00:02:12.89 00:02:12.89 00:02:43.62 00:02:36.01
2 820 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:10.08 00:00:37.55 00:02:43.36 00:02:29.16 00:02:29.16 00:02:50.02 00:02:50.88
3 813 Krejčí Magdaléna Pelhřimov 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:18.29 00:00:45.76 00:02:46.09 00:02:23.97 00:02:23.97 00:02:57.96 00:02:56.36
4 812 Šebístková Karolína Sheba Team Pelhřimov 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:27.78 00:00:55.25 00:02:49.26 00:02:22.02 00:02:22.02 00:03:03.77 00:03:01.98
5 806 Poleščuková Kateřina Zajíčková 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:51.19 00:01:18.66 00:02:57.06 00:02:33.45 00:02:33.45 00:03:01.94 00:03:15.80
6 818 Kubová Linda Lesná 2009 nejmladší žákyně 3 00:09:05.56 00:01:33.03 00:03:01.85 00:02:40.53 00:02:40.53 00:03:10.21 00:03:14.81
7 815 Humešová Eliška Cyklo Pichamannova 2008 nejmladší žákyně 3 00:09:34.82 00:02:02.29 00:03:11.60 00:02:43.75 00:02:43.75 00:03:21.21 00:03:29.84
8 816 Vychytilová Žofie Penguin Team, Dolní Vilímeč 2009 nejmladší žákyně 3 00:09:54.41 00:02:21.88 00:03:18.13 00:02:50.19 00:02:50.19 00:03:39.66 00:03:24.55
9 808 Plášilová Lucie Rynárec 2009 nejmladší žákyně 3 00:12:02.98 00:04:30.45 00:04:00.99 00:03:17.81 00:03:17.81 00:03:57.66 00:04:47.50

 

Počet kol: 3

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3
1 817 Koutková Aneta Štoky 2008 nejmladší žákyně 3 00:07:32.53 00:00:00.00 00:02:30.84 00:02:12.89 00:02:12.89 00:02:43.62 00:02:36.01
2 814 Kotačka Robin Budíkovice 2008 nejmladší žáci 3 00:07:39.98 00:00:07.44 00:02:33.32 00:02:08.30 00:02:08.30 00:02:40.96 00:02:50.70
3 819 Straka Maxmilián Vokov 2008 nejmladší žáci 3 00:08:03.90 00:00:31.36 00:02:41.30 00:02:27.49 00:02:27.49 00:02:48.11 00:02:48.29
4 820 Nováková Kristýna Cyklo Hobby Rynárec 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:10.08 00:00:37.55 00:02:43.36 00:02:29.16 00:02:29.16 00:02:50.02 00:02:50.88
5 813 Krejčí Magdaléna Pelhřimov 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:18.29 00:00:45.76 00:02:46.09 00:02:23.97 00:02:23.97 00:02:57.96 00:02:56.36
6 812 Šebístková Karolína Sheba Team Pelhřimov 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:27.78 00:00:55.25 00:02:49.26 00:02:22.02 00:02:22.02 00:03:03.77 00:03:01.98
7 821 Meloun Kryštof Rynárec 2008 nejmladší žáci 3 00:08:31.34 00:00:58.80 00:02:50.44 00:02:37.51 00:02:37.51 00:02:53.69 00:03:00.12
8 806 Poleščuková Kateřina Zajíčková 2008 nejmladší žákyně 3 00:08:51.19 00:01:18.66 00:02:57.06 00:02:33.45 00:02:33.45 00:03:01.94 00:03:15.80
9 818 Kubová Linda Lesná 2009 nejmladší žákyně 3 00:09:05.56 00:01:33.03 00:03:01.85 00:02:40.53 00:02:40.53 00:03:10.21 00:03:14.81
10 809 Kuřitka Vojtěch Rynárec 2009 nejmladší žáci 3 00:09:26.85 00:01:54.32 00:03:08.95 00:02:38.21 00:02:38.21 00:03:07.82 00:03:40.82
11 815 Humešová Eliška Cyklo Pichamannova 2008 nejmladší žákyně 3 00:09:34.82 00:02:02.29 00:03:11.60 00:02:43.75 00:02:43.75 00:03:21.21 00:03:29.84
12 811 Slavětínský Antonín Rynárec 2008 nejmladší žáci 3 00:09:36.87 00:02:04.34 00:03:12.29 00:02:54.55 00:02:54.55 00:03:14.77 00:03:27.55
13 816 Vychytilová Žofie Penguin Team, Dolní Vilímeč 2009 nejmladší žákyně 3 00:09:54.41 00:02:21.88 00:03:18.13 00:02:50.19 00:02:50.19 00:03:39.66 00:03:24.55
14 810 Laštovička Prokop Rynárec 2009 nejmladší žáci 3 00:10:07.66 00:02:35.12 00:03:22.55 00:03:03.98 00:03:03.98 00:03:26.88 00:03:36.79
15 808 Plášilová Lucie Rynárec 2009 nejmladší žákyně 3 00:12:02.98 00:04:30.45 00:04:00.99 00:03:17.81 00:03:17.81 00:03:57.66 00:04:47.50

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3