Rynárecká Bejkovna 2017 - Junioři, Muži Elite, Muži Expert 01.09.2017 (start závodu 15:01)

 

Junioři (4 kola)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 101 Velíšek Petr Liga atletů Pelhřimov 1999 Junioři 4 00:52:08.85 00:00:00.00 00:13:02.21 00:12:09.42 00:12:09.42 00:12:59.55 00:13:20.28 00:13:39.59
2 102 Kulhánek David CK MTB Maraton Hlinsko 2000 Junioři 4 00:53:08.06 00:00:59.20 00:13:17.01 00:12:10.49 00:12:10.49 00:13:35.13 00:13:45.99 00:13:36.44
3 100 Marek Jan Eurofoam Sport Team 1999 Junioři 4 00:53:50.95 00:01:42.09 00:13:27.73 00:12:49.35 00:12:49.35 00:13:42.81 00:13:29.13 00:13:49.64

 

Muži Elite (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 7 Bakus Tomáš ČEZ Cykloteam Tábor 1998 Muži Elite 5 01:01:18.01 00:00:00.00 00:12:15.60 00:11:43.58 00:11:43.58 00:12:18.11 00:12:21.19 00:12:39.88 00:12:15.23
2 8 Andrle David Symbio + BMC 1991 Muži Elite 5 01:01:19.63 00:00:01.61 00:12:15.92 00:11:43.74 00:11:43.74 00:12:17.62 00:12:21.85 00:12:36.26 00:12:20.14
3 4 MikolášekJan Velosport Valenta Scott Team 1993 Muži Elite 5 01:02:47.81 00:01:29.80 00:12:33.56 00:11:48.05 00:11:48.05 00:12:35.75 00:12:51.92 00:12:47.73 00:12:44.33
4 2 Moravec Karel Jihlava 1996 Muži Elite 5 01:03:22.73 00:02:04.72 00:12:40.54 00:12:08.12 00:12:08.12 00:12:47.42 00:12:47.46 00:12:55.06 00:12:44.65
5 3 Lavička Adam Ghost Team 1995 Muži Elite 5 01:08:10.87 00:06:52.86 00:13:38.17 00:12:41.79 00:12:41.79 00:13:53.45 00:13:25.17 00:13:58.54 00:14:11.89
6 9 Holub Jan Symbio + BMC 1998 Muži Elite 5 01:10:53.88 00:09:35.87 00:14:10.77 00:13:00.92 00:13:00.92 00:14:05.51 00:14:11.06 00:14:46.45 00:14:49.92
7 5 Fuk Pavel Velosport Valenta Scott Team 1997 Muži Elite 5 01:15:41.76 00:14:23.75 00:15:08.35 00:13:55.26 00:13:55.26 00:14:18.58 00:14:34.35 00:15:31.65 00:17:21.89
8 6 Zdeněk Štěpán Babín 1997 Muži Elite 5 01:26:12.67 00:24:54.66 00:17:14.53 00:16:45.48 00:16:45.48 00:16:56.92 00:16:48.98 00:17:21.26 00:18:20.00
9 1 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Muži Elite 3 00:38:02.16 00:01:39.26 00:12:40.72 00:12:12.52 00:12:12.52 00:12:49.93 00:12:59.70 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Muži Expert (5 kol)

