Start 10:00 17.09.2016 (start závodu 9:58)

 

potěr kluci (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 318 Šalanda Adam Patry Cycling Team Třešť 2010 potěr kluci 2 00:04:29.91 00:00:00.00 00:02:14.95 00:02:14.74 00:02:14.74 00:02:15.16
2 327 Vopálenský Dan Myslotín 2010 potěr kluci 2 00:05:23.54 00:00:53.63 00:02:41.77 00:02:33.04 00:02:33.04 00:02:50.50
3 305 Jelínek Viktor Cyklohobby Rynárec 2010 potěr kluci 2 00:05:25.69 00:00:55.77 00:02:42.84 00:02:36.50 00:02:36.50 00:02:49.18
4 322 Šprincl Hynek Batelov 2011 potěr kluci 2 00:05:54.32 00:01:24.41 00:02:57.16 00:02:56.34 00:02:56.34 00:02:57.98
5 310 Hric Matěj Vesce, Počátky 2012 potěr kluci 2 00:05:56.48 00:01:26.57 00:02:58.24 00:02:57.61 00:02:58.87 00:02:57.61
6 312 Belžík Václav Vratišov 2010 potěr kluci 2 00:06:03.78 00:01:33.87 00:03:01.89 00:02:57.97 00:02:57.97 00:03:05.81
7 332 Bulant Matěj Rynárec 2010 potěr kluci 2 00:06:21.66 00:01:51.75 00:03:10.83 00:03:08.00 00:03:13.66 00:03:08.00
8 306 Novák Adam Cyklohobby Rynárec 2011 potěr kluci 2 00:06:25.75 00:01:55.84 00:03:12.87 00:03:11.46 00:03:11.46 00:03:14.29
9 328 Fous Matyáš Pivnice Kufr JH 2010 potěr kluci 2 00:07:05.34 00:02:35.43 00:03:32.67 00:03:07.91 00:03:07.91 00:03:57.43
10 331 Šmergl Šimon Rynárec 2012 potěr kluci 2 00:07:18.58 00:02:48.66 00:03:39.29 00:03:31.96 00:03:46.61 00:03:31.96
11 334 Straka Vojta Vokov 2010 potěr kluci 2 00:07:26.12 00:02:56.21 00:03:43.06 00:03:33.95 00:03:52.16 00:03:33.95
12 304 Pelíšek Vít Rynárec 2010 potěr kluci 2 00:07:29.98 00:03:00.07 00:03:44.99 00:03:36.02 00:03:53.95 00:03:36.02
13 335 Dostál Matyáš Pelhřimov 2010 potěr kluci 2 00:07:45.27 00:03:15.35 00:03:52.63 00:03:33.19 00:04:12.07 00:03:33.19
14 321 Kotačka Šimon Budíkovice 2012 potěr kluci 2 00:10:13.99 00:05:44.08 00:05:06.99 00:05:05.05 00:05:08.93 00:05:05.05
15 313 Kuřitka Matěj Rynárec 2012 potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
16 323 Šprincl Metoděj Batelov 2014 potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