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 304 Bartoň Pavel Eurofoam Pavel 1978 Muži Expert 5 01:01:46.18 00:00:00.00 00:12:21.23 00:11:46.81 00:11:46.81 00:12:17.15 00:12:23.72 00:12:35.76 00:12:42.72
2 308 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 Muži Expert 5 01:02:38.40 00:00:52.21 00:12:31.68 00:11:42.41 00:11:42.41 00:13:03.07 00:12:38.06 00:12:37.43 00:12:37.40
3 311 Stuna Tomáš BB Cyklosport Superior 1985 Muži Expert 5 01:03:06.30 00:01:20.11 00:12:37.26 00:12:06.87 00:12:06.87 00:12:47.61 00:12:49.56 00:12:52.93 00:12:29.31
4 310 Staněk Pavel Apex - Bike Tábor 1982 Muži Expert 5 01:03:53.39 00:02:07.21 00:12:46.67 00:12:15.72 00:12:15.72 00:12:41.75 00:12:47.40 00:12:54.63 00:13:13.87
5 306 Vodička Miroslav Catus Bike Team 1978 Muži Expert 5 01:07:26.53 00:05:40.34 00:13:29.30 00:12:32.35 00:12:32.35 00:13:14.75 00:13:29.51 00:13:43.41 00:14:26.49
6 305 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 Muži Expert 5 01:08:28.54 00:06:42.36 00:13:41.70 00:13:04.97 00:13:04.97 00:13:28.36 00:13:47.16 00:14:04.01 00:14:04.01
7 307 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 Muži Expert 5 01:09:25.99 00:07:39.81 00:13:53.19 00:13:04.14 00:13:04.14 00:13:59.59 00:14:04.80 00:14:08.01 00:14:09.43
8 314 Šíp David Tábor 1987 Muži Expert 5 01:12:34.60 00:10:48.42 00:14:30.92 00:13:58.68 00:13:58.68 00:14:15.50 00:14:38.25 00:14:40.02 00:15:02.14
9 312 Bezděkovský František Velosport Valenta Scott Team 1979 Muži Expert 5 01:13:45.12 00:11:58.94 00:14:45.02 00:13:56.92 00:13:56.92 00:14:29.35 00:15:00.01 00:15:14.84 00:15:03.99
10 315 Turek Jakub Velosport Valenta Scott Team 1985 Muži Expert 5 01:14:52.37 00:13:06.18 00:14:58.47 00:13:57.42 00:13:57.42 00:14:15.52 00:14:39.07 00:15:05.62 00:16:54.71
11 302 Pádivý Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1987 Muži Expert 5 01:21:41.90 00:19:55.72 00:16:20.38 00:15:15.34 00:15:15.34 00:16:25.12 00:16:28.85 00:16:22.41 00:17:10.16
12 316 Čaputa Jiří Praha/Ostrava 1987 Muži Expert 5 01:22:25.52 00:20:39.34 00:16:29.10 00:15:49.52 00:15:49.52 00:16:53.43 00:16:40.43 00:16:54.14 00:16:07.98
13 313 Modrý Jan Humpolec 1981 Muži Expert 5 01:23:00.66 00:21:14.47 00:16:36.13 00:15:43.89 00:15:43.89 00:16:58.57 00:16:50.98 00:16:49.63 00:16:37.56
14 301 Janů Václav FBT Nuzbely 1978 Muži Expert 5 01:23:32.20 00:21:46.01 00:16:42.44 00:16:12.55 00:16:12.55 00:16:35.78 00:16:43.58 00:16:53.93 00:17:06.34
15 300 Pleticha Karel České Budějovice 1978 Muži Expert 5 01:29:20.54 00:27:34.36 00:17:52.10 00:16:46.90 00:16:46.90 00:17:35.23 00:18:03.77 00:18:02.06 00:18:52.57
16 303 Šašek Jindřich Kamenice nad Lipou 1981 Muži Expert 5 01:29:55.14 00:28:08.96 00:17:59.02 00:16:23.62 00:16:23.62 00:17:22.17 00:18:01.95 00:19:00.94 00:19:06.45
17 309 Žák Michal FBT Nuzbely 1985 Muži Expert 5 01:33:05.35 00:31:19.17 00:18:37.07 00:17:36.44 00:17:58.12 00:18:34.59 00:19:07.91 00:19:48.28 00:17:36.44

 

Počet kol: 4

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4
1 101 Velíšek Petr Liga atletů Pelhřimov 1999 Junioři 4 00:52:08.85 00:00:00.00 00:13:02.21 00:12:09.42 00:12:09.42 00:12:59.55 00:13:20.28 00:13:39.59
2 102 Kulhánek David CK MTB Maraton Hlinsko 2000 Junioři 4 00:53:08.06 00:00:59.20 00:13:17.01 00:12:10.49 00:12:10.49 00:13:35.13 00:13:45.99 00:13:36.44
3 100 Marek Jan Eurofoam Sport Team 1999 Junioři 4 00:53:50.95 00:01:42.09 00:13:27.73 00:12:49.35 00:12:49.35 00:13:42.81 00:13:29.13 00:13:49.64

 

Počet kol: 5

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
1 7 Bakus Tomáš ČEZ Cykloteam Tábor 1998 Muži Elite 5 01:01:18.01 00:00:00.00 00:12:15.60 00:11:43.58 00:11:43.58 00:12:18.11 00:12:21.19 00:12:39.88 00:12:15.23
2 8 Andrle David Symbio + BMC 1991 Muži Elite 5 01:01:19.63 00:00:01.61 00:12:15.92 00:11:43.74 00:11:43.74 00:12:17.62 00:12:21.85 00:12:36.26 00:12:20.14
3 304 Bartoň Pavel Eurofoam Pavel 1978 Muži Expert 5 01:01:46.18 00:00:28.17 00:12:21.23 00:11:46.81 00:11:46.81 00:12:17.15 00:12:23.72 00:12:35.76 00:12:42.72
4 308 Kníže David Prodoli Racing Team 1982 Muži Expert 5 01:02:38.40 00:01:20.38 00:12:31.68 00:11:42.41 00:11:42.41 00:13:03.07 00:12:38.06 00:12:37.43 00:12:37.40
5 4 MikolášekJan Velosport Valenta Scott Team 1993 Muži Elite 5 01:02:47.81 00:01:29.80 00:12:33.56 00:11:48.05 00:11:48.05 00:12:35.75 00:12:51.92 00:12:47.73 00:12:44.33
6 311 Stuna Tomáš BB Cyklosport Superior 1985 Muži Expert 5 01:03:06.30 00:01:48.29 00:12:37.26 00:12:06.87 00:12:06.87 00:12:47.61 00:12:49.56 00:12:52.93 00:12:29.31
7 2 Moravec Karel Jihlava 1996 Muži Elite 5 01:03:22.73 00:02:04.72 00:12:40.54 00:12:08.12 00:12:08.12 00:12:47.42 00:12:47.46 00:12:55.06 00:12:44.65
8 310 Staněk Pavel Apex - Bike Tábor 1982 Muži Expert 5 01:03:53.39 00:02:35.38 00:12:46.67 00:12:15.72 00:12:15.72 00:12:41.75 00:12:47.40 00:12:54.63 00:13:13.87
9 306 Vodička Miroslav Catus Bike Team 1978 Muži Expert 5 01:07:26.53 00:06:08.51 00:13:29.30 00:12:32.35 00:12:32.35 00:13:14.75 00:13:29.51 00:13:43.41 00:14:26.49
10 3 Lavička Adam Ghost Team 1995 Muži Elite 5 01:08:10.87 00:06:52.86 00:13:38.17 00:12:41.79 00:12:41.79 00:13:53.45 00:13:25.17 00:13:58.54 00:14:11.89
11 305 Smrčka Jan Eurofoam Sport Team 1981 Muži Expert 5 01:08:28.54 00:07:10.53 00:13:41.70 00:13:04.97 00:13:04.97 00:13:28.36 00:13:47.16 00:14:04.01 00:14:04.01
12 307 Štrosmajer Radek Velosport Valenta Scott Team 1979 Muži Expert 5 01:09:25.99 00:08:07.98 00:13:53.19 00:13:04.14 00:13:04.14 00:13:59.59 00:14:04.80 00:14:08.01 00:14:09.43