potěr dívky (2 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 326 Výborná Adéla SKI Klub Pelhřimov 2010 potěr dívky 2 00:05:32.11 00:00:00.00 00:02:46.05 00:02:44.22 00:02:47.88 00:02:44.22
2 330 Trkolová Zuzana Eurofoam Sport Team 2010 potěr dívky 2 00:06:01.32 00:00:29.21 00:03:00.66 00:02:45.30 00:02:45.30 00:03:16.02
3 319 Ptáčková Natálie Jihlava 2010 potěr dívky 2 00:07:01.91 00:01:29.80 00:03:30.95 00:03:25.97 00:03:35.93 00:03:25.97
4 333 Šebestová Darina Rynárec 2011 potěr dívky 2 00:07:21.33 00:01:49.22 00:03:40.66 00:03:33.36 00:03:33.36 00:03:47.97
5 315 Machková Lucie Těchorázek 2010 potěr dívky 2 00:07:24.04 00:01:51.93 00:03:42.02 00:03:34.29 00:03:49.75 00:03:34.29
6 309 Jedličková Veronika Rynárec 2010 potěr dívky 2 00:07:27.89 00:01:55.78 00:03:43.94 00:03:36.94 00:03:50.94 00:03:36.94
7 314 Šebestová Veronika Skuhrováci 2012 potěr dívky 2 00:08:36.43 00:03:04.32 00:04:18.21 00:04:05.79 00:04:05.79 00:04:30.63
8 317 Šebístková Tereza Sheba Team Pelhřimov 2012 potěr dívky 2 00:08:42.34 00:03:10.23 00:04:21.17 00:04:10.14 00:04:32.20 00:04:10.14
9 308 Hurdová Barbora Rynárec 2011 potěr dívky 2 00:08:46.37 00:03:14.26 00:04:23.18 00:04:22.95 00:04:23.41 00:04:22.95
10 316 Machková Zuzana Těchorázek 2013 potěr dívky 2 00:09:07.50 00:03:35.39 00:04:33.75 00:04:14.40 00:04:53.10 00:04:14.40
11 325 Humešová Johana Cyklo Pichamannova 2012 potěr dívky 2 00:09:20.36 00:03:48.25 00:04:40.18 00:04:21.86 00:04:58.50 00:04:21.86
12 320 Křížová Agáta Vokov 2012 potěr dívky 2 00:10:26.08 00:04:53.97 00:05:13.04 00:05:04.07 00:05:22.00 00:05:04.07
13 311 Plášilová Veronika Rynárec 2012 potěr dívky 2 00:11:31.16 00:05:59.04 00:05:45.58 00:05:17.39 00:05:17.39 00:06:13.76
14 329 Tůmová Barbora Vlčí Hory 2013 potěr dívky 2 00:12:44.36 00:07:12.25 00:06:22.18 00:06:16.46 00:06:16.46 00:06:27.90
15 324 Nováková Julie Cyklo Pichamnnova, Pelhřimov 2013 potěr dívky 2 00:12:48.18 00:07:16.07 00:06:24.09 00:05:53.95 00:06:54.23 00:05:53.95
16 307 Hurdová Lucie Rynárec 2012 potěr dívky 1 00:07:34.60 00:04:49.30 00:07:34.60 00:07:34.60 00:07:34.60 00:00:00.00

 