13 9 Holub Jan Symbio + BMC 1998 Muži Elite 5 01:10:53.88 00:09:35.87 00:14:10.77 00:13:00.92 00:13:00.92 00:14:05.51 00:14:11.06 00:14:46.45 00:14:49.92
14 314 Šíp David Tábor 1987 Muži Expert 5 01:12:34.60 00:11:16.59 00:14:30.92 00:13:58.68 00:13:58.68 00:14:15.50 00:14:38.25 00:14:40.02 00:15:02.14
15 312 Bezděkovský František Velosport Valenta Scott Team 1979 Muži Expert 5 01:13:45.12 00:12:27.11 00:14:45.02 00:13:56.92 00:13:56.92 00:14:29.35 00:15:00.01 00:15:14.84 00:15:03.99
16 315 Turek Jakub Velosport Valenta Scott Team 1985 Muži Expert 5 01:14:52.37 00:13:34.35 00:14:58.47 00:13:57.42 00:13:57.42 00:14:15.52 00:14:39.07 00:15:05.62 00:16:54.71
17 5 Fuk Pavel Velosport Valenta Scott Team 1997 Muži Elite 5 01:15:41.76 00:14:23.75 00:15:08.35 00:13:55.26 00:13:55.26 00:14:18.58 00:14:34.35 00:15:31.65 00:17:21.89
18 302 Pádivý Jiří Cyklo Hobby Rynárec 1987 Muži Expert 5 01:21:41.90 00:20:23.89 00:16:20.38 00:15:15.34 00:15:15.34 00:16:25.12 00:16:28.85 00:16:22.41 00:17:10.16
19 316 Čaputa Jiří Praha/Ostrava 1987 Muži Expert 5 01:22:25.52 00:21:07.51 00:16:29.10 00:15:49.52 00:15:49.52 00:16:53.43 00:16:40.43 00:16:54.14 00:16:07.98
20 313 Modrý Jan Humpolec 1981 Muži Expert 5 01:23:00.66 00:21:42.65 00:16:36.13 00:15:43.89 00:15:43.89 00:16:58.57 00:16:50.98 00:16:49.63 00:16:37.56
21 301 Janů Václav FBT Nuzbely 1978 Muži Expert 5 01:23:32.20 00:22:14.18 00:16:42.44 00:16:12.55 00:16:12.55 00:16:35.78 00:16:43.58 00:16:53.93 00:17:06.34
22 6 Zdeněk Štěpán Babín 1997 Muži Elite 5 01:26:12.67 00:24:54.66 00:17:14.53 00:16:45.48 00:16:45.48 00:16:56.92 00:16:48.98 00:17:21.26 00:18:20.00
23 300 Pleticha Karel České Budějovice 1978 Muži Expert 5 01:29:20.54 00:28:02.53 00:17:52.10 00:16:46.90 00:16:46.90 00:17:35.23 00:18:03.77 00:18:02.06 00:18:52.57
24 303 Šašek Jindřich Kamenice nad Lipou 1981 Muži Expert 5 01:29:55.14 00:28:37.13 00:17:59.02 00:16:23.62 00:16:23.62 00:17:22.17 00:18:01.95 00:19:00.94 00:19:06.45
25 309 Žák Michal FBT Nuzbely 1985 Muži Expert 5 01:33:05.35 00:31:47.34 00:18:37.07 00:17:36.44 00:17:58.12 00:18:34.59 00:19:07.91 00:19:48.28 00:17:36.44
26 1 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Muži Elite 3 00:38:02.16 00:01:39.26 00:12:40.72 00:12:12.52 00:12:12.52 00:12:49.93 00:12:59.70 00:00:00.00 00:00:00.00

 

Nedojeli závod

Umístění Číslo Jméno Tým Rok narození Kategorie Počet kol Celkový čas Na prvního Průměrný čas Nejlepší čas Mezičas 1 Mezičas 2 Mezičas 3 Mezičas 4 Mezičas 5
-2 1 Pechek Jan Kola Bakus 1994 Muži Elite 3 00:38:02.16 00:01:39.26 00:12:40.72 00:12:12.52 00:12:12.52 00:12:49.93 00:12:59.70 00:00:00.00 00:00:00.00