Počet kol: 2

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
1 318 Šalanda Adam Patry Cycling Team Třešť 2010 potěr kluci 2 00:04:29.91 00:00:00.00 00:02:14.95 00:02:14.74 00:02:14.74 00:02:15.16
2 327 Vopálenský Dan Myslotín 2010 potěr kluci 2 00:05:23.54 00:00:53.63 00:02:41.77 00:02:33.04 00:02:33.04 00:02:50.50
3 305 Jelínek Viktor Cyklohobby Rynárec 2010 potěr kluci 2 00:05:25.69 00:00:55.77 00:02:42.84 00:02:36.50 00:02:36.50 00:02:49.18
4 326 Výborná Adéla SKI Klub Pelhřimov 2010 potěr dívky 2 00:05:32.11 00:01:02.19 00:02:46.05 00:02:44.22 00:02:47.88 00:02:44.22
5 322 Šprincl Hynek Batelov 2011 potěr kluci 2 00:05:54.32 00:01:24.41 00:02:57.16 00:02:56.34 00:02:56.34 00:02:57.98
6 310 Hric Matěj Vesce, Počátky 2012 potěr kluci 2 00:05:56.48 00:01:26.57 00:02:58.24 00:02:57.61 00:02:58.87 00:02:57.61
7 330 Trkolová Zuzana Eurofoam Sport Team 2010 potěr dívky 2 00:06:01.32 00:01:31.41 00:03:00.66 00:02:45.30 00:02:45.30 00:03:16.02
8 312 Belžík Václav Vratišov 2010 potěr kluci 2 00:06:03.78 00:01:33.87 00:03:01.89 00:02:57.97 00:02:57.97 00:03:05.81
9 332 Bulant Matěj Rynárec 2010 potěr kluci 2 00:06:21.66 00:01:51.75 00:03:10.83 00:03:08.00 00:03:13.66 00:03:08.00
10 306 Novák Adam Cyklohobby Rynárec 2011 potěr kluci 2 00:06:25.75 00:01:55.84 00:03:12.87 00:03:11.46 00:03:11.46 00:03:14.29
11 319 Ptáčková Natálie Jihlava 2010 potěr dívky 2 00:07:01.91 00:02:32.00 00:03:30.95 00:03:25.97 00:03:35.93 00:03:25.97
12 328 Fous Matyáš Pivnice Kufr JH 2010 potěr kluci 2 00:07:05.34 00:02:35.43 00:03:32.67 00:03:07.91 00:03:07.91 00:03:57.43
13 331 Šmergl Šimon Rynárec 2012 potěr kluci 2 00:07:18.58 00:02:48.66 00:03:39.29 00:03:31.96 00:03:46.61 00:03:31.96
14 333 Šebestová Darina Rynárec 2011 potěr dívky 2 00:07:21.33 00:02:51.42 00:03:40.66 00:03:33.36 00:03:33.36 00:03:47.97
15 315 Machková Lucie Těchorázek 2010 potěr dívky 2 00:07:24.04 00:02:54.13 00:03:42.02 00:03:34.29 00:03:49.75 00:03:34.29
16 334 Straka Vojta Vokov 2010 potěr kluci 2 00:07:26.12 00:02:56.21 00:03:43.06 00:03:33.95 00:03:52.16 00:03:33.95
17 309 Jedličková Veronika Rynárec 2010 potěr dívky 2 00:07:27.89 00:02:57.98 00:03:43.94 00:03:36.94 00:03:50.94 00:03:36.94
18 304 Pelíšek Vít Rynárec 2010 potěr kluci 2 00:07:29.98 00:03:00.07 00:03:44.99 00:03:36.02 00:03:53.95 00:03:36.02
19 335 Dostál Matyáš Pelhřimov 2010 potěr kluci 2 00:07:45.27 00:03:15.35 00:03:52.63 00:03:33.19 00:04:12.07 00:03:33.19
20 314 Šebestová Veronika Skuhrováci 2012 potěr dívky 2 00:08:36.43 00:04:06.52 00:04:18.21 00:04:05.79 00:04:05.79 00:04:30.63
21 317 Šebístková Tereza Sheba Team Pelhřimov 2012 potěr dívky 2 00:08:42.34 00:04:12.43 00:04:21.17 00:04:10.14 00:04:32.20 00:04:10.14
22 308 Hurdová Barbora Rynárec 2011 potěr dívky 2 00:08:46.37 00:04:16.45 00:04:23.18 00:04:22.95 00:04:23.41 00:04:22.95
23 316 Machková Zuzana Těchorázek 2013 potěr dívky 2 00:09:07.50 00:04:37.59 00:04:33.75 00:04:14.40 00:04:53.10 00:04:14.40
24 325 Humešová Johana Cyklo Pichamannova 2012 potěr dívky 2 00:09:20.36 00:04:50.45 00:04:40.18 00:04:21.86 00:04:58.50 00:04:21.86
25 321 Kotačka Šimon Budíkovice 2012 potěr kluci 2 00:10:13.99 00:05:44.08 00:05:06.99 00:05:05.05 00:05:08.93 00:05:05.05
26 320 Křížová Agáta Vokov 2012 potěr dívky 2 00:10:26.08 00:05:56.17 00:05:13.04 00:05:04.07 00:05:22.00 00:05:04.07
27 311 Plášilová Veronika Rynárec 2012 potěr dívky 2 00:11:31.16 00:07:01.24 00:05:45.58 00:05:17.39 00:05:17.39 00:06:13.76
28 329 Tůmová Barbora Vlčí Hory 2013 potěr dívky 2 00:12:44.36 00:08:14.45 00:06:22.18 00:06:16.46 00:06:16.46 00:06:27.90
29 324 Nováková Julie Cyklo Pichamnnova, Pelhřimov 2013 potěr dívky 2 00:12:48.18 00:08:18.27 00:06:24.09 00:05:53.95 00:06:54.23 00:05:53.95
30 307 Hurdová Lucie Rynárec 2012 potěr dívky 1 00:07:34.60 00:05:19.86 00:07:34.60 00:07:34.60 00:07:34.60 00:00:00.00
31 313 Kuřitka Matěj Rynárec 2012 potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
32 323 Šprincl Metoděj Batelov 2014 potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2
-1 307 Hurdová Lucie Rynárec 2012 potěr dívky 1 00:07:34.60 00:05:19.86 00:07:34.60 00:07:34.60 00:07:34.60 00:00:00.00
-2 313 Kuřitka Matěj Rynárec 2012 potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00
-2 323 Šprincl Metoděj Batelov 2014 potěr kluci 0 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00 00:00:00.